دیزی Keech نشان می دهد قاتل رقم در نحیف بالا و شلوارک

اینترنت در آمریکا احساس دیزی Keech فرستاده طرفداران در رسانههای اجتماعی به دیوانگی یک بار دیگر پس از او به اشتراک گذاشته زرق و برق دار, عکس جدید از خودش در پنج شنبه, جولای 24. بمب ارسال مطالب جدید در Instagram حساب برای 5 میلیون پیروان و آن را فورا مورد توجه هزاران نفر از طرفداران.

20 سال پیر شد عکس, خارج از منزل در حالی که در ساحل به عنوان شن و ماسه و درختان نخل پر, پس زمینه پشت سر او. دیزی در مرکز صحنه به عنوان او می چرخاند و خودش به طور مستقیم در مقابل دوربین, نما صراحت به عنوان او برگزار شد تا او دوچرخه. او بیشتر ساطع شده از یک unbothered پرنیان به عنوان او نگاه دور از دوربین است.

او بلند مو بور مو بود و به ظاهر جدا در وسط و عقب با پروانه کلیپ. قفل همچنین نگاه نمی شود مدل دهید به عنوان آنها در طبیعی به دنبال امواج اندکی.

چه ایستاده ترین, گرچه, مدل دلخواهی منحنی او به عنوان flaunted آنها را با یک بازی گاه به گاه و آشکار ساز و برگ.

لباس شنای زنانه دوتکه او بالا بود یک نرم بژ رنگ و برجسته دو تسمه نازک که رفت و بیش از شانه های او و پایین خود را به عقب. پوشاک ترک نیست خیلی به تخیل به عنوان آن را محکم او را در آغوش گرفت سینه برجسته قفسه سینه خود را. بالا کوچک مثلثی فنجان همچنین تلاش برای مهار دارایی های خود را و در معرض مقدار کافی از رخ.

او تیمی بالا با یک جفت از کم رنگ-آبی, کوتاه, که همچنین flaunted کون باسن و پرت derriere. پایین که نگاه به ساخته شده از مواد نرم نیز جلب چشمها به سمت خود باریک هسته آنها به عنوان برجسته بالا waisted طراحی.

دیزی همچنین رفت و پابرهنه برای ضربه محکم و ناگهانی و نمی accessorize نگاه کنید.

دیزی افزودن یک برچسب جغرافیایی به پست اجازه دادن به طرفداران خود می دانم که از او عکس گرفته شده در ونیز ساحل لس آنجلس.

آفتابی عکس روبرو شد با یک معامله بزرگ از شور و شوق و حمایت از طرفداران گردآوری بیش از 59,000 دوست دارد پس از رفتن زندگی می کنند فقط 20 دقیقه پیش. بیش از 420 پیروان نیز به سرعت در زمان به بخش نظرات به دوش مدل با تعارف او خوب به نظر می رسد کشف و گروه.

“بنابراین خیره کننده, کودک, من شما را دوست دارم” یکی از کاربر خواسته.

“Aw شما بیش از حد زیبا و دلفریب, ملکه” دوم فن اضافه شده است.

“شما نگاه کنید خیلی خوب” یک فرد سوم chimed در.

“شما بسیار زیبا” یک چهارم پیرو اعلام کرد.

دیزی به اشتراک گذاشته است بیش از یک چشم نواز تصویر از خودش در رسانه های اجتماعی این هفته گذشته. فقط در 15 ژوئیه او wowed او Instagram followers پس از او لرزاند فقط کوچک دیزی dukes و skintight بالا به عنوان گزارش شده توسط Inquisitr. که پس از دریافت بیش از 500,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر