“روز از زندگی ما’ رفت & اتفاقات: دو بازده را به ارمغان خواهد آورد عمده درام Salem

روز از زندگی ما رفت و آمد نشان می دهد که وجود خواهد داشت دو شخصیت بازده برای طرفداران برای لذت بردن از در قسمت های آینده و هر یک از بازگشت به ارمغان بیاورد درام Salem.

با توجه به گزارش های اخیر توسط Soap Opera اخباربینندگان می توانید انتظار برای دیدن تکان دهنده بازگشت ارفیوس موسیقی دادن و شاعر. شخصیت که بازی بازیگر جورج DelHoyo خواهد بود به تلافی نقش خود را دوباره به عنوان جدا از داستان اطراف اوان فریرز (براک کلی), Rafe هرناندز (جالینوس گرینگ) و نوزاد دیوید.

ارفیوس موسیقی دادن و شاعر را گزارش خواهد داد به عنوان پدر اوان — با نام مستعار مسیحی Maddox. به نظر می رسد که پس از این اعتراف که اوان ساخته شده در مورد قتل اردن Ridgeway (Chrishell Stause) پرتاب شده توسط قاضی او را پیاده روی رایگان و بدون صرف هر زمان در زندان است.

پس از آزادی از بازداشت پلیس اوان را دوباره با خود عزیز پدر ارفیوس موسیقی دادن و شاعر که خواهد شد و سپس نشان داد که این فرد چه کسی بوده است, مراقبت از نوزاد, David.

DelHoyo اول به نظر می رسد به عنوان ارفیوس موسیقی دادن و شاعر در سال 1986 و بازگشت به غیر از فرار از زندان داستان با کلاید وستون (جیمز نی) و Xander Kiriakis (Paul Telfer). سه نفر عمده ناشی از هرج و مرج برای بسیاری از مردم در سالم قبل از این وضعیت شد و در نهایت با برخورد.

در ضمن طرفداران خواهد شد و همچنین بهترین بازیگر زن کیت مانسی بازگشت به نشان می دهد به عنوان Abigail Germans DiMera. ابی که قبلا چپ سالم به سر به جایی که او به صرف برخی از زمان با خانواده پس از مرگ پدر بزرگ او, بیل هورتون.

ابی به احتمال زیاد هیجان زده به خانه به او محبت شوهر, چاد DiMera (بیلی فلین). او را به سرعت به پیدا کردن که همه درست نیست با عشق از زندگی خود را.

طرفداران در حال حاضر می دانیم که چاد شده و شستشوی مغزی توسط پدرش استفانو DiMera که در حال حاضر در راهپیمایی در اطراف استیو جانسون (Stephen نیکولز) بدن است.

چاد در حال حاضر برنامه ریزی برای گرفتن سفارشات از پدرش که در حال حاضر شامل دو عمل قتل است. استفانو خواسته چاد به کشتن بود گابی هرناندز (Camila Banus) و کیت رابرتز (لورن Koslow). اما او ناموفق بوده است تا کنون.

زمانی که ابیگیل به خانه می آید او را پیدا چاد بسیار متفاوت است و می تواند به این معنی است که زندگی او نیز در خطر است. ابی می تواند تنها فرد نزدیک به اندازه کافی به چاد متوجه رفتار عجیب و غریب خود را و کشف کردن آنچه در جریان است.

به نظر می رسد که چاد در حال حاضر می تواند اضافه شده به لیست در حال رشد از سالم شهروندان که در حال رفتن به نیاز به عمل جراحی به منظور معکوس شستشوی مغزی تراشه که دکتر رولف کاشته شده در مغز خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>