شکلات تیره سالم است! 5 دلیل برای آن را بخشی از رژیم غذایی روزانه خود

احساس گناه نکنید اگر شما از افراط در یک قطعه (یا دو!) شکلات تیره هر یک بار در در حالی که. ما به شما مزایای آن را و که در آن شما می توانید دست خود را در برخی از بهترین وطنی هستند.

Regardless از آنچه در جهان می گوید: شما باید خود را شیرین و خوردن آن را بیش از حد, اما هر یک بار در در حالی که در حد اعتدال.

یکی از بهترین چیزهایی که به افراط در شکلات تیره به خصوص بعد از غذا به عنوان یک پاک کننده کام و یا خود را با قهوه سیاه یا چای. نمایشگاه warning: آنها بسته بندی شده با برخی از کالری و آسان به پرخوری بنابراین افراط در تنها یک مربع و یا دو در یک زمان.

اما سالم است ؟ به خوبی آن را به عنوان معلوم بله. در اینجا یک لیست از اصلی فواید شکلات تیره همراه با برخی از بهترین وطنی آنهایی که شما می توانید دست خود را در دراز:

نیروگاه از آنتی اکسیدان ها

dark chocolate

آنتی اکسیدان ها موادی هستند که به محافظت از سلول ها در برابر رادیکال های آزاد (مولکول های تولید شده هنگامی که بدن تجزیه مواد غذایی). این رادیکال های آزاد نقش مهمی در بیماری های قلبی و حتی سرطان است. یک گزش کوچک از شکلات تیره هر یک بار در در حالی که اطمینان حاصل شود که شما در حفظ و گرفتن خود را به طور منظم دوز از آنتی اکسیدان ها است.

سعی کنید یک وگان سنبل شکلات تیره ساخته شده از آلی دانه های کاکائو از مبدا هند برای یک تجربه بی نظیر.

محافظت پوست از نور خورشید

dark chocolate

اگر شما در حال برنامه ریزی یک ساحل vacay به شکلات تیره یک مکان دائمی در کیسه خود را. این ترکیبات زیست فعال به نام فلاونول بهبود جریان خون به پوست و افزایش هیدراتاسیون. دست ساز دریا, نمک, شکلات تیره این است که آنچه شما باید برای رفتن اگر شما مانند آزمایش با طعم و مزه.

بهبود عملکرد مغز

dark chocolate

بیشتر خبر خوب برای شما! کاکائو شناخته شده است برای بهبود عملکرد مغز با افزایش جریان خون و محرک مانند کافئین و تئوبرومین. علاوه بر این, آن همچنین ممکن است افزایش کلامی تسلط!

پاپ یکی از این رفتار های خانگی از اوتی در آن توجه داشته باشید.

کاهش فشار خون

dark chocolate

شکلات تیره را بهبود می بخشد جریان خون به شریان ها و در نتیجه کاهش فشار خون. در حالی که این اثر به طور قابل توجهی کوچک آن ضرری ندارد به مصرف برخی از به طور منظم. شکلات تیره با پوشش بادام جایگزین بسیار خوبی برای منظم نوار و طعم بزرگ با برخی از سیاه و قهوه.

کاهش خطر بیماری های قلبی

dark chocolate

ترکیبات موجود در شکلات تیره باعث کلسترول کمتر به تسلیم در شریان ها و در نتیجه کاهش خطر ابتلا به بیماری قلبی است. که دلیل کافی برای درمان خود را به artisanal شکلات ساخته شده با کاکائو منابع از مزارع جنوب هند است.


همچنین بخوانید: امن از دست دادن وزن: جایگزین سالم برای ‘سفید’ غذاهای شما می توانید آزمایش با


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>