Dave Chappelle کمک می کند تا به منظور بالا بردن $100,000 به کمک بیکار کمیک در میان COVID-19 همه گیر

کمدین دیو چاپل پا کرده است تا به کمک کوچکتر مبارزه کمیک است که در حال حاضر از کار با توجه به COVID-19. فروشگاه کمدی محبوب باشگاه کمدی در هالیوود کالیفرنیا تا به حال به با توجه به همه گیر. بسیاری از کمیک در حال حاضر در تلاش برای پایان می رسد دیدار. شپل, همراه با دیگر نام های بزرگ, کمیک ایجاد یک پادکست مند به جمع آوری پول برای کمک به با توجه به سرگرمی های هفتگی.

پادکست انجام شد و در سه بخش و مطرح شده بیش از $100,000 در صرف روز. برخی از کمدین است که شرکت در دو بخش اول بودند تام سگورا, Whitney Cummings, Chris d’elia and Andrew Santino. Chappelle پیوست در سومین بخش به عنوان یک مهمان به همراه نیل Brennan, Bill Burr و Donnell راولینگس. کمیک همه به نظر می رسد در این ویدئو نسخه از پادکست از طریق زوم.

در علاوه بر این به جوک ترک خوردگی و poking سرگرم کننده در یک دیگر Chappelle و دیگر کمیک خود را به یاد می آورد سال کار با بازیگر و کمدین Charlie Murphy, که گذشت در سال 2017. پادکست نفع یک موفقیت بزرگ بود و کمک خواهد کرد که فروشگاه کمدی نه تنها نگه داشتن کارکنان خود را پرداخت می شود اما ارائه آنها را با کمک گرفتن روی پای خود دوباره پس از همه گیر شده است.

مانند بسیاری از کارکنان سراسر کشور را از صاحبان و کارکنان فروشگاه کمدی نامشخص زمانی که آنها قادر خواهد بود برای باز کردن درهای خود را به دوباره. کسب و کار منتشر شد بیانیه زیر را در وب سایت خود را در آوریل 16 مورد مبارزه آنها در حال حاضر مواجه است. آنها از طرفداران خود را برای حمایت و اعلام کرد که آنها در حال حاضر به پذیرش کمک های مالی از مردم است.

“همانطور که همه ما همچنان به مقابله با بحران ناشی از COVID-19 گیر کمدی, فروشگاه, خواهد, البته, بسته باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی.پس از این باشگاه بسته شدن در مارس 13, ما پرداخت کرده اند همه از کارمندان ما و می خواهم برای ادامه به انجام این کار. آن را ممکن است در حالی که تا زمانی که این فروشگاه قادر خواهد بود برای باز کردن درب ما دوباره و ما می خواهیم برای اطمینان از ثبات مالی به ما به طور منظم کمدین و کارکنان. ما در حال حاضر پذیرش کمک های مالی از طریق تصویر متحرک تلویزیون صندوق به طور مستقیم از طریق سایت ما. با تشکر از همه شما برای همه چیز.”

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده دیگر مشاهیر مانند Chappelle و این کمدین پله تا به انجام بخشی خود را برای کمک به دیگران در طول این زمان به چالش کشیدن. در یک حرکت تکان دهنده بازیگر Tyler Perry برداشت صورتحساب مواد غذایی برای هزاران نفر از افراد در سراسر جداگانه متحده در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>