کوروی cutie Daisey اودانل کمی به تخیل در جدیدترین عکس اینستاگرام خود را در بعد از ظهر شنبه سمت چپ. این مدل در حالی که یک گروه اسکن برای دوربین را تکان می داد، مقداری پوست نشان داد.

در ضربه محکم و ناگهانی خیره کننده، Daisey نگاه سیگار کشیدن داغ به عنوان او ورزش پیراهن یقه سفید، که او کشیده باز به افشای بیکینی چرم faux قرمز در زیر. بالا برجسته یک خط گردن برش کم است که به نمایش گذاشته کلافگی کافی خود را و اشاره ای از underboob.

کف بیکینی تطبیق مباهات embellishments فلز طلا و استراحت بالا در باسن انحنا خود را به عنوان آنها snugly در اطراف کمر کوچک خود را پیچیده و تاکید پاهای لاغر بلند خود را در حالی که مکمل پوست برنزی خود را در روند. شکم مسطح و شکم قاتل او نیز در عکس برجسته شد.

او نگاه را با زنجیره ای طلا و آویز در اطراف گردنش لوازم جانبی، و حلقه بر روی انگشتان خود را. او یک جفت گوشواره هوپ و یک حلقه دکمه شکم جواهری و همچنین برخی عینک آفتابی را بالای سرش اضافه کرد.

ديزي با دستاش پيراهن دکمه اش رو گرفت رانش را به پهلو هل داد و یک پا را جلوی پای دیگر قرار داد. سرش را تیول کرد و در حالی که خیره لحیم کاری به دوربین می داد.

در پس زمینه یک حصار چوبی و آسمان آبی روشن دیده می شد. برخی از مبلمان در فضای باز و شاخ و برگ سبز نیز قابل مشاهده بودند.

اون موهاي بورش رو براي شليک از مرکز جدا کرد قفل های بلند در رشته های براق و مستقیمی مدل بندی شده بودند که از پشت او سقوط می کردند.

پیروان دیزی 993،000 به علاوه وحشی برای ضربه محکم و ناگهانی رفت ، کلیک کردن بر روی دکمه مانند بیش از 8،000 بار در عرض 26 دقیقه اول پس از آن را به خوراک خود را به اشتراک گذاشته شد. تحسین کنندگان او نیز بیش از ۱۰۰ نظر در آن زمان بر جا گذاشت.

یکی از پیروان اعلام کرد: «شما باورنکردنی به نظر می رسید و آن ماده بیکینی خیره کننده است.»

“شما بیش از حد خوب است،” یکی دیگر از گیج.

سومین کاربر رسانه های اجتماعی نوشت: ??? واقعی شما چگونه است.»

“وای دیوانه خود را،” نظر چهارم خوانده شده است.

مدل غریبه به رخ کشیدن منحنی های حسود خود را در لباس های اسکن برای آپلود آنلاین خود را. او اغلب با پوشیدن کت و شلوار حمام سکسی، تاپ نوجوان، و شلوارک کوچک عکس.

همانطور که قبلا توسط Inquisitr گزارش شده، Daisey به تازگی نبض پیروان خود را مسابقه زمانی که او در بالا گل ruffled سکسی مطرح و موهای شلوارک جین نور رنگ در حالی که ابتلا به برخی از اشعه در ماربلا، اسپانیا. آن نیز ضربه ای در میان طرفدارانش بود. این در بیش از 21،000 دوست دارد و بیش از 180 نظر تا به امروز raked.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im