دیزی Keech نشان می دهد رخ در کوچک سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه بالا در Instagram

دیزی Keech شده است نور او Instagram خوراک بیش از گذشته چند روز با بیکینی عکس, و او آن را نگه داشته نورد با جدیدترین به اشتراک بگذارید. بور احساس مشترک دو عکس در این مجموعه او به عنوان flaunted او چشم نواز رخ در اولین ضربه محکم و ناگهانی.

این گیج مطرح شده در ساحل برگزار شد و یک دسته از زرد بابونه در یک دست و احتمالا تلفن خود را با دست دیگر. او موهای خود را در پایین مستی و موی چتری او منفجر اطراف صورت خود را.

دیزی بالا لباس شنای زنانه دوتکه کوچک بود و ترک و نه فقط او رخ اما زیرچشمی نگاه کردن از او sideboob نشان می دهد. مدل sported طبیعی به دنبال نرم افزار آرایش برای تکمیل نگاه او و او را لرزاند تیره ریمل, نور, سایه چشم و رژ لب صورتی.

پشت زیبایی بود با یک کشش از ساحل اقیانوس در پس زمینه. عکس گرفته شده در یک روز آفتابی با آسمان روشن و خورشید بود و غرق شدن در افق. یک پرتو از نور روشن آب با چانه خود را.

عکس دوم گرفته شد با اقیانوس در مقابل دیزی به عنوان او خیس در نور خورشید. او انداخت بیش از در گیری با یک اشاره از یک لبخند بر روی صورت خود را و او shimmery سرخ برجسته بود. به علاوه این زاویه نشان داد او لاسی مانیکور است که شامل قرمز راهنمایی و قلب کوچک گرافیک.

بمب برگزار شد گل نزدیک تر به صورت او این بار ایستاده بود و کنار تاریک سنگ با یک پله در وسط. فراتر از آن است که ساختمان های متعدد.

به روز رسانی به دست آورده بیش از 240,000 دوست دارد و دیزی طرفداران را به بخش نظرات برای ارسال بیش از 1300 پیام. این شامل فریاد استراحتی از مدل های همکار مانند ماتیلد Tantot که تعریف دوست شد بیش از 90 بار.

“کودک و…. شما یک فرشته” او بوده.

“@mathildetantot فرشته من دختر بچه” در پاسخ دیزی.

ابی رائو نیز متوقف شد با یک نظر.

“آن را به معنای واقعی کلمه غیر واقعی چگونه زرق و برق دار شما هستند” او raved.

“Oooo عاشق نور پشت!” گفت: یکی دیگر از مدل بیشتر saieh, Woodruff در پاسخ به او عنوان.

“بازگشت نور به نظر می رسد خوب است اما با تو هر نور نمی تواند نسبت به درخشش خود فرشته” اعلام کرد یک چهارم رسانه های اجتماعی کاربر.

این ççê ی قبل این پست با یکی دیگر از بسیار گرم ضربه محکم و ناگهانی به عنوان او مطرح شده با گل های زرد. آن زمان او گذاشته و در معده خود را بر روی یک حوله سفید در ساحل. دیزی رفت بالا تنه و عینک و یک جفت از نور شلوار جین. مو و آرایش برنامه نگاه یکسان به جدیدترین سهم اگر چه در این زمان او gazed در لب های او جدا کمی در شرجی شیوه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>