دیمین هرست در این همدلی مجموعه در کف دست کازینو توچال در لاس وگاس. دیوید بکر/WireImage

ما در فرهنگی سبک-رایگان قرن 21 هر چیزی می رود بنابراین آن را حس می کند کل که مگا محبوب انگلیسی, هنرمند معاصر Damien Hirst اعلام کرد در Instagram account دیروز که او در حال حاضر در فرایند “ساخت” یک کلیسای کوچک در جنوب فرانسه. زمانی که تکمیل نمازخانه واقع خواهد شد در شتو لا Coste در پرووانس فرانسه, یک تاکستان نیز شناخته شده هنر و معماری آن را به نمایش گذاشته. (احتمالا Hirst ارائه شده طراحی ساختار است که در حال حاضر در حال مونتاژ). در سخنان خود هنرمند معروف حداکثری “این منار مخروطی عظیمی برنز بازوی اشاره به خدا.” چگونه متواضع و نگرفته!

Hirst ممکن است یکی از مهمترین و تحت اللفظی هنرمندان برای طراحی یک کلیسای کوچک اما او قطعا نه برای اولین بار. در اواسط قرن 20 قسم خورده بیخدا, هانری ماتیس, طراحی و اجرا یک نمازخانه در دستور Monique بورژوا یک دانشجوی پرستاری و مشاور که به کمک ماتیس از بهبود از سرطان روده و, بود که در روند تبدیل شدن به یک راهبه. در نتیجه ساختار La Chapelle du Rosaire ده ونک هنوز هم ایستاده است. اخیرا James Turrell آمریکا و نور و فضا-وسواس هنرمند ایجاد یک سفارشی نور فلورسنت نصب و راه اندازی برای Dorotheenstadt گورستان کلیسای یادبود در برلین.

هنرمندان در طول تاریخ درگیر شده اند با ایجاد معنوی و فضاهای مذهبی در بسیاری از راه های مختلف بدون در نظر گرفتن هر یک فرقه خاص یا سیستم باور است. اگر ما قصد داریم به بحث در مورد وابستگی بین هنرمندان و کلیساهای کوچک به طور خاص وجود دارد تنها یک تمام وقت به نقطه به: کلیسای سیستین سقف نقاشی های میکل آنژ شامل سرگیجه آور تصاویر از آخرین حکم و unfurling فردی درگیری ها در این کشور پادشاهی از بهشت است. بدون جرم به Damien Hirst است, اما او قطعا برخی از بزرگ عمل می کند به دنبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im