Daniela چاوز را تکان لگن در یک مشاهده از طریق تسمه, لباس کوتاه نشان می دهد که تمام منحنی

شیلی, بمب, Daniella چاوز فرستاده افزایش درجه حرارت در Instagram صفحه سهشنبه شب های تصویری از خود را تکان دادن باسن خود را به لحن Rae Sremmurd و Nicki Minaj را در “Throw Sum Mo.” The Playboy ççê ی نگه داشته و طرفداران در انگشتان پای خود را نه تنها با حرکات رقص اغوا کننده اما او نشاط لباس نیز هست. چادری در یک دیدن از طریق, سیاه, تسمه, لباس کوتاه, یک, که تا به حال هیچ مشکل عمومی, زیر دامن, لباس زیر, Daniella flaunted شکل زرق و برق دار, دادن مخاطبان خود را کامل جلو و عقب از ساعت شنی منحنی.

جنوب-زیبایی آمریکایی نشان داد مقدار زیادی از پوست در رسوا لباس بود که خطرناکی کوتاه و چپ هیچ چیز به تخیل با توجه به آن gauzy طبیعت است. تعداد قطع درست در زیر لگن و تنها به اندازه کافی برای پوشش دادن پشت او نشان کردن ران. به همین ترتیب شانه های او نیز بر روی صفحه نمایش به لطف باردو یقه که bared بخش زیادی از پشت او نشست و به پایین بر روی قفسه سینه خود را نشان وسوسه انگیزی اجمالی رخ.

این bodycont لباس مناسب خود را مانند یک دستکش کاملا نمایشگاه کافی باسن و دور کمر کوچک. آیتم های ویژه بلند و تنگ آستین که برجسته بلند و باریک خود را با اسلحه. توری آراسته بود با یک روانگردان چاپ گل که اضافه شده شیک به نشاط شماره, در حالی که همچنین ارائه نگاه همه بیشتر هیپنوتیزم. بیرون از شهر, زوج مطلق سیاه و سفید لباس undergarments پوشیدن سینه بند سینه و کوچک گرم-رشته است که نشان داد او bodacious خلفی.

این جوراب ساق بلند, معامله شانه او-دستکاری گیسوان یک کلاه گیس رسیده است که دور کمر خود را. پلاتین-بور قفل — که چند سایه سبک تر از طبیعی مو — سقوط آزادانه کردن پشت او چرا او را عقب پایان. او را لرزاند ظریف گلم که به نظر می رسید که شامل سوسو زننده سایه چشم خط چشم و ساتن, dark-رژ لب برهنه. او در صدر نگاه خود را با یک عینک آفتابی سیاه و سفید برای مطابقت با ساز و برگ خود را.

این ویدئو به نظر می رسد به خود گرفته اند و در خانه و به طرفداران یک زیرچشمی نگاه کردن به راهرو. دانیلا ایستاده در مقابل یک دیوار سفید یکی تزئین شده با یک آینه بزرگ ورزشی عظیم و پرخرج مزین چوب قاب. یک شمعدان و یک دسته گل رز قرمز استراحت در پایان جدول درب سمت راست کنار پله. شیک دکور اضافه شده یک لمس از پیچیدگی به ساقه بیشتر تاکید بر او تحریک آمیز لباس.

این کلیپ کوتاه آغاز شده با دانیلا دادن شرجی نگاه دوربین او به عنوان قوسی پشت او قرار داده و دست او را در مقابل او پایین تر بدن. این مدل در ابتدا مطرح شده از اواسط مشخصات flaunting او دور derriere و ران. او ران به لنز و خار او خود او بازگشت و سپس شروع به تکان دادن غنیمت خود را به ریتم موسیقی است.

این تحریک ها متصلب تا بیش از 258,000 نمایش اولین هفت ساعت از رفتن زندگی می کنند. این پست نیز به ارمغان آورد كه به بخش نظرات توسط تودهها garnering 1,453 پیام در همان زمان. پیروان گرفتار به نظر می رسید با نگاه و رقص ترک مقدار زیادی از تعارف و چاپلوس emoji برای ورزش ها خیره کننده.

“وای به یاد ماندنی” gushed یک فرد است.

“تو زیبایی” نوشت: یک دوم Instagrammer.

“که در آن شما می پوشند ، یک سوم از طرفداران خواست با توجه به فوق العاده آشکار ،

در حالی که برخی ممکن است پیدا کرده اند آن را دشوار است برای گرفتن چشم خود را از Daniella منحنی چند شد به همان اندازه تحت تاثیر قرار با دکور مجلل.

“خوب آینه” اظهار نظر یکی دنبال اضافه کردن دو کف زدن-دست از emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>