این Beckhams اضافه شده اند یکی دیگر از براق صفحه اصلی خود را به نمونه کارها املاک و مستغلات. دیوید و ویکتوریا بکهام نهایی خرید خود را از glitzy جدید پنج اتاق خواب و محل سکونت در میامی به طور آهسته در حدود 24 میلیون دلار برای آپارتمان.

سابق دختر ادویه و بازنشسته ورزشکار تور واحد در یک هزار موزه در تابستان گذشته. این قرارداد توافق شد در چند ماه پیش اما به طور رسمی بسته شد این هفته با توجه به عمارت جهانی که به نقل از یک نسخه از سابق ستاره فوتبال را در, سخنگوی آمده است: “با راه اندازی اینتر میامی CF دیوید و تیم او در حال صرف مقدار قابل توجهی از زمان در میامی…یک هزار موزه بسیار خاص ساختمان و ما هیجان زده برای پیوستن به جامعه وجود دارد.”

همچنین نگاه کنید به: Chrissy Teigen و John Legend فقط خرید یک دوم Nolita پنت هاوس

مشهور اواخر معمار زاها حدید طراحی مدرن 62-طبقه که دارای امکانات رفاهی مانند کامل مرکز تناسب اندام و آبگرم با ماساژ و درمان های زیبایی ، وجود بخار و سونا اتاق شیرجه رفتن در استخر و آرامش استخر در منطقه سلامتی.

david beckham and victoria beckham

دیوید و ویکتوریا بکهام اضافه میامی اقامت خود را به مجموعه ای از خانه ها در سراسر جهان است. دیو Benett/گتی ایماژ

نیز وجود دارد یک سالن سینما و یک استخر سرپوشیده و ساکنان دسترسی به آنچه که ممکن است بیشتر بیش از حد بالا ملایمت ما در مورد شنیده ام در حالی که—خصوصی پشت بام helipad.

شیک و Becks به عنوان آنها باید برای همیشه شناخته شود scooped تا کامل-کف اقامت در ساختمان; واحد های سفارشی, ایتالیایی, آشپزخانه با کوارتز کانتر گاگناو لوازم و SubZero یخچال و همچنین قرار دادی داخلی درب و راه رفتن در جعبه. آپارتمان و همچنین تراس خصوصی.

Sotheby بین المللی املاک و مستغلات به کار گرفته و فروش آنها کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد معامله.

این Beckhams قبلا متعلق به یک عمارت بورلی هیلز که آنها به فروش می رسد برای $33 میلیون دلار در سال 2018 هر چند آنها به حفظ حضور در لس آنجلس و گزارش اجاره یک شش خوابه اقامت در جای دیگر در این محله در سال گذشته است. آنها همچنین یک خانه در لندن و همچنین به عنوان یک عقب نشینی در Cotswolds.