دیزی Keech نشان می دهد قاتل رقم در ياوه توری تا بالا و شلوار جین

اینترنت در آمریکا احساس دیزی Keech فرستاده طرفداران در رسانههای اجتماعی به دیوانگی یک بار دیگر پس از او به اشتراک گذاشته یک سری از خیره کننده عکس های جدید از خودش در شنبه, ژوئن 27. بمب ارسال مطالب جدید در Instagram حساب برای او 4.8 میلیون پیروان و آن را فورا مورد توجه بسیاری از.

20 سال پیر شد عکس داخل خانه به ظاهر در یک رستوران, تصاویر به صورت خودکار است که شامل چهار عکس. دیزی میدرخشد به عنوان او در زمان در مرکز صحنه در تصاویر تعویض بین چند زاویه در حالی که او مطرح شده به طور مستقیم در مقابل دوربین.

او بلند مو بور از مو جدا در وسط و ظاهر نمی شود مدل دهید به عنوان آن کاهش یافت و به پایین خود را به عقب و اطراف شانه های او در کمی طبیعی به دنبال امواج.

دیزی همچنین به نظر می رسد تاب کامل آرایش صورت به صورت سری — یک حرکت است که هر دو برجسته طبیعی ویژگی های صورت و glammed او نگاه کردن. این نرم افزار به ظاهر شامل بنیاد سرخ برجستهنگار, مجسمه, ابرو, سایه چشم, ریمل مژه و ابرو خط چشم سیاه و نور رژ لب صورتی.

چه ایستاده ترین, گرچه, مدل دلخواهی منحنی او به عنوان flaunted آنها را با آشکار-اما-لباس شیک.

او بالا بود شامپاین رنگ و برجسته دو تسمه نازک که رفت و بیش از شانه های او و پایین خود را به عقب. پوشاک که نگاه به ساخته شده از ساتن ترک نیست خیلی به تخیل به عنوان آن را محکم در آغوش گرفت و او را دارایی. همانطور که در بالا نیز برجسته انداخت و یقه توری تا جلو آن را در معرض بزرگ از رخ و همچنین بخش هایی از او midriff.

او تیمی بالا با یک جفت از کم رنگ-آبی شلوار جین است که همچنین flaunted کون باسن و پرت derriere. شلوار جین’ بالا waisted طراحی بیشتر جلب چشمها به سمت خود هسته است.

او به پایان رسید نگاه کردن فقط با یک گردنبند.

دیزی را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی در پست ترک محل خود را به یک رمز و راز به طرفداران.

در این پست عنوان او دوپهلو اظهار داشت: برای کسی که به ترک بودن “،”

شرجی سری ملاقات با بسیار زیاد حمایت و تایید از طرفداران گردآوری بیش از 179,000 دوست دارد پس از رفتن زندگی می کنند فقط 50 دقیقه پیش. بیش از 1 ، 000 پیروان نیز به سرعت در زمان به بخش نظرات به تعریف مدل در او به نظر می رسد شکل و ساز و برگ.

“که ساز و برگ وای” یکی از کاربر خواسته.

“شما خیلی قشنگ” دوم فن اضافه شده است.

“گیج” یک فرد سوم chimed در.

“تو زیبایی” یک چهارم پیرو اعلام کرد.

دیزی به اشتراک گذاشته است تعدادی از چشم نواز پست در رسانه های اجتماعی این هفته. در ژوئن 24, او wowed او Infinite پیروان با یک ویدیو از خودش ورزشی کوچک صورتی لباس شنای زنانه دوتکه, در هر Inquisitr.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>