روز از زندگی ما اخلال گران برای روز شنبه, مارس 14 سال 2020 نشان می دهد که درام را در سطح بالا به عنوان هفته شروع به باد کردن در سیلم.

صابون Hub گزارش کرده است که طرفداران می توانند انتظار برای دیدن جیک (برندن Barash) باید در عین حال یکی دیگر از اجرا با گابی هرناندز (Camila Banus). گابی متقاعد شده است که جیک در واقع او ظاهرا در اواخر شوهر, Stefan DiMera و پس از صحبت با دکتر ویلهلم رولف (ویلیام Utay) او را آماده برای ایجاد یک حرکت به خاطرات خود بازگشت.

گابی واز دست خود را بر سرم که قرار است برای بازگرداندن حافظه از کسانی که به زندگی بازگردانده توسط رولف قیامت معجون. هنگامی که او مواجه جیک در مورد تزریق با دارو او را رد و او را در راه بزرگ است.

پس از گابی ندارد, گفت, هیچ, او به احتمال زیاد خواهید هیچ چیز را در قدرت خود را به منظور دریافت راه خود را. این می تواند شامل تزریق جیک با سرم در برابر خود خواهد شد. در هر صورت این دو به احتمال زیاد خواهد شد به اشتراک گذاری برخی پرشور جرقه در صحنه خود را با هم به عنوان گابی همچنان تلاش خود را برای پاسخ در مورد جیک/Stefan ظهور در سیلم.

در ضمن در این حکم آمده است وقتی که می آید به بازداشت نبرد بیش از کمی دیوید. اوان (براک کلی) و خانواده اش, Zoey و اورفئوس را وارد در دادگاه خانواده را در جهت پیدا کردن نتیجه خود را در مورد.

هواداران می دانند که Zoey ثبت شده است برای حضانت پسر کوچک اما Rafe هرناندز (جالینوس گرینگ) ثابت کرده است که بیش از قادر به پدر و مادر به کودک است. بینندگان نیز دیدن Alyshia Ochse را بیش از نقش Zoey از بازیگر Kelly Thiebaud در پنج قسمت.

در جای دیگر در سالم, چاد DiMera (بیلی فلین) جنیفر هورتون (Melissa Reeves) و جک Germans (متی Ashford) خواهد تجمع در اطراف ابیگیل (کیت مانسی) او همچنان به مبارزه با بهداشت روانی.

ابی و ادامه خواهد داد به توهم, از, استفان, Gabby و بن وستون (رابرت اسکات ویلسون) است که به نوبه خود زندگی خود را وارونه. به نظر می رسد احتمال وجود دارد که او ممکن است به دنبال برخی از مراقبت های پزشکی برای او شرط است.

علاوه بر این Lani قیمت (Sal Stowers) را به او بگویید دوست پسر, دوست, Eli گرانت (sputnik us Archey) که او قصد دارد به اعتراف خود را در کمک به کریستن DiMera (Stacy Haiduk) ترک سالم.

Lani آشکار خواهد شد که او می خواهد برای گفتن Rafe کل داستان. او ممکن است قادر به صحبت کردن با او را از انجام است که پس از آن می تواند او را اخراج از نیروی پلیس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im