دانیلا چاوز می خورد Nutella در یک تلویزیون کوچک لباس شنای زنانه دوتکه بالا

شیلی, بمب, Daniella چاوز در خدمت یک نشاط نگاه روز گذشته در Instagram پست های یک عکس از خودش savoring درمان شکلاتی در حالی که چادری سفید لباس شنای زنانه دوتکه رشته. در ضربه محکم و ناگهانی به سینه کلان, Playboy مدل پریدند تا در یک آشپزخانه بود و یک شیشه باز Nutella در کنار او. او برگزار شد یک قاشق چای خوری آغشته خوشمزه فندق گسترش و شوخی گرفت و آن را به دهان فراق لب های او را به عنوان او به ظاهر licked قاشق. او مخ زن زل زل نگاه کردن اضافه شده به قوی شرجی پرنیان شات که همچنین ارائه یک دیدگاه زرق و برق دار, دهنی, منحنی.

دانیلا نشان داد یک راه خلاق به پوشیدن halterneck لباس شنای زنانه دوتکه, بستن, نازک, اسپاگتی تسمه شانه در اطراف قفسه سینه خود را به جای پشت گردن. تسمه crisscrossed بالای او رخ که به طور کامل نمایش داده شده توسط کوچک مثلث فنجان آن فقط پوشش او و کمی دیگر. مو بور, بود به سختی موجود در ruched شماره, فلاش برخی از عمده sideboob و تقریبا ظاهر می شود به پشت سر هم از بالا. یکی دیگر از نازک بند رفت و در اطراف قفسه سینه خط نگه داشتن نحیف بالا در محل.

در نیمه پایین, مدل عینک, قرمز, آهنگ, شلوار, که آراسته با طرف تسمه برای مطابقت با لباس شنا. این آجدار کمر نشسته و زیر شکم دکمه نمایاندن زینت خود را تر و تمیز midriff و شکم صاف. نگاه در معرض سمت تسمه از پایین بیکینی, که کشیده بالا در استخوان ران او.

دانیلا نشسته با یک پا خورده در جلوی بدن او آشکار است که او با پوشیدن کفش کتانی سفید. او dangled او پای دیگر بیش از شمارنده و تکیه بر او دست صاف کن بازگشت او به او فشار شهوت انگیز دارایی را به تمرکز. ژست با تاکید بر ساعت شنی با قاب خواستار توجه به مجسمه کمر. او قاتل abs نیز بر روی صفحه نمایش به عنوان بودند بلند و باریک خود را با اسلحه و چوب اسکنه خورده یقه استخوان.

ورزش زیبایی بود همه glammed up برای ضربه تاب های شیک و طبیعی به دنبال گلم که به نظر می رسید که شامل حجیم ضربه شلاق و گسسته خط چشم. گونه او را نگاه کاملا برجسته و کمی رژگونه به رنگ به رنگ عادلانه است. او عینک یک براق رژ لب قرمز که آینه سایه ای از او ورزشی, اعطای وام یک شین به شکوه لب. او نقاشی های بلند ناخن های نقاشی با مداد رنگی-رنگ صورتی نشان کردن دشنه مانیکور او به عنوان ظرافت برگزار قاشق چای خوری به لب های او. او عینک نگرفته گوشواره طلا که به سختی قابل رویت از زیر براق پیچک که قاب چهره او. او بلند و گیسوان طلایی تقسیم می شد در مرکز و خار پشت غلت پایین کمر خود را.

این ها به زودی تبدیل به یک فن های مورد علاقه racking تا بیش از 87,300 در هشت ساعت اول ارسال. این پر رو نگاه آورده پیروان به بخش نظرات توسط توده ها گردآوری 940 پیام در همان زمان.

میان نظر بود همکار Playboy , مدل داشا مارت. “بهترین” نوشت: روسیه ççê ی اضافه کردن یک قلب-چشم از emoji.

“OMG شما کاملا زرق و برق دار” gushed دوم Instagram کاربر ترک یک رشته از چاپلوس emoji.

“زیبا و خیره کننده” یک سوم فن گفت: از نگاه.

“من عاشق این دختر بچه” اعلام کرد یک فرد چهارم پایان نظر خود را با سه آتش emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>