رقص به داستان گفتن: 5 فعالیت های آنلاین برای کودک خود را در طول مستند!

Lil مسیرهای پیاده روی است که ابتکار عمل برای ایجاد یک جامعه از کارشناسان حوزه و پدر و مادر و کودکان که به اشتراک گذاری و تبادل ایده های مختلف در سراسر موضوعات مختلف.

تیوی سازمان ملل متحد تخمین می زند که از 20 مارس 124 کشور تعطیل شده همه پیش دبستانی به موسسات آموزش عالی – تأثیر تقریبا 1.25 میلیارد کودکان و زبان آموزان جوان در سراسر جهان. در هند آن بوده است بیش از یک ماه از کودکان شده اند خانه و به دور از مدارس. خوشبختانه تکنولوژی به ارمغان آورده مدارس به خانه های ما و یادگیری خوشبختانه همچنان ادامه دارد. کلاس های آنلاین در حال به دست آوردن محبوبیت زیادی با مدارس و مراکز آموزش کشیدن از همه متوقف می شود به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان در حفظ و سرعت رفتن.

از موسیقی آنلاین کلاس های آموزش زبان های خارجی – همه چیز ممکن است در کلیک یک دکمه.

خاموش اصلی-آموزش راه چند نفر – سرایان و هنرمندان و خلاق گروه آمده اند حاضر به تعامل با خانه نشین کودکان از طریق داستان های اجرای برنامه ها و فعالیت های تعاملی.

در این مقاله ما با هم قرار دارند چند غنی و سرگرم کننده فعالیت های آنلاین است که فرزند شما می تواند بخشی از طول این COVID-19 مستند فاز. این سنگهای پنهان مطمئن هستند که به نور تا آنهایی که کمی خود را و یا بعد.

1. قصه های نامحدود – Golpo

Janaki با Avanti و Rajavel.

Janaki Sabesh مغز پشت Golpo یک قصه یک بازیگر یک صدای بیش هنرمند. صحبت کردن بهتر هند (TBI) او می گوید: “در 17 مارس, من می دانم که این مدارس قرار بود بسته شود برای برخی از زمان به آمده و این چیزی بود که من تحت فشار قرار دادند به پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن آنها را درگیر معنی داری.”

او اعتراف می کند که او را بزرگترین دلهره بود با استفاده از پلت فرم آنلاین برای داستان سرایی داده است که واکنش کودکان هرگز نمی تواند سنجیده. “ما خوراک انرژی از کودکان, و این چیزی است که نگه می دارد جلسات زنده” سهام Janaki.

پس چگونه او انطباق با آنلاین داستان سرایی ؟ او پاسخ می دهد: “این فشار کمی که من از Rajavel Sundar و Avanti Natarajan از Lil مسیرهای که منجر به این.”

خوشحال کنندگان است.

Lil مسیرهای پیاده روی است که ابتکار عمل برای ایجاد یک جامعه از کارشناسان حوزه و پدر و مادر و کودکان که به اشتراک گذاری و تبادل ایده های مختلف در سراسر موضوعات مختلف.

صحبت کردن در مورد چگونه برای اولین بار داستان سرایی جلسه اتفاق افتاده است Janaki اطلاع “در 9.30 در Avanti و من صحبت کرد و ما تا به حال یک پوستر آماده دو ساعت بعد و در 5.00 PM من زندگی می کنند در هوا.” Janaki می گوید که پاسخ قاطع بود و که شد همه تشویق که او نیاز به ادامه خواهیم داد.”

“این ویدئو رو بیش از 8k انداز بود و تقریبا 300 زنده بینندگان می گوید Janaki.

آنچه در این منجر به یک آنلاین داستان سرایی, جشنواره, که در آن Janaki روایت یک داستان و Lil مسیرهای پیاده روی به دنبال آن با یک دست در فعالیت برای کودکان در خانه انجام دهید. اگر شما می خواهم برای گوش دادن به داستان است که Janaki بافت های شما می تواند به دنبال او در Instagram در اینجا از طریق وب سایت خود را در اینجا و یا کانال یوتیوب اینجا.

2. Mogly را Gurukul

جلسه در حال پیشرفت است.

مستقر در دهلی نو Mogly را Gurukul انجام حوادث در دهلی نو/شورای ملی مقاومت منطقه است. با توجه به مشاوره و اقدامات احتیاطی برای COVID-19 بسیاری از آنها به طور منظم رویدادها و گردهمایی جامعه به حال تعطیل شود. Shweta Shangari یکی از عوامل تسهيل کننده در این مرکز می گوید: “تنها راه برای مهار این ویروس است به منظور محدود کردن تماس و عمل اجتماعی فاصله. این به این معنی نیست که ما قطع آنچه ما انجام شد.”

Shweta معتقد است که داستان سرایی دارای قدرت شفا و به ارمغان می آورد بسیاری از شادی را به کودکان. “ما شده اند انجام آنلاین رایگان داستان سرایی جلسات هر روز متناوب در کانال یوتیوب ما.” پس از آغاز این جلسات در 20 مارس سال 2020 اشتراک پایگاه در حال حاضر در 1 ، 000 به علاوه.

Seher یکی از والدین که کودک بخشی از این جلسات می گوید: “در زمان هایی از این, یکی از چیزهایی که نگه داشتن ما عاقل و سرگرم هستند Mogly را Gurukul آنلاین داستان سرایی کردند. آنها یکی از اولین کسانی هستند که برای شروع این جلسات به صورت رایگان و ایجاد سرگرم کننده ترین و جذاب تجربه داستان سرایی برای کودکان و نوجوانان.”

3. WonderLab

WonderLab یک شرکت تاسیس شده در سال 2014 توسط Nitika شماره گیری شارما را به یادگیری علم یک فعالیت سرگرم کننده برای بچه ها در تمام گروه های سنی. در گفتگو با TBI Nitika گفت: “آن را در اطراف اواسط ماه مارس که این شرکت متوقف شده انجام فیزیکی هر گونه حوادث است. این منجر به راه اندازی ساده DIY علم کیت برای کودکان است.”

اولین فعالیت های آنلاین است که WonderLab انجام شده بود و در روز 20 مارس که soapmaking آموزش آنلاین. “با توجه به اهمیت شستن دست اغلب ما دیدم که بچه ها تا به حال بسیاری از سرگرم کننده در ساخت صابون” می گوید: Nitika.

WonderLab سپس شروع به انجام یک آزمایش جدید مبتنی بر یک ساعته جلسه هر روز برای کودکان در دو گروه سنی مختلف.

در حالی که برخی از فعالیت های رایگان در اختیار, دیگران, در قیمت 250 تومان در هر جلسه برای هر کودک است. مواد مورد نیاز برای این جلسات معمولا همه به راحتی در دسترس در صفحه اصلی. “شما شگفت زده خواهد شد در آنچه که همه ما می توانید انجام دهید فقط با watercolours, نفت, نمک و آب” لبخند Nitika.

اگر شما علاقه مند به دانستن بیشتر و ثبت نام کودکان خود را, شما می توانید اینجا را کلیک کنید.

4. Karadi قصه

ارتقاء

که نمی خواهم برای نشستن از طریق دراماتیک داستان سرایی جلسه? من برای یکی از آن لذت ببرید فوق العاده است. Katha با Karadi به ارمغان می آورد شما یک داستان هیجان انگیز در هر شب خود را در Facebook صفحه. مختلف قصه بگویید آشنا داستان است که ما را خوانده و یا شنیده می شود.

برخی از جلسات نیز ترکیب برخی از فعالیت برای کودکان است. یکی از محبوب جلسه ویژه Chetan Sharma, یک تصویرگر و انیماتور که توضیح تفاوت های ظریف از تصاویر و چگونه او ایجاد Karadi داستان شخصیت است. Karadi قصه نیز همکاری با دیگر هنرمندان مانند Anuradha Sriram, Soha Ali Khan, و Malavika PC که بخشی از داستان سرایی کردند.

5. Attakkalari

در طول عملکرد

Attakkalari اوج از با هم آمدن هنرمندان از انواع هنرهای نمایشی. از آنجا که COVID-19 مستند Attakkalari ارائه شده است رایگان جلسات آنلاین برای بچه ها برای فعال کردن مردم برای دریافت برخی از ورزش در فضای محدود موجود در خانه های خود.

“همه را یک نیاز است یک ورزش حصیر می گوید:” Alisha Ajit. Attakkalari نیز ارائه والدین این شانس را به ثبت نام فرزندان خود در کلاس های آنلاین برای رقص های مختلف و اشکال. این جلسات آنلاین قطع در تمام انواع موانع و رسیدن به مردم در تمام سنین است. Attakkalari ارائه می دهد اولین جلسه به صورت رایگان و کسانی که علاقه مند و سپس می توانید انتخاب کردن برای کلاس های خود را به عنوان در هر انتخاب خود و راحتی. اگر شما مایل به دریافت اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام برای این کلاس ها می توانید اینجا کلیک کنید.


همچنین بخوانید: COVID-19: بچه ها بی حوصله در خانه ؟ 6 آنلاین رایگان منابع به نگه داشتن آنها را درگیر


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>