داشا مارت Flaunts دینامیت منحنی در میهنی مد روز استقلال

مدل روسی داشا مارت نشان داد شور و شوق او را برای روز استقلال در آمریکا با خیره کننده تصویری است که موفق به لمس در تم ها از میهن پرستی آمریکایی در حالی که به طور همزمان شامل هر دو دینامیت منحنی و انعطاف پذیری باور نکردنی. دو عکس نمایش به صورت اسلاید ضربه او Instagram اشتراک — که به سرعت صفر بر 2 میلیون پیروان در جولای 4 و برجسته مارت در یک قرمز و یک تکه لباس شنا و یک سربند با الهام از “شکوه قدیمی.”

مارت را به روز رسانی که برچسب جغرافیایی به میامی فلوریدا شامل یک عنوان آرزوی همه طرفداران او و پیروان شاد چهارم جولای. 30 ساله همچنین اضافه شده یک شکلک پرچم آمریکا در همراهی با تعطیلات.

اولین عکس فوری از تصاویر به صورت خودکار برجسته نمای جانبی از مارت به عنوان او کشیده و او با پای چپ به سمت بالا فشار دادن ران او در مقابل قفسه سینه خود را و استراحت پای خود را در برابر دیوار در مقابل او و بالای سر او. او همچنین درباره با هر دو دست به سمت انگشتان پا که لمس دیوار بیشتر torquing بدن او.

مارت را feat از انعطاف پذیری — دوست دارد که یک دید مشترک در تغذیه — ارائه شده تاکید بیشتر بر روی شکل انحناء به عنوان او مطرح شده.

در ضمن او طولانی, مو بور گره خورده بود به دم اسب بالاتر از او ریشه های تیره و جریان رو به عقب بیش از شانه های او و پایین خود را به عقب. برای تکمیل نگاه مارت با لبخند با او عمیق لب های قرمز و نگاه مستقیم به لنز دوربین را با چشمان آبی-سبز.

در عکس دوم مارت تحت پوشش باقی مانده البته تا حدی با روز استقلال-الهام چرخ دنده. اما او اجتناب از کشش و اغوا کننده در برخواهد داشت که در آن او کشیده پایین سمت راست شانه بند لباس شنا خود را با یکی از دست او آشکار تر از مجسمه نیم تنه خود را در روند. با او شوخی tugged در موی دم اسبی به عنوان او تبدیل چهره خود را رو به پایین است.

هر دو عکس ارائه شده روشن نگاه گل-الگوی خال کوبی است که تحت پوشش بخش هایی از لباس هیپ گونه و در سمت چپ.

مارت میهنی نما ثابت یک ضربه سریع با تحسین racking تا حدود 8,000 در بیش از یک ساعت پس از رفتن زندگی می کنند. بعلاوه نظر موضوع بود نزدیک 200 پاسخ در زمان نوشتن این مقاله با طرفداران ابراز قاطع خود را تایید برای گسترش یافته است.

“دختر زیبا. شکل کامل” اظهار نظر یک فن اضافه کردن یک رشته از emoji برای تاکید.

“الاستیک. هیجان انگیز” نوشته دیگری ارجاع مارت معروف انعطاف پذیری.

“مبارک ژوئیه 4 دختر زیبا” آرزوی سوم دیدگاه.

مارت را Instagram تغذیه شده خیط و پیت کردن با تحریک فوری به تازگی. به عنوان به اشتراک گذاشته شده توسط Inquisitr در جولای 2, او به تازگی نوشته شده در به روز رسانی که در آن او نشان داده شد کار کردن در ساحل, با, کوچک, لباس شنای زنانه دوتکه زرد و چمباتمه زدن گروه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>