شیلی, بمب, Daniella چاوز نشان داد او مهارت های قر سربالا در یک نما Infinite تصویری به اشتراک گذاشته شده به او Instagram صفحه: پنج شنبه شب. چادری در پی نیمه خالص لباس Playboy , بمب, کار منحنی او به لحن DJ Chino را “Como Baila Twerk,” همه در حالی که تیراندازی یک لبخند بشاش در دوربین.

کلیپ شروع کردن با یک شات از Daniella به ظاهر صحبت کردن به کسی که در اتاق است. مدل پشتش به دوربین بود و gesticulating با شور و شوق به عنوان اگر کاملا اشغال شده در یک شامپانی گفتگو. در یک نقطه او نگاه بیش از شانه او feigning تعجب به دوربین. او دست در هوا در یک نا امید کننده حرکت و کاهش یافته کون, تکان دادن باسن خود را به عنوان موسیقی آغاز پمپاژ.

نیازی به گفتن پیروان بودند مجذوب با اغوا کننده عملکرد مصرف به بخش نظرات توسط توده ها به دوش Daniella با سپاس.

“Wooow… شگفت انگیز بدن” نوشت: یکی Instagrammer اضافه کردن سه آتش emoji.

“لرزش آن را عزیز” خوانده شده پیام دیگری بود که با مقدمه سه نفر از آتش emoji.

این جوراب ساق بلند, پوشیدن لباس بدون آستین jumpsuit سیاه و سفید است که متناسب با او مانند یک دستکش با تاکید بر او تمام منحنی. یک قطعه بود نامزدی, halterneck طراحی که نشان داد مقدار زیادی از پوست و برجسته آجدار بافت که قابل توجه بود به خصوص در پشت. این jumpsuit شد و نزدیک به دیدن از طریق ارائه یک نمایش بزرگ از او bodacious derriere و اذیت کردن انگشت که دانیلا به نظر می رسد به پوشیدن زیر. این ççê ی تصمیم گرفتند برای رفتن braless تحت بطور دنج قرار گرفتن آیتم بود که scandalously عمیق برش در سمت و دیدم یک مقدار سخاوتمندانه از sideboob. او انعطاف کمر نیز برجسته در clingy ساز و برگ به عنوان بودند او را قوی انحنا ران.

بیرون از شهر, عینک مو و جدا در این مرکز اجازه او بلند, پلاتین-بور گیسوان جست و خیز کردن پشت او و چراندن او خلفی. برخی از او قفل شد خار بیش از شانه خود را منعکس و بالا و پایین به عنوان مدل نشان داد او تحریک آمیز رقص حرکت می کند. این گیج ریخت و زمان و توجه به آرایش و ظاهر به ورزش تیره سایه چشم برای مطابقت با لباس. او نگاه گلم همچنین به نظر می رسید که عبارتند از: مژه بلند و ساتن هلو رژ لب که اضافه شده یک شین به او را کامل ،

مدل گذراند او عنوان در اسپانیایی, تشویق طرفداران به اتمام او Infinite حساب که او مرتبط, برای راحتی خود را. همانطور که انتظار می رود این ها سوار طرفداران به دیوانگی, racking تا بیش از 375,000 دوست دارد و 1100 نظرات در هفت ساعت از رفتن زندگی می کنند. اگر چه بسیاری از پیام های به زبان اسپانیایی و همچنین برخی از زبان انگلیسی پیروان نیز chimed در گفتن او نگاه کرد “زیبا” و “شگفت انگیز است.”

“Dammmmmm” نوشته یکی از طرفداران نخ کشیدن برگهای توتون وامثال با هم چند نفس نفس زدن-صورت emoji برای انتقال حیرت خود را در نگاه و پر انرژی صفحه نمایش.

“شما نگاه باور نکردنی” اظهار نظر دیگری Instagram کاربر که بیشتر خود را ابراز تحسین با قلب و چشم و سرازیر شدن آب دهان-صورت emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im