دانیلا چاوز نشان می دهد عمده رخ در آشکار گروه برای سکس ویدیو جدید

شیلی, بمب, Daniella چاوز چپ طرفداران خیره شدن پس از او نوشته شده سکسی جدید تصویری از خودش در روز سه شنبه, ژوئن 9. این احساس به اینترنت در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن این پست با 12.9 میلیون پیروان و آن را به سرعت تبدیل به یک ضربه فقط چند دقیقه پس از رفتن زندگی می کنند.

دانیلا تابش به عنوان او ثبت شده و خودش را در آینه با تلفن همراه خود برای این ویدئو. او به داخل یک پیاده روی در گنجه به عنوان کیف و کفش و پر, پس زمینه پشت سر او.

دانیلا در مرکز صحنه در فیلم به عنوان او روشن بین تعدادی از شمار زخم های بازیگوش-هنوز-شرجی پرنیان به عنوان او را تحت فشار قرار دادند قفسه سینه خود را به جلو و گیر زبان او خارج است. 24-سال-مدل های قدیمی نیز کارگردانی او زل زل نگاه کردن مستقیم به تلفن خود را روی صفحه نمایش به عنوان او با لبخند به طور گسترده ای.

او بلند هایلایت مو بور شد دهید در امواج آن را به عنوان آبشاری پایین خود را به عقب و بیش از شانه اش.

دانیلا همچنین نگاه کرد به تکان دادن صورت کامل از آرایش که بالا نگاه او به زرق و برق تر از سطح. این نرم افزار به ظاهر شامل بنیاد سرخ سایه چشم, ریمل مژه و ابرو خط چشم, نور صورتی, رژ لب و مجسمه ابرو.

هنوز او را قاتل منحنی که به سرقت برده نشان می دهد در این ویدئو او به عنوان flaunted آنها را با آشکار گروه.

او تصمیم گرفت تا برای یک jumpsuit سفید که ترک نیست خیلی به تخیل به عنوان آن را محکم در آغوش گرفت او را به شکل ویژه خود انحنا, باسن و پرت derriere. پوشاک نیز در معرض مقدار زیادی از رخ به عنوان Daniella تا به حال فقط زیپ جلو تا به قفسه سینه خود را.

دانیلا به پایان رسید نگاه کردن با یک جفت دلپذیری کفش کتانی سفید است که شامل یک راه راه سیاه و سفید طراحی شده است.

او نشان می دهد دقیقا همان جایی که او در این ویدئو بود اما به احتمال زیاد در داخل محل اقامت خود.

در ضمن در پست عنوان او درگیر با طرفداران خود درخواست آنها را در چگونه به خوبی می دانند ،

سیگار کشیدن داغ تصویری بود که ملاقات با یک مقدار بسیار زیاد از شور و شوق و ستایش از طرفداران جمع آوری بیش از 7000 لایک و 18000 مشاهده فقط در 10 دقیقه پس از رفتن زندگی می کنند. بیش از 250 پیروان نیز به سرعت در زمان به بخش نظرات برای او بیش از حد با تعارف در بدن به نظر می رسد خوب و شجاعانه ساز و برگ.

“سلام شاهزاده خانم زیبا” یک کاربر نوشت در اسپانیایی.

“کاملا خیره کننده” دوم تحسین اضافه شده است.

“شما بسیار شیک و زیبا” یک فرد سوم chimed در.

“زرق و برق دار, عشق من” یک چهارم فن تأکید کرد.

دانیلا است wowed طرفداران او با تعدادی از به روز رسانی در رسانه های اجتماعی از اواخر سال. در ژوئن 6, او به اشتراک گذاشته یک سری از خودش در یک نحیف لباس زمستانه که شامل محض بالا و موی فشن, ارسال, طرفداران به دیوانگی در هر Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید