“روز از زندگی ما’ اخلال گران: بردی می شود شات آبه کمک می کند تا نیکول

روز از زندگی ما اخلال گران برای روز شنبه, مارس 30 سال 2020 نشان می دهد که وجود خواهد داشت یک تن از درام به لگد کردن یک نام تجاری جدید هفته در سیلم.

با توجه به گزارش اخیر توسط صابون Hubطرفداران را به عنوان دیده بان بردی سیاه (Eric Martsolf) ضرب گلوله کشته خواهد شد. به نظر می رسد که تیراندازی می گیرد می تواند اگر او سر خود را برای کمک به پدر جان سیاه (دریک Hogestyn) سعی کنید برای صرفه جویی در خود را گام به گام مادر دکتر مارلینا ایوانز (Deidre Hall).

اخلال گران نشان می دهد که استفانو DiMera معروف به استیو جانسون (Stephen نیکولز) خواهد بود نه به جان نشان می دهد تا برای صرفه جویی در مارلینا از چنگال او اگر چه این جفت ارز در حال حاضر سعی در تحکیم اتحادیه خود را با ازدواج.

طرفداران ممکن است به یاد داشته باشید که استفانو بود دکتر رولف (ویلیام Utay) brainwash مارلینا به طوری که او را سقوط در عشق با او و تمایل بیشتری برای زندگی کردن باقی مانده از روز را با او. اما او نمی تواند به نظر می رسد به ذهن او از جان.

در طول برخورد استفانو خواهد اصرار مارلینا به کشتن جان. اما او به احتمال زیاد قادر نخواهد بود به انجام این کار مهم نیست که چه وضعیت روانی است. این می تواند چه بردی شات می شود. اگر وجود دارد یک مبارزه بر سر تفنگ به نظر می رسد که ممکن است آتش سوزی در تصادف و بردی می تواند ضربه.

البته زمانی که بردی شات دوست دخترش, کریستن DiMera (Stacy Haiduk) به احتمال زیاد خواهد شد در کنار خودش با ترس. او سعی خواهیم کرد به راحتی او اما به نظر می رسد که او خوب خواهد بود.

در جای دیگر در سالم آنا DiMera (Leann Hunley) و ابیگیل Germans DiMera (کیت مانسی) تلاش خواهد کرد برای نجات عزیزان خود تونی (Thaao Penghlis) و چاد (بیلی فلین). هر دو آنها در حال حاضر با استفانو و کریستن برای حضور در عروسی.

به نظر می رسد که ابی ممکن است شروع به کشف کردن که چاد نیز تحت استفانو را کنترل و او نیاز به پیدا کردن یک راه به او به عقب بر گردیم به حالت عادی خود است.

در جای دیگر آبه کارور (جیمز رینولدز) کمک خواهد کرد که نیکول واکر (Arianne Zucker) پیگیری کردن دکتر Raynor. این دو با هم کار خواهد کرد به تلاش برای کشف حقیقت یک بار و برای همه است. به نظر می رسد که آنها در مسیر صحیح به کشف واقعی پدری کودک میکی.

به عنوان روز زندگی ما طرفداران در حال حاضر می دانیم میکی بیولوژیکی دختر بردی و کریستن. اما Xander Kiriakis (Paul Telfer) روشن نوزاد با سارا هورتون (Linsey گادفری) و اریک بردی (گرگ Vaughan) اواخر ، به نظر می رسد که به زودی هر کس دیگری در سالم خواهد حقیقت را می دانم, و همچنین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>