Danielley آیالا نشان می دهد عمده Sideboob در Risqué دوش Pic

Danielley آیالا طرفداران آمده اند به دانستن او را برای خود Instagram photos اما مدل آن را به سطح دیگری امروز با یک risqué عکس جدید از. تا کنون به روز رسانی شده است دوست داشت بیش از 364,000 بار و این جای تعجب نیست که این مدل نبود خجالتی در مورد خود عمده sideboob. تصویر در دسترس است در Instagram صفحه.

او عکس گرفته شده در وسط یک دوش او به عنوان مطرح چانه خود را در هوا و با لبخند به طور گسترده ای با چشمان بسته. آب سمت چپ او کاملا خیس و آن آبشاری از چهره او بر روی بقیه شکل است. او ظاهرا به تن هیچ چیز برای شرجی ضربه محکم و ناگهانی اگر چه آن را سخت به بگویید که برای برخی آن را به عنوان برش از کمر به بالا.

موهایش خیس و براق در پشت شانه های او قرار می گیرد سلاح های خود را استراتژیک در مقابل خودش به حدی سانسور شکل است. حتی پس از قفسه سینه او باقی مانده بود بیشتر سر و دور کمر کوچک peeked از طریق. و اگر چه آن به نظر نمی آید مانند او هر, طلا و جواهر, خال کوبی او در پشت پایین تر قابل مشاهده بود.

پشت سر او بودند قهوهای مایل به زرد دوش دیوار و روشن و نور طبیعی جریان به فضا از سمت چپ فضا. او سمت چپ از جمله بازو و قفسه سینه شد به خوبی روشن. از سوی دیگر او بازگشت و چهره شدند در سایه و در گوشه های حمام به طور کامل تاریک است.

عکاس سیدنی ایرنه داده شد اعتبارات از طریق یک برچسب در پست. Danielley نیز به فریاد در عنوان برای توانایی خود را برای گرفتن شات بزرگ.

احساس تحسین بسیاری را به بخش نظرات برای ارسال عشق خود را و برای اکثر آن نگاه مانند به روز رسانی ضربه بود.

“@danielleyayalaa شما فقط من را به متوقف کردن اسکرول در هر زمان” اعلام کرد یک فن است.

“چه الهی و کامل نمایش” raved دوم جانباز.

“Jeeezzzzzz i’ma [sic] به نوبه خود این را به من محافظ صفحه نمایش” gushed یکی دیگر از حامی.

از سوی دیگر برخی از پیروان بازیگران خود را شک و تردید در بدن.

“که به نظر می رسد طبیعی نیست” نوشت: یک چهارم کاربران شبکههای اجتماعی با دیگران ابراز موافقت خود را.

Danielley نیز ارسال شده به روز رسانی دیگر شش روز پیش و خواستار توجه به قفسه سینه خود را هر چند که او تصمیم به انجام این کار در یک سفید ژاکت کش باف پشمی. او با لبخند خوش برای ضربه محکم و ناگهانی و عینک مو را با قفل و پنهان کردن سمت راست صورت خود را. او بالا بود دکمههای یک بار در این مرکز بود و در غیر این صورت باطل و خروج از رخ کامل نشان می دهد. او مطرح در داخل یک اتاق خواب با یک تخت و یک صندلی ترکه یا چوب کوتاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>