داکوتا و ال فانینگ لیست خود را در روستای دره خانه برای $2.7 میلیون

elle fanning dakota fanning house for sale

خواهر داکوتا فانینگ و ال فانینگ ذکر شده خود را به اشتراک گذاشته روستای دره خانه در لس آنجلس برای فروش. کوین زمستان/گتی ایماژ

بازیگران داکوتای و ال فانینگ می خواهید به حرکت می کند از مشترک خود را در خانه. خواهران فانینگ در حال لیست خود را شش اتاق خواب و شش حمام خانه در روستای دره برای فروش, با $2.7 میلیون قیمت برچسب متصل شده است.

این Fannings نه متعلق به 4,550 فوت مربع خانه های لس آنجلس برای همه است که مدت طولانی; آنها خریداری ملک برای $2.3 میلیون دلار در مارس 2017, استفاده از یک, اعتماد به تکمیل معامله در انواع.

همچنین نگاه کنید به: Adele کمک به شاهزاده هری و مگان با خود به لس آنجلس انتقال

خانه واقع در دره سن فرناندو, ویژگی های سقف طاقی شکل گسترده ای تخته, فرانسوی, کف پوش بلوط و سفارشی تر و تمیز طول و همچنین wainscoting و تاج قالب.

این روح تقریبا به طور کامل آشپزخانه مجهز به سفارشی cabinetry یک مرکز جزیره با سنگ کانتر نوار صندلی و جداگانه صبحانه قطعه زمین پیش امده به علاوه یک پیاده روی در شربت خانه. آن را به یک اتاق نشیمن با شومینه و ساخته شده است در قفسه. نیز وجود دارد یک اتاق ناهار خوری رسمی در جای دیگر در طبقه اصلی.

مجموعه کارشناسی ارشد است و در سطح دوم از خانه با شومینه, بالکن خصوصی و یک پیاده روی در گنجه. حمام مجهز مستقل وان و یک شیشه ای محصور شده است.

خارج وجود دارد و استخر و آبگرم تحت پوشش پاسیو منطقه نشسته و ساخته شده در کباب با شمارنده نوار صندلی.

dakota fanning

داکوتا فانینگ در حال حاضر به روز رسانی به خانه خود را در دریاچه Toluca. استفان Cardinale – Corbis/Corbis via Getty Images

داکوتای بزرگتر از این دو در حال حاضر به روز رسانی به خانه خود در سواحل غرب; او خریداری یک دریاچه Toluca اقامت برای $2.95 میلیون سال گذشته است. این هنوز روشن نیست که اگر او خواهر کوچکتر نقل مکان کرد و بر روی یک پد جدید فقط رتبهدهی نشده است, اما او می تواند همیشه با خواهر بزرگتر او برای زمان حال وجود دارد قطعا به اندازه کافی اتاق که بیرون از خانه جدید و دهانه 4,428 متر مربع با پنج اتاق خواب و شش سرویس بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>