دن هارمون هرچه گاز در ‘جامعه’ فیلم آتش

community Darkest Timeline episode

پس در مورد آن جامعه فیلم Netflix بکشد… Netflix

Netflix همیشه قوی تر از گذشته برای ساختن آینده آن است. بازار پیشرو جریان خدمات parlayed منافع قوی در خانه کامل دوباره اجرا می شود به مرز unwatchable هنوز رتبهدهی نشده است به نحوی lucratively محبوب احیای فولر خانه. آن ساخته شده است یک امپراتوری از rewatchablity در پشت محبوب کمدی دوستان و دفتر. اما با فولر خانه آمدن به دوستان اصلاح برای HBO Max و دفتر رفتن به NBCUniversal را طاووس پس از این سال Netflix شده است مجبور به مقابله با حرکت می کند. دلیل این که این پرچم در حال اهتزاز صرف یک بسته نرم افزاری در حقوق به Seinfeld و این که چرا علاقه وجود دارد در یک جامعه ،

فراتر از جاذب متا شوخی/برچسب #SixSeasonsandaMovie که شد پاره ای برای طرفداران درخشان اما با عنوان جرم جنایی زیر تماشا طنزهای یک جامعه فیلم Netflix بکشد—در حال حاضر که در شش فصل منظمی اقامت در کتابخانه دیجیتال متناسب با پرچم در حال اهتزاز است طرز عمل. به طور انحصاری برای احیای یک فرقه کلاسیک برای مدتها در انتظار فیلم دقیقا همان نوع از وزوز-تولید حرکت Netflix بکشد می تواند با استفاده از حمل آن همه گیر حرکت رو به جلو است. و خوب وجود دارد دلیلی برای باور کردن این اتفاق می افتد. خالق دن هارمون نشان داد که مکالمات را با Netflix در حال انجام است.

همچنین نگاه کنید به: ستاره ‘Never Have I Ever’ مذاکرات Cringeyness Netflix بکشد و چنگ

“من می تواند به مردم برای مطمئن شوید که شور و شوق برای جامعه وهم برای همه از این زمان و تجدید حیات آن را [در Netflix بکشد] همیشه وجود دارد یک جنبه از تاثیر می گذارد که بازار” هارمون گفت: Deanna. “و هنگامی که بازار متاثر می شود مکالمات اتفاق می افتد. و زمانی که مکالمات اتفاق می افتد, همه چیز اتفاق می افتد.”

او ادامه داد: “منظورم این است که زمانی که شما بخشی از جامعه و خانواده شما یاد بگیرند که هرگز برای بالا بردن انتظارات نگه ’em خوب و پایین و پس از آن بود غافلگیر شده است. بنابراین من می گویند که وجود دارد مکالمات اتفاق می افتد که مردم می خواهید به اتفاق می افتد و که من بسیار هیجان زده در مورد ماه های آینده.”

در حالی که مکالمات و توسعه در هالیوود ثابت هستند آنها اغلب منجر نمی شود در هر نقطه. هر هارمون پیشنهاد نگه داشتن انتظارات پایین است که همیشه یک استراتژی صدا. اما در همان زمان این حرکت باعث می شود تا حس بسیار برای هر دو طرف است که آن را دشوار است به آن را ببینید آینده به نتیجه برسد. بازیگران از جمله گریزان Donald Glover, فقط پیوست برای زوم این آخر هفته! دانه از بازگشت در حال کاشته; جامعه بود و خیابان ها پیش از مسابقه. همه که سمت چپ ممکن است greenlight از تولید کننده Sony Pictures Television که به تازگی همکاری با Netflix بکشد در شکستن بد عاقبت فیلم El Camino.

با دیزنی+ بیش از انتظارات و در ادامه به رول قابل توجه اصلی جنگ ستارگان محتوا و HBO حداکثر و طاووس راه اندازی در هفته های آینده به رقابت مستقیم, اعلام , جامعه, فیلم خواهد بود به خوبی به پایان رسیده PR پیروزی برای Netflix بکشد. این شرکت که رشد روح روایت یک فرصت طلایی برای صنعت هیجان انگیز جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>