دختر آلرژی پوست الهام بخش زن و شوهر را طبیعی اسباب بازی با استفاده از چریش چوب

“من فکر می کنم در این روز و سن پدر و مادر می خواهم به خرید trendiest اسباب بازی اما اسباب بازی های پلاستیکی را نمی دهد حس تعلق به جهان طبیعی است. اسباب بازی چوبی در حال امن و پایدار و منتقل می شود در سراسر نسل می گوید:”Nisha از بنیانگذاران.

منt را سخت به تصور کنید کودکی بدون اسباب بازی. ما اول که برنده ما لبخند رو آغشته به اشک ما و حتی در مواجهه فشار از ما بداخلاقی است. من هنوز هم به یاد داشته باشید اسباب بازی های من. مینی زرافه و گاو-گاو شدند و چند نفر از دوستان من تا کنون ساخته شده است. من می خواهم با آنها صحبت می کنند باید احزاب چای با آنها و در کنار آنها هر روز صبح.

ارتقاء

و Nisha Ramasamy می دانست که اسباب بازی ها ابزاری برای رشد کودک است. 29 ساله مادر شد و کار به عنوان یک معلم در یک مدرسه مونته سوری در چنای و ترک به زودی پس از زمانی که فرزند او متولد شد و در اواخر سال 2016.

یک کودک با Ariro اسباب بازی

اگر مادر جوان از سر کار در همان مدرسه چند ماه بعد در ژوئن سال 2017, او تا به حال به ترک دوباره سه ماه بعد به علت یک خانواده اضطراری است.

“شوهر من و من شروع به توجه است که دختر ما پوست بود در واکنش به چیزها تصادفی. او در حال توسعه این آلرژی پوست بودند و ما واقعا در تلاش برای درک آنچه می تواند علت” به یاد می آورد نگران مادر است.

پس از صحبت با پزشکان او متوجه شد که او دختر بود درماتیت اتوپیک شایع ترین نوع اگزما است که در آن پوست شعله ور ممکن است به دلایل متعدد ساخت آن قرمز و خارش دار است. “بعد ما متوجه شد که دختر ما آلرژی بودند خیره کننده به دلیل پلاستیکی اسباب بازی او با” ایالات Nisha.

نه مایل به دور دخترش زمان سرگرم کننده با اسباب بازی, Nisha بلافاصله شروع به دنبال جایگزین بودند که در بازار موجود است. متاسفانه بسیار کمی وجود دارد را انتخاب کنید.

Vasant و Nisha با فرزند خود را.

“اسباب بازی که در بازار موجود بودند رنگارنگ و پر سر و صدا. مهمتر از همه اکثریت آنها از پلاستیک ساخته شده و نه در خدمت کودکان و نوجوانان را در هر راه. این teethers بیش از حد ساخته شده از پلاستیکی و چوبی آنهایی که وارد شد و فوق العاده گران,” او می گوید.

به عنوان یک مونته سوری, معلم, Nisha می دانست که اسباب بازی مورد نیاز به سن خاص و کمک باید در رشد کودک.

این تحقق led Nisha و همسرش, Vasanth کومار Tamilselvan برای پیدا Ariro در آوریل سال 2018 است. راه اندازی می کند, اسباب بازی دست ساز توسط صنعتگران ایجاد کرد بر اساس تامیل نادو آندرا پرادش و کارناتاکا واقع شدهاست.

پس از آنها آغاز شده Ariro فروخته است بیش از 5000 نفری و توسعه بیش از 60 گونه از محصول خود را. علاوه بر این از طریق شبکه خود را از روستای صنعتگران آنها نهفته بیش از 200+ معیشت.

برای خرید Ariro اسباب بازی ساخته شده از چوب با کلیک بر روی این لینک.

پدر و مادر به نوبه خود کارآفرینان

روستایی صنعتگران ساخت چوبی teethers و اسباب بازی

Nisha یک علوم کامپیوتر مهندس که به اتمام فارغ التحصیلی از Rajalakshmi کالج مهندسی چنای در سال 2013. همان سال او گره خورده گره با Vasant راست پس از او به پایان رسید او فارغ التحصیلی.

“من می دانستم که من همیشه می خواستم برای کار با کودکان به دلیل است که من به دنبال یک معلم مونته سوری آموزش برنامه در چنای. من کار الکترونیکی در یک مدرسه مونته سوری بین 2014 تا 2016 و ترک برای یک بیت که فرزند من متولد شد” به اطلاع Nisha.

Vasant از سوی دیگر بود دنبال یک BCom درجه از D. G right to rebel, کالج در چنای در سال 2007. او سپس به دنبال یک استاد در کار اجتماعی از مدرس دانشکده علوم اجتماعی.

Vasant رفت و در کار با تامیل نادو جاده توسعه شرکت به عنوان مدیر توسعه کسب و کار به مدت چهار سال و ترک شغل خود را در سال 2013 به راه اندازی Innovasia Media Solutions یک شرکت تبلیغاتی.

لحظه ای که پدر و مادر doting درک کرد که دختر خود را پوست بود در واکنش به پلاستیک آنها نگران آن است که ممکن است کودکان با مشکلات مشابه.

هنگامی که پدر و مادر متوجه شدم که آنها می تواند ارائه کمک در شرایط طبیعی اسباب بازی آنها شروع به تحقیق گسترده سفر در سراسر جهان است.

“ما به مکان هایی مانند فرانسه و اندونزی, تجزیه و تحلیل این نوع از اسباب بازی های موجود در هر یک از این اماکن است. پکن همچنین انجام یک اسباب بازی نمایشگاه که در آن بسیاری از بازیکنان از این بخش راه اندازی اصطبل خود را. بازدید در اینجا نیز به ما کمک کرد سنج چگونه توسعه یافته اسباب بازی بخش تولید شد و از نظر اسباب بازی چوبی,” او توضیح می دهد.

اما این دو متوجه باشند که وجود یک شکاف بزرگ در چیست, هندی, اسباب بازی بازار ارائه شده بود. پس از بازگشت خود زن و شوهر شروع به نگاه در روستاها در هند با صنعتگران محلی ساخت اسباب بازی چوبی.

آنها همچنین شروع به ساخت نمونه teethers ساخته شده از چوب نیم.

“یک نجار محلی تا به حال راه اندازی اتاق دختر من. ما درخواست او را به چند نمونه برای ما و ما به برخی از این به چند نفر از دوستان با فرزندان جوان است. پدر و مادر واقعا آن را دوست داشت!”

پس از ماه ها تحقیقات زن و شوهر می تواند شناسایی روستاهای در کارناتاکا آندرا پرادش و تامیل نادو که در آن صنعتگر جوامع زندگی می کردند که می تواند اسباب بازی. هنگامی که آنها شناسایی حدود پنج روستاهای آنها تاسیس این شرکت در مارس سال 2018 و همچنین راه اندازی وب سایت خود را در همان ماه.

امن, اسباب بازی, شاد, بچه ها

تا شش ماه پس از راه اندازی, راه اندازی تولیدی اسباب بازی در مقادیر کوچک. Nisha خواهد طراحی اسباب بازی همراه با دو-بار طراحان که کار با Ariro. این زن و شوهر به اطلاع که کار با صنعتگران در زمین بود نه یک تکه از کیک.

“بسیاری از این صنعتگران هستند به خوبی با فن آوری است. بنابراین مردم از تیم ما از 15 عضو را مجبور به بازدید از این روستاها به توضیح به صنعتگران چه اسباب بازی باید مانند نگاه. گاهی اوقات هنگامی که طراحی شده است بیش از حد پیچیده, من, سفر به این روستاها خودم می گوید:” Nisha.

ارتقاء

Ariro اسباب بازی برای کودکان بی خطر هستند به عنوان آنها از چوب ساخته شده توسط صنعتگران محلی

روند conceptualising ایجاد نمونه و در نهایت داشتن یک به پایان رسید محصول آماده برای فروش است طولانی یکی. هنگامی که این طرح در حال آماده یک فرد از این تیم می گیرد چاپ از این و صنعتگر و تولید یک نمونه است.

این نمونه آورده شده است بازگشت به دفتر خود در چنای و بهبود بیشتر بر این تیم. Ariro تیم همچنین مشورت با مونته سوری معلمان که ارائه خود را با ارزش ورودی. زمانی که این تغییرات در حال نهایی شدن یک فرد از این تیم در سفر به صنعتگران ایجاد کرد که در نهایت این محصولات به پایان رسید.

در حال حاضر Ariro باعث چوبی آسمان تلفن همراه teethers, rattlers, اسلاید, ایستاده, اسباب بازی و پازل. این اسباب بازی ها برای بررسی کیفیت و پس از آنها دست ساز آنها سعی کنید بهترین خود را برای تأمین هر یک از این اسباب بازی ها به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است.

توجه به جزئیات کمک کرده است Ariro تحت تاثیر قرار دادن یک دسته از پدر و مادر است. Pranesh Nagrajan, 37, یک صندوق توزیع بر اساس چنای یک پدر دو فرزند جوان است.

چوبی, آسمان تلفن همراه ساخته شده توسط Ariro

در سال 2018 هنگامی که دختر خود را در حدود چهار سال او متوجه شد که این اسباب بازی های پلاستیکی که در بازار در دسترس ساخته شده با استفاده از مواد شیمیایی مضر و می خواستم به جای این با امن تر ،

او به دنبال جایگزین زمانی که او در سراسر Ariro وب سایت و بلافاصله با محصولات خود را.

“من دیدم که teethers و اسباب بازی ساخته شد با استفاده از چوب است. بنابراین حتی اگر فرزند من کمی در آن, آن را نمی خواهد آسیب برساند و او را در هر راه. همچنین من دوست داشتم این واقعیت است که این اسباب بازی ساخته شد نگه داشتن در ذهن است که آن را باید تسهیل توسعه مهارت های حرکتی و بهبود هماهنگی دست و چشم. من به پایان رسید تا خرید teethers, rattlers و لغزنده می گوید:” Pranesh.

Pranesh نیز استعداد این را به خواهر زاده خود را که حدود سه سال.

Triumphing بر چالش

اگر چه Ariro ممکن است قادر به جلب قدردانی از پدر و مادر به وجود چالش های آنها در مقابله با بر اساس روزمره به ارائه بهترین.

Ariro را مونته سوری, اسباب بازی کمک به کودک خود را یاد بگیرند و رشد

Nisha می گوید که بزرگترین چالش برای آنها شده است با توجه به آموزش مردم در این نوع از اسباب بازی آنها را.

“پدر و مادر می خواهید اسباب بازی ها در رنگ های مرسوم و آن را دشوار است به آنها توضیح دهید که اسباب بازی هستند مونته سوری اسباب بازی است که در واقع پاسخگویی به نیازهای رو به رشد یک کودک نو پا می گوید:” Nisha.

برای غلبه بر این مانع این دو پست تعداد زیادی از ویدئو ها در Facebook, Instagram و وب سایت خود را. Nisha می گوید که زمانی که آنها راه اندازی دکه در expos آنها پیدا کردن آن را یک فرصت بزرگ به صحبت می کنند به پدر و مادر و تعامل چهره به چهره کمک می کند تا بسیاری. همچنین, پیدا کردن حق تولید کنندگان خواهد شد که این اسباب بازی با دست مشکل است.

“تجاری تولید کنندگان آن را انجام دهد به راحتی و سریع تر است. اما از آنجایی که ما به دنبال صنعتگران محلی فرایند کشف آنها می تواند زحمت کش می گوید:” Nisha.

اما با صبر و تحقیقات دقیق Nisha و Vasant شده اند قادر به مقابله با این چالش است. Nisha همچنین دارای یک اشاره گر چند برای کارآفرینان که در حال شروع کردن سرمایه گذاری خود را و ممکن است به صورت چالش های مشابه.

“قبل از اینکه شما شروع به تحقیقات خود را ادامه و انجام آن را در سراسر. صحبت کردن به عنوان بسیاری از مردم به عنوان شما می توانید. ما صحبت می کنند به مردم در همان بخش و سعی کنید به آنها کمک کند. بنابراین, هنگامی که شما در مواجهه با مسائل به کمک می آید راه خود را بیش از حد. مهمتر از همه, من می خواهم بگویم که شما باید یک ایده برای آن بروید!” می گوید: Nisha.

در حال حاضر که آنها در حال حاضر تحت تاثیر پدر و مادر چه در کارت برای Ariro?

Nisha می گوید که آنها قصد راه اندازی یک دسته از چیزها تحت نام تجاری خود را.

“ما در حال راه اندازی توسعه مبلمان برای کودکان مانند Pikler مثلث و پله مدفوع ماه آینده. در حال حاضر ما همچنین در حال توسعه سرپوشیده ورزشگاه مانند ساختار برای کودکان است که می تواند در داخل خانه نگهداری می شود می گوید:” Nisha.

Ariro کل تیم

در آینده او می گوید که او می خواهم برای رسیدن به بیشتر صنعتگران و در حال حاضر آنها در حال برقراری تماس با صنعتگران ایجاد کرد در کرالا است.


همچنین بخوانید: مهندس مکانیک سوئیچ دنده ها به ارگانیک عسل به فروش می رساند بیش از 60 تن در سال


“من فکر می کنم در این روز و سن پدر و مادر می خواهم به خرید trendiest اسباب بازی اما اسباب بازی های پلاستیکی را نمی دهد حس تعلق به جهان طبیعی است. اسباب بازی چوبی در حال امن و پایدار و آخرین زمان طولانی به دلیل آن منتقل می شود در سراسر دنيا ، ما امیدواریم که که Ariro است که هر نوزاد, اولین بار,” او می گوید: امضای کردن.

آتش سریع:

*یک کارآفرین شما را تحسین.

جواب: Narayana Murthy

*فن آوری جدید است که می تواند آینده یک کسب و کار کوچک

جواب: افزایش اتصال

*یک ارزش است که می تواند کمک به رشد کسب و کارهای کوچک

جواب: شور

*کتاب های مورد علاقه خود

جواب: 21 درس برای قرن 21

*در وقت آزاد من ____…

جواب: خواندن و تماشای Netflix

* قبل از این مصاحبه من بود ____…

جواب: از دفتر کار

*چیزی است که آنها نمی تدریس در دانشگاه, اما مهم است که برای اجرای یک کسب و کار است

جواب: به سوالات درست بپرسید

*یک سوال من همیشه از مردم در حالی که استخدام است ____…

جواب: اگر آنها واقعا علاقه مند در آنها نقش

*بهترین مشاوره شما همیشه به ____…

جواب: صبر کنید آن را به صورت کمی و تفکر انتقادی است.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>