“روز از زندگی ما’ اخلال گران: جیک دعوت گابی به عروسی خود را به عنوان تاریخ

روز از زندگی ما اخلال گران در روز چهارشنبه 22 ژوئیه سال 2020 نشان می دهد که دیوانگی متوقف نخواهد شد برای اواسط هفته قسمت.

با توجه به گزارش اخیر توسط صابون Hubطرفداران می توانند انتظار برای دیدن جیک لامبرت (برندن Barash) و گابی هرناندز DiMera (Camila Banus) شروع به پیوند. این جفت ارز آغاز شده و در پای اشتباه زمانی که گابی ادعا کرد که جیک بود اواخر شوهر, استفان و سپس مجبور خودش او را به عنوان همسر خود.

اما بعدا مشخص شد که جیک Stefan را برادر دوقلو که گابی شوهر است که به ظاهر هنوز هم مرده و از بین رفته اند. پس از وحی جیک به نظر می رسید برای گرم کردن به گابی و در روز چهارشنبه او را بپرسید او آمده و با او به عروسی Ciara بردی (ویکتوریا Konefal) و بن وستون (رابرت اسکات ویلسون) به عنوان تاریخ خود را.

گابی به احتمال زیاد یک کمی گرفته توسط جیک را ارائه دهد اما به نظر می رسد که این جفت ارز ممکن است برخی از شیمی خود به خود و پس از گابی و استفان بودند چنین فن های مورد علاقه زن و شوهر به نظر می رسد که او و جیک نیز می تواند بینندگان تنظیم در.

در ضمن Ciara و بن عروسی آغاز خواهد شد. این جفت ارز شده اند به دنبال به جلو به این رویداد و آنها آماده می گویند عهد خود را پس از هفته از مشکلات با برنامه های عروسی خود.

اول Ciara لباس شب خراب شد با ناخن لهستانی و سپس حلقه نامزدی اش رفت از دست رفته. هر دو حوادث می توان به او افتخار خدمتکار کلر بردی (اولیویا رز کیگان).

هنگامی که مواجه کلر اعلام بی گناهی خود را. پس از Ciara به پایان رسید تا بیمار در روز بزرگ او بلافاصله سرزنش کلر برای drugging نوشیدنی شب قبل در حزب لیسانس.

کلر هنوز هم ادعا می شود اما Ciara لگد او را از این مراسم به هر حال. او را به بیمارستان رفت و با توجه به همه روشن در ادامه با nuptials.

Robert Scott Wilson and Victoria Konefal of Days of Our Lives.
  پل Drinkwater / NBC

Rafe هرناندز (جالینوس گرینگ) را پیاده روی Ciara پایین راهرو در غیاب پدر مرحوم او بو بردی (پیتر Reckell) و مراسم شروع خواهد شد. اما اخلال گران نشان می دهد که این روز بزرگ را نمی خواهد بدون دردسر. روز به پایان خواهد رسید و با خیره کننده پیچ و تاب.

در ضمن کلر هنوز در وضعیتی وخیم پس از اخراج به عنوان ندیمه. مادر او دختر خوشگل سیاه (مارتا مدیسون) سعی خواهد کرد تا او را آرام اما زمانی که او می یابد که کلر بوده است به او دروغ, درام خواهد بود در یک زمان همه بالا. اما آن باقی مانده است دیده می شود اگر کلر است که واقعا کسی پشت تمام Ciara و بن مشکل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>