دانیلا چاوز Flaunts رخ و انحنا شکل آشکار در صورتی یک تکه لباس شنا

شیلی, وزرق برق, مدل, Daniella چاوز مورد توجه ده ها هزار نفر از طرفداران در رسانههای اجتماعی پس از او به اشتراک گذاشته آشکار تصویری از خودش در جمعه 27 مارس ، این احساس به اینترنت در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن عکس با 12.8 میلیون پیروان.

این بمب که 24 سال, پروتئین در برابر او به عنوان عکس داخل خانه. او به طور گسترده ای لبخند زد و خیره شد به طور مستقیم به لنز دوربین را به عنوان او مطرح داخل آشپزخانه استراحت دست راست خود را بر روی اجاق گاز. او پیتزایی بود که مدل دهید در سست امواج کشیده شد و دور از صورت خود را به عنوان آن آبشاری پایین خود را به عقب. دانیلا sported صورت پر از آرایش که شامل پایه, پر, در, ابرو, پسوند مژه های پررنگ دودی چشم, خط چشم, رژ لب صورتی و سرخ و bronzer. چه در زمان, مرکز, مرحله, اما, بود, Daniella قاتل منحنی او به عنوان flaunted او هیکل در یک آشکار صورتی مایو یک تکه که تکمیل شده خود را دباغی می کند.

این گیج یک قطعه برجسته دو تسمه نازک که رفت و بیش از شانه های او و پایین خود را به عقب. لباس شنا را بند به سختی موجود Daniella را از چهره های شهوت انگیز آن را به عنوان برجسته پایین شیرجه رفتن که نمایش داده می شود حد از او رخ و برخی از sideboob. این شنا را دادخواستها که قطع شد, سنتی, برزیلی, سبک سگی همچنین کمک به رخ کشیدن بسیار زیبایی را بین لگن. یک قطعه بیشتر جلب توجه به مدل تخت midriff آن را به عنوان برجسته زیادی برش درست در زیر قفسه سینه خود را.

زیبایی به پایان رسید نگاه بسیار گرم کردن با bandana که او در اطراف او و فقط چند لوازم جانبی که شامل یک دستبند و یک جفت گوشواره.

دانیلا نیست نشان می دهد که در آن او بود عکس, اما در این پست این عنوان که نوشته شده بود در اسپانیایی او گفت که پیروان او در خلق و خوی برای چیزی شیرین قبل از درخواست آنها را اگر آنها می خواستند چیزی سالم یا سالم نیست.

سکسی, ضربه محکم و ناگهانی مواجه شد با آنی تایید از هزاران نفر از طرفداران و انباشته بیش از 20000 لایک در 25 دقیقه پس از رفتن زندگی می کنند. بیش از 270 از Daniella پیروان را هم به بخش نظرات به دوش او با تعارف و ستایش بر هر دو دست کت و شلوار حمام و او به نظر می رسد.

“شما بسیار زیبا” یک کاربر نظر.

“بسیار زیبا و زیبا زن” دوم کاربر اضافه شده است.

“وای بسیار خیره کننده” یک سوم تحسین chimed در.

“این نگاه بسیار داغ و فوق العاده” یک چهارم از طرفداران اعلام کرد.

این کودک در خدمت چند بسیار گرم به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی این هفته ارسال طرفداران خود را به دیوانگی. فقط در مارس 26, او نشان داد او شکل دلخواهی در رسوا پست نمایش داده می شود که او را در لباس زیر زنانه بند دار هر Inquisitr. این نشاط عکس دریافت بیش از 127,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>