‘رقص با ستاره میزبان تام و ملجأ سهام, خنده دار, راه برای نگه داشتن بازیگران امن بر سری بازگشت

در جدید Instagram پست, آپلود, دیروز, رقص با ستاره میزبان تام و ملجأ نشان داد یکی از خنده دار راه برای نگه داشتن بازیگران طولانی در حال اجرا واقعیت مسابقه رقص امن در پی جاری coronavirus بیماری همه گیر. آن را درگیر یک محصول مشترک است که همه در دوربین با استفاده از استعداد و افزایش سرعت آن را در یک راه جدید است.

تام نوشته شده در به روز رسانی تصویر گرافیکی از ABC که نشان داد که یک فصل جدید از رقص با ستاره ها خواهد شد به زودی. آن را نشان می دهد نه آنچه که تاریخ نشان می دهد بازگشت آن 29th, فصل, اگر چه این مجموعه به طور کلی باعث می شود که اولین آن مدتی در ماه سپتامبر.

در عنوان از سهم همیشه آماده با سریع کنایه میزبان تعجب اگر اسپری قهوهای مایل به زرد تجهیزات می تواند دو وظیفه به عنوان بدن sanitizers. این منجر به یک سری از خنده دار پاسخ از گذشته و حال بازیگران اعضا و همچنین طرفداران که فکر ایده به نقطه.

تام شرکت میزبان Erin Andrews این ایده را دوست داشت به عنوان سابق رقیب mindfulness, برای اولین بار, تالار گفتگوی شرکت کننده به نظر می رسد نشان می دهد که رقصید در کنار Derek Hough در طول فصل 18. امی گفت که آنها می تواند به نام “self-tanning sanitizers.”

در بخش نظرات یکی از طرفداران خواسته میزبان اگر او تا به حال هیچ ایده زمانی که تمرینات آغاز خواهد شد برای آخرین فصل با توجه به کروناویروس اجتماعی فاصله حکم به طور مداوم در حال تغییر از دولت به دولت. تام پاسخ داد که او تا به حال هیچ سرنخی که “به زودی” میزان اطلاعات خود را به عنوان به خوبی.

بازیگر Amy Yasbeck اظهار داشت که او را پیشه رفیق او را به یک “فیلم” کت و شلوار و خواسته خود را برای اندازه گیری “6 پا در همه طرف.”

“به سختی می تواند صبر کنید. کنجکاو چگونه آنها آن را انجام دهد با این بیماری همه گیر در رفتن” اظهار داشت: پیرو.

“رقص 6 ft. جدا باید واقعا سرگرم کننده به تماشای” اظهار داشت: یک دوم Instagram کاربر.

“من نمی توانم صبر کنید تا ببینید bedazzled facemasks,” کنایه آمیز یک سوم فن.

نشان می دهد به تازگی اعلام کرد که آنها تا به حال دعوت سابق لیسانس ستاره Kaitlyn Bristowe به رقابت در طول فصل آینده پنج سال پس از فصل در ابتدا پخش شد. او با دریافت این تعجب دعوت طول ویژه کارشناسی: بزرگترین فصل — تا کنون! از سری میزبان Chris Harrison.

در طول فصل 28 سابق لیسانس و لیسانس استار هانا قهوه ای برنده mirrorball جایزه در فصل 28 از رقابت کنار شریک زندگی حرفه ای Alan Bersten. دیگر هیچ ستاره ها هنوز به طور رسمی معرفی شده و یا به بیرون درز کرد که رقبا برای فصل آینده از سری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>