Dak پرسکات و دالاس کاوبویز بنا به گزارش ها در ‘آرامش در مذاکرات’

Dak پرسکات و دالاس کابوی ها نمی رسید تمام عیار, بن بست در مذاکرات قرارداد اما دو طرف باید گزارش وارد شده به “سکون.” تایلر کانوی از Bleacher Report اخیرا نوشت: آنچه که به دنبال بیشتر شبیه به یک بن بست از هر چیز دیگری می تواند منجر به دو طرف عدم رسیدن به یک توافق تا قبل از تاریخ 15 ژوئیه مهلت.

کانوی با اشاره به دیدگاه های ساخته شده توسط جرمی فاولر در ESPN جمعه به عنوان شواهد از تمدید قرارداد مذاکرات هستند.

بوده است وجود دارد کمی آرامش در مذاکرات با کابوی بنابراین هر دو طرف ادامه به بحث در این است. من گفتم آنها باید آماده برای هر چیزی از جمله امکان فشار بالا در برابر آن 15 ژوئیه مهلت برای حق رای دادن برچسب.”

فاولر اضافه شده وجود موانع مختلف در بازی. رئیس در میان آن دسته از موانع است که در طول قرارداد. کابوی ها هستند گفت: می خواهم یک دیگر ایران جایی در محله پنج تا هفت سال است. Prescott از سوی دیگر گزارش شده است که می خواهند انعطاف پذیری بیشتر. این تحلیلگر گفت: در حالی که پیشرفت به پیدا کردن میانه شده است نسبتا ثابت بوده است آهسته.

اگر پرسکات و کابوی ها نمی توانند یک قرارداد طولانی مدت امضا شده توسط جولای 15, آنها را مجبور به رفتن را از طریق 2020 فصل در حق رای دادن تگ قرارداد. دو طرف خواهد شد و سپس باید از طریق همین روند دوباره در سال 2021 باید این تیم تصمیم به قرار دادن حق رای دادن تگ بر روی خود و کارفرمایی سال آینده نیز هست.

فقط کسانی که باید مسئول آشکار “آرامش” بستگی دارد که خواسته است. کابوی ها معاون اجرایی رئیس جمهور استیون جونز به تازگی طرفدار فوتبال بحث قرار داده و بنبست مستقیما در پرسکات شانه.

“من می دانم که در پایان روز است که همه در خارج وجود دارد [و گفت]” چگونه باید به شما پرداخت نمی شود Dak?’ در همان زمان Dak به ما سعی کردم به او پرداخت و او را به قبول آنچه ما می خواهیم را به او پرداخت.”

جونز افزود او و صاحب جری جونز نیست تلاش برای lowball کارفرمایی به منظور جیب بیشتر پول خود را. او به نام حقوق و دستمزد کلاه یک “بازی با حاصل جمع صفر” و گفت: این تیم در تلاش برای حرکت به عنوان بهترین آن می تواند باشد. جونز همچنین ادعا کانوی به سوال نامیده می شود. در طول مصاحبه اجرایی ادعا وجود دارد “مطالعات” نشان می دهد که نشانی از یک تیم ضعیف اگر کارفرمایی طول می کشد بیش از بخشی از حقوق و دستمزد کلاه. کانوی گفت: او را ندیده است هیچ آمار است که می گویند یک کارفرمایی عملکرد گره خورده است – به هیچ وجه – به چه مقدار پول او را می سازد.

مقصر عدم توافق نیست تنها چیزی که از دست آزادانه. بسته به کسی که خواسته است وجود دارد مقدار زیادی از نظرات در مورد که باید به در و دریافت یک معامله انجام می شود. یکی از پرسکات سابق هم تیمی های دز برایانت است بصورتی پایدار و محکم در اردوگاه دادن کارفرمایی هر آنچه که از نظر او می خواهد. در flipside است که سالن از شهرت کارفرمایی Joe Theismann که معتقد است پرسکات باید بلافاصله آنچه را کابوی در حال ارائه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>