‘رقص با ستاره ها’ طرفداران اصرار Pro رقصندگان به جست و خیز فصل 29 در حمایت از اخراج میزبان تام و ملجأ

رقص با ستاره ها طرفداران درخواست نشان می دهد pro رقصندگان به انتخاب کردن از فصل آینده از ABC, افراد مشهور, سالن رقابت در حمایت از کار اخراج میزبان تام و ملجأ.

در یک حرکت تکان دهنده, ABC جایگزین دیرین میزبان و شرکت خود میزبان, Erin Andrews, با آمریکا مدل بالا ستاره تایرا پس از گفت و تلویزیون نشان می دهد رقص است که در یک “جدید و خلاق جهت” پس از 28 پر تلالو فصل است.

در ABC Instagram اطلاعیه در مورد بانک ها, استخدام, در اینجا دیده می شود بینندگان کف پشت در نظرات. برخی از zeroed در نرم افزار رقصنده گلب Savchenko که مورد استقبال بانک ها به نشان می دهد با یک نوع سخن گفتن.

برخی از رقص طرفداران Savchenko گفت که او نیاز به بگویید که تولید آنها در مورد از دست دادن یک تن از بینندگان و این همه طرفدار رقصندگان’ شغل به زودی می تواند در معرض خطر اگر آنها اقدام نکنید.

“من فکر می کنم همه حرفه ای, رقصنده باید op-این سال از آنها axed تام (و ارین بیش از حد.) ABC فقط امضا های گذشته خود را اجرا DWTS. نجات و کمک به تام و ارین پشت” یکی از طرفداران نوشت.

“من می خواهم صادقانه آن را دوست دارم… اگر شما و بقیه رقصندگان خواهد ایستاد تا, تام,” دیگر نوشت. “بسیاری از شما او را شناخته شده است برای سال …& من از شنیدن چیزی از شما بچه ها. او نشان می دهد و یکی از بهترین میزبان در تلویزیون و آنها رو از شر او و مانند او چیزی بود. او شده است وجود دارد از ابتدا & سزاوار بیشتر از شما بچه ها.”

“افسانه پشتیبانی از افسانه ها!!” یک سوم رقص با ستاره ها فن اضافه شده است.

دیگران را متهم به طرفدار رقصندگان از لحاظ سیاسی درست نیست ایستاده تا برای اخراج میزبان بود که بخشی جدایی ناپذیر نشان می دهد از آنجا که اولین آن در سال 2005.

“چگونه می تواند به شما همه در آغوش این!” یکی از طرفداران نوشت: از مصاحبه shakeup. “هیچ یک از شما در حال ایستاده تا برای تام! این نشان می دهد محکوم به شکست…اول آرتم, Sharna… در حال حاضر تام. همه شما بهتر از خواب بیدار.”

TOM BERGERON, LAUREN ALAINA, GLEB SAVCHENKO
  اریک McCandless / ABC

در توییتر برخی از طرفداران اضافه شده است که آن را ناعادلانه به درخواست جوانب را در رقص با ستارهچون تام شلیک با اشاره به این که آنها نیز نیاز به شغل خود و خانواده برای حمایت و که بسیاری از آنها هنوز تحت قرارداد با ABC.

تا کنون تنها چند رقص با ستاره ها طرفدار رقصندگان را علنا اظهار نظر در برگرون و اندروز’ اخراج. Sharna برگس بود که اجازه رفتن از نشان می دهد در سال 2018 ارسال شده شیرین ادای احترام به Instagram.

دیگر دیرین جوانب از جمله ساشا Farber اما اسلاتر, Peta Murgatroyd و آلن Bersten ارسال شده لمس کردن نظرات به برگرون پست در مورد شلیک از رقص با ستاره ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>