David Harbour می خواهد شما را به می دانم که او می خواهم برای دیدن Black Widow فقط به عنوان به عنوان هر کس دیگری. جدیدترین علاوه بر این به مارول سینمایی جهان قرار بود debuting در مارس 1. Coronavirus تغییر این برنامه. در حال حاضر روشن نیست که این فیلم ممکن است منتشر شود فراتر از “این سقوط است.”

بندرگاه نیست ok با آن است. او فکر می کند در این نقطه دیزنی باید از انتشار این فیلم مستقیما به دیجیتال و اجازه دهید طرفداران کمی از درمان در حالی که آنها در حال cooped در داخل خانه و به دور از هر کس دیگری. Screen Rant گزارش او حتی می تواند خوب اگر آن منتشر شده دیزنی به علاوه. آنچه برای او مهم است که انتشار آن جایی که در آن مردم دست خود را می توانید آن را در خانه های خود.

“من بسیار به دنبال به جلو به اینکه در Black Widow اگر ما تا کنون قادر به انتشار این فیلم. من دوست دارم که قادر به تماشای این فیلم بیش از حد – y’know من را دیده اند که فیلم ، من را دیده اند برخی از مسائل در ADR و به نظر می رسد واقعا خوب است. و همچنین من وجود داشت که ما آن تیراندازی و من واقعا هیجان زده در مورد آن. اما من می خواهم به آن را ببینید خودم. جهنم من می خواهم به تماشای آن را در دیزنی به علاوه.”

این مهم است که توجه داشته باشید که چون این فیلم هنوز خیلی دور حتی بازیگران نکرده اند قادر به دیدن آن را در تمام شکوه آن است. وجود ندارد برای رفتن به رویدادهای فرش قرمز اکران بیوه سیاه برای ثروتمند و مشهور. اگر نمایندگی ها و شرکت ستاره را به دیدن آن آنها ممکن است نه گرفتن دست خود را بر روی آن بسیار قبل از هر کس دیگری این کار را می گیرند.

او ساخته شده دیگر نظرات در مورد اجازه می دهد این فیلم برای رفتن مستقیم به دیجیتال به تازگی به عنوان به خوبی. مستقیم گزارش او صحبت به نماینده او در مورد چگونه سرگرم کننده چنین ایده خواهد بود پس از آن به تعویق افتاد.

بندرگاه آیا اضافه کردن هر گونه تصمیم گیری را به بیوه سیاه به جریان یک تصمیم فوق را پرداخت درجه. این غریبه چیزهایی ستاره اشاره آن را در واقع اتفاق می افتد. این به معنای واقعی کلمه فقط کسی که ستاره دار در یک پروژه فکر آن خواهد بود که کار درست را انجام دهید.

باید اشاره کرد اگر مارول و دیزنی آیا تصمیم به آوردن تصویر به طور مستقیم به جریان خدمات آن نمی تواند خارج از عرف در این نقطه است. تعلیق پلیسی شکار و مرد نامرئی شد هر دو را به جریان خدمات در اوایل این ماه. هر دو فیلم هنوز در سینماهای قبل از coronavirus شیوع بیماری های ناشی از آن تئاتر به نزدیک است.

دیزنی در حال حاضر نشان داده شده است که آنها در حال حاضر به دنبال کت و شلوار به برخی از درجه است. این شرکت ارائه می شود این فیلم انیمیشن به بعد در دیزنی به علاوه شروع آوریل 3 بر یک شتاب انتشار برنامه. دانستن است که David Harbour درخواست نیست به طور کامل خارج از خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de