Danny Trejo اسرار به ساخت 300+ فیلم Tacos و یک زندگی شاد

danny trejo

چند بازیگران را تحمل کرده اند کاملا مانند Danny Trejo اتحاد و جدید, مستند, اهل بیت #1: The Rise of Danny Trejoبه وعده های آشکار آن است. مرکز: Miikka Skaffari/گتی ایماژ; سابقه و هدف: عمومی, 20th Century Fox; کلاژ توسط ناظر

ما ممکن است می دانم Danny Trejo به عنوان ناب badass بازی تبه کار در کوئنتین تارانتینو فیلم Desperado و از غروب تا سپیده دم. اما در آخرین نقش مهمی در تاریخچه کوتاه از جاده های طولانی, که منتشر شد, ژوئن 12, ترجو نشان می دهد یک سمت نرمتر.

او نقش میگوئل یک مکانیک است که طول می کشد در نلا (Sabrina Carpenter) پس از نوجوان از دست می دهد و پدرش در یک سفر جاده ای, دادن سقف بر سر او و کار در فروشگاه بدن.

آن را نه بیش از حد دور از پسر خوب ترجو است offscreen. مستند جدید عملیات #1: The Rise of Danny Trejoکه می شود و انتشار دیجیتال جولای 7, آثار زندگی خود را به عنوان یک سابق باهم به ستاره هالیوود داشتن به نظر می رسد در بیش از 300 فیلم تبدیل شدن به یک رستوران تاکو و نویسنده کتاب آشپزی و اخیرا منتشر شده ترجو را Tacosکه سهام 75 خانواده دستور العمل را از مادر بزرگ خود را.

همچنین نگاه کنید به: چگونه اتکینز Estimond از ‘Hightown’ می بیند BLM و “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’

ترجو در رشد سخت Pacoima محله لس آنجلس شد یک معتاد به هروئین به عنوان یک نوجوان بود در زندان چندین بار قبل از تبدیل شدن به یک قهرمان بوکس, گرفتن, پاک, پس از آن تبدیل شدن به یک فیلم فوق العاده بازی بی نام شخصیت های اسکریپت مانند “اهل بیت #1” و یا “نژادهای #1” که در نهایت او را به افسانه ای نقش در فیلم تارانتینو و رابرت رودریگز Mexploitation فیلم Machete.

اخیرا ترجو شده است با ارائه وعده های غذایی رایگان به خانواده های کم درآمد و کارگران خط مقدم میان همه گیر. او از خانه اش در لس آنجلس در مورد اصلاحات در زندان او سلما هایک و یک Pampers تحویل پسر.

ناظر: شما مورد استفاده برای بازی سخت اما در تاریخچه کوتاه از جاده های طولانیشما پسر خوب.
دنی ترجو: من نوع بازی یک نقش متفاوت است. من نمی کشتن هر کسی من را کشته.

آن هم از نوع خود را نشان می دهد نرم ؟
[می خندد] چه نرم افزاری ؟

آن را آسان به خود را نشان می دهد سمت نرم روی صفحه?
آن را سخت کارکنان در مجموعه بودند کمک می کردند. Sabrina Carpenter بود یار به کار کردن با آن ساده و آسان است. من دوست دارم مدیر آنی Simon-کندی آن را آسان به انجام است. من واقعا یک پسر بد!

البته که نه! چه برداشت اول خود را در مجموعه ؟
وقتی که من خواندن اسکریپت, من فکر کردم من نه کشتن هر کسی و یا کشته شدن. زمانی که من در بازیگران مدیر شد یک زن فیلمبردار بود و بسیاری از کارکنان شد. من فکر می کردم این جریان است متفاوت باشد. آن را لذت بخش بود. بسیاری از زمان فیلم خوشه های از مردم در حال اجرا در اطراف و فریاد. این یک ماشین خوب روغن. هنگامی که من که فیلم من در روند ساخت 1949 باشگاه وانت کامیون. من می خواستم برای گفتن مدیر: “به من اجازه دهید آوردن کامیون من در اینجا, بنابراین من می تواند کار بر روی آن! لطفا!”

در این مستند جدید در مورد شما اهل بیت #1: The Rise of Danny Trejo, شما می گویند: “همه چیز خوب برای من اتفاق افتاده است که نتیجه مستقیم از کمک به شخص دیگری است.” چگونه شما شکل که ؟
وقتی که من از زندان در سال 1969 من شکست را به هر خانه ای در محله. من به سرقت برده و همه چیز به سرقت همه, من به یاد داشته باشید به دنبال یک زن پیر کشیدن او سطل زباله آنها ندارد چرخ آن. من ارائه شده برای کمک به او در روز زباله. سپس من شروع به مصرف افراد را در سطل زباله است. اولین حضور من بود double-breasted جیر جارچی من هرگز فراموش نکنید که. همه چیز خوب است یک نتیجه مستقیم از کمک به شخص دیگری آن را فقط خوب.

از کجا زندگی خود را از وجود دارد ؟
من یک دارو مشاور و سپس رو به فیلم کسب و کار. سپس من به کسب و کار رستوران در حالی که انجام یک بودجه کم فیلم بود که من نگران. من تا به حال یکی دیگر از فیلم که بیشتر پرداخت می شود اما من رشته Badass پس از آن ملاقات یک تهیه کننده به نام خاکستر رضا شاه که می دانست کسب و کار رستوران. او گفت: “دنی شما باید برای باز کردن یک رستوران است.” به شوخی گفتم: “ترجو را Tacos.” شش ماه بعد او به من یک طرح کسب و کار, و من آن را به من و من کردم هفت رستوران.

اگر شما نگاه کنید در بخش اصلاحات در کالیفرنیا و آن املا عقب آن می گوید تکرار جرم سال.

آیا شما به یاد داشته باشید لحظه ای که شما تبدیل زندگی خود را در اطراف ؟
آن Cinco De Mayo, مه 5 در سال 1968. من درگیر در شورش زندان. من و چند نفر دیگر رفت به اتاق گاز. من به یاد داشته باشید: “به خدا اگر شما اجازه دهید من مرگ با عزت را من می گویند نام خود را هر روز برای بقیه هم من اینجا هستم. من انجام آنچه من می توانم برای هر کسی که من در تماس با آمده.” من فکر کردم آن را فقط برای رفتن به یک زن و شوهر از سال, اما او به من فریب خورده و به من داد بقیه زندگی من است. من خودم پایان معامله ، چند روز پیش من پرسید: “خدا چگونه من انجام می دهند؟” او گفت: “شما تقریبا از جهنم نگه داشتن آن.”

danny trejo coronavirus

Danny Trejo, عکس on May 15 در L. A. توزیع مواد غذایی رایگان به مردم نیازمند در طول coronavirus بیماری همه گیر. رودین Eckenroth/گتی ایماژ

چرا مهم است برای شما به استخدام جوانان در خطر در رستوران خود را?
آن را به صورت خودکار برای من. من تا به حال, دوم, سوم, چهارم شانس. من فقط به کمک پسر عموی من گیلبرت که فقط در بیرون از زندان. او محکوم شد زمانی که او 17. او زمانی که او بود 55. فرماندار جری براون کمک کرد با تصویب پیشنهاد 57 اجازه می دهد نوجوانان به آزادی مشروط برای آزادی های اولیه. ما تا به حال 5000 نفر در بیرون آمدن از زندان که انجام شد زندگی زمانی که آنها یک جرم در سنین نوجوانی و یا 20s. هنگامی که شما 35 یا 40 شما یک فرد متفاوت است.

آیا شما فکر می کنم سیستم زندان ها می تواند بهبود یافته در امریکا ؟
اگر شما نگاه کنید در بخش اصلاحات در کالیفرنیا و آن املا عقب آن می گوید تکرار جرم سال. آن کار نمی کند. اصلاحات بخش 85% تکرار جرم سال, بنابراین ما در حال انجام کاری اشتباه است. من فکر می کنم ما باید بیشتر خود کمک برنامه های در وجود بیشتر روانشناسان. آنها را به. در غیر این صورت آن را فقط به یک انبار از جنون.

امیدوارم در حال حاضر ما را تغییر دهید ؟
من امیدوارم که من فکر می کنم تغییر خواهد آمد. من فکر می کنم آنها در حال رفتن به باید دقیق تر به اداره پلیس, زندان سپاه پاسداران است. آنها را به.

شما نیز به تازگی منتشر شده یک کتاب آشپزی ترجو را Tacos. دستور العمل خود را از مادر و مادر بزرگ ؟
در مکزیک, پخت و پز دستور العمل های بیش از نسل. ما در چیزهای که نبود سالم نگهداری می شوند اما طعم و مزه است. من در عشق با مواد غذایی است. من غذا خوردن در هر رستوران هر هفته و من غذا خوردن به صورت رایگان به طوری که سرد است.

شما گفت که شما می توانید هر چیزی را با یک تاکو به جز قرار داده و سس گوجه فرنگی بر روی آن?
که در آن است! [می خندد].

آیا مردم سعی کنید برای انجام این کار ؟
آره بعضی از مردم فکر می کنم که سس گوجه فرنگی خوب است در یک تاکو. شاید اگر شما 10 سال, شما ممکن است بخواهید برای قرار دادن گوجه فرنگی در یک تاکو.

اما این موهن بمقدسات!
من می دانم درست است ؟

آنچه که در اخبار مورد علاقه خود را در حال حاضر ؟
من یک carnitas تاکو با گل کلم که Anthony Bourdain دوست داشتم. او نمی خواهد غذا خوردن در هر محل در L. A. در محل شما می توانید غذا خوردن, گیاهخواری وگان, گلوتن رایگان و گاز به یک گاو, اگر شما می خواهید. انواع آمد چرا که از صنعت سرگرمی, ما همه می خواهم به بیرون رفتن برای شام و دو نفر می گویند “من شما را به یک سالاد” بنابراین من شامل آنها است. در حال حاضر ما ارائه می دهیم همه از آن.

و شما شده ایم اهدای مواد غذایی در اطراف L. A. در همه گیر به خط مقدم کارگران و خانواده های کم درآمد?
آن مبارک به شادی را به زندگی مردم به آنها را شکستن. هنگامی که ما در حال عبور کردن مواد غذایی, زنان خواسته ما, “آیا شما Pampers?” به این دلیل که فروشگاه ها به فروش می رسد از پوشک. ما رفت و خریداری 150 جعبه Pampers چرا که کودکان و نوجوانان از طریق 8 پوشک یک روز پس ما به مادران پوشک. دستیار من رو به من کرد و گفت: “شما رفت و از زندان سن کوئنتین و در حال حاضر Pampers.” به من گفت: “من می دانم.”

چه بود نام مستعار خود را در زندان است ؟
من یک بوکسور سبک وزن, به طوری که آنها فقط به نام من” ، من دو تا از خالکوبی در زندان ، یکی بودن قفسه سینه, خال کوبی, مکزیک با یک کلاه لبه پهن اسپانیولی. زمانی که من برای اولین بار ملاقات سلما هایک من به او گفتم آن را مانند نگاه به من گفت: “نگاه من زن شما روی سینه من. ما قرار بود به همراه سلما.”

پس از ظاهر شدن در فیلم 300 باز هفت رستوران ها و نوشتن یک کتاب آشپزی آنچه را که به شما می گویند راز موفقیت خود را?
وقتی که می آید به رستوران هر کس با من تماس می پرسد و من چه راز من. رستوران ها معمولا مرگ در سال اول. ما انجام داده ایم هفت در چهار سال. ما حتی یک در فرودگاه. من می گویم, راز خوب است, مواد غذایی خوب کارکنان. که تمام است. شما می توانید یک تاکو کامیون. اگر آن را خوب مردم خواهد آمد. زمانی که من مصاحبه کارکنان من اگر آنها فقط می خواهم به کار سرد در آمد. دوم chancers آنها خیلی خوشحال به فقط کار می شود. کارکنان و غذای خوب. من طعم همه چیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>