David Chase است یک به روز رسانی ‘Sopranos’ Prequel—و ممکن است راه اندازی مجدد

The Sopranos Prequel Movie Reboot

The Sopranos میراث همچنان به رشد 20 سال بعد. HBO

دو دهه بعد و میراث HBO را سوپرانوها هنوز در حال نوشته شده است مورد بحث و تحليل و ارزيابی قرار گرفت. به طور گسترده ای در نظر گرفته سکوی پرتاب برای دوران مدرن از اعتبار television, The Sopranos باقی مانده بنیادی ستون از فرهنگ پاپ با جزئیات پادکست ها و رمان های اختصاص داده شده به عمق آن است. نشان می دهد که حتی نقشه کشی swarms از علاقه با بینندگان افزایش 179% HBO در حال حاضر پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

تا به حال COVID-19 هرگز رخ داد نشان می دهد خالق دیوید چیس را تحویل داده اند بسیار پیش بینی prequel فیلم بسیاری از پرستاران از نیوآرکدر ماه سپتامبر با اضافه کردن یک فصل دیگری را به اموال ، در حالی که افزایش بینندگان ارائه می تواند یک مزیت برای این فیلم که آن را در نهایت می رسد در سال 2021 است تجدید محبوبیت تغییر چگونه تعقیب معتقد است مخاطبان را در پاسخ به فیلم ؟

“نه. من فکر می کنم ما همه کنجکاو در مورد آنچه که آنها در حال رفتن به احساس” او گفت: تنوع در مصاحبه اخیر است. “در آن است رفتن به متفاوت تر از آنچه ما فکر یا آنچه ما ایجاد شد و به سمت? آره خودشه و تا آنجا که به استودیو می داند که من نمی دانم آنچه آنها در حال فکر کردن [در مورد هر گونه] تغییرات.”

همچنین نگاه کنید به: Michaela Coel می داند همه چیز در مورد عمل روزانه از بخشش خود

بسیاری از پرستاران از نیوآرک این است که در نیوآرک را 1967 نژاد, شورش, یک ترسناک prescient تنظیم در مقایسه با آب و هوای امروز در پی جورج فلوید و #BlackLivesMatter تظاهرات. اما تعقیب و گریز شروع به نوشتن فیلمنامه قبل از اخیر جنبش شکل گرفت.

“این اتفاق افتاده است و این نشان می دهد بسیاری: مسائل اتفاق افتاده است که ما می توانید استفاده کنید و یا مسائل رخ داده بعد از ما تا به حال آن را برای برخی از دلایل مانند ما وجود دارد قبل از آن, و من نمی دانم آنچه که در مورد” او گفت: خروجی. او افزود: “ممکن است آن را بد شانس هنگامی که آنها به تئاتر و دیدن بسیاری از پرستارانیا آن را ممکن است اثر مخالف است. اما در حال حاضر این برای من جالب است که این اتفاق می افتد بر روی صفحه نمایش ما و در زندگی خود.”

وقتی پرسید که چگونه او احساس می کند مورد سوپرانوها به طور بالقوه زندگی در گذشته او را در برخی از فرم جدید به خصوص با توجه به آن افزایش محبوبیت اخیرا در تعقیب او می گوید که باعث می شود “هیچ پیش بینی” در مورد پتانسیل ری بوت یا continuations. اما او اعتراف می کند که اگر عنوان شد تحت reimagining شبیه به چیزی است که اتفاق می افتد با تعجب ماه “که به نوع خود عجیب و غریب.”

“من حدس می زنم برخی از” او پاسخ وقتی پرسیده شد که چقدر کنترل او را بیش از یک آینده نگر راه اندازی مجدد. “من واقعا نمی دانم. آن بوده است هرگز به آزمایش گذاشته اما من فکر می کنم من چیزی در مورد آن می گویند. و وقتی که من می گویند واندر سال و The Sopranosاست که می تواند بسیار کمی از کار. آن را احتمالا خواهد بود, سرد, واقعا, اما این امر می تواند بسیار کمی از کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>