دستمزد روزانه کارگر از کرالا قهرمان از خود داستان. کاملا به معنای واقعی کلمه!

“من استفاده می شود به تمسخر توسط مردم برای پانسمان مثل این و من حدس می زنم بسیاری از مردم آن را عجیب و غریب بود که من انجام مشاغل که عمدتا گرفته شده توسط مردان در جامعه ما اما من چشم به همه کسانی که سخنان زیرا که آنچه پدرم انجام داده اند.”

Fیا Tahira ساکن Kodungallur یک شهر در کرالابسته مردم برای کمک و یا در خانه نشسته بود که هرگز یک گزینه است.

او تنها 14 زمانی که پدرش در گذشت. دیدن هیچ وجه دیگر از او قطع آموزش و پرورش شد و تنها نان آور خانواده, مصرف روزانه چند دستمزد مشاغل به حفظ خانواده خود را از هفت عضو است. از فروش ماهی پرورش گاو برای شروع حتی یک مدرسه رانندگی—Tahira soldiered و مبارزه همه شانس که آمد راه خود را.

اما هرگز در وحشی ترین رویاهای آیا 41 ساله فکر می کنم که یک روز او را در خود biopic و آن را گسترده قدردانی از منتقدان فیلم.

مبارزه برای بقا

پس از پدرش در گذشت, روزی تبدیل به یک علامت سوال برای Tahira و خانواده اش. او وسط کودک—وجود سه خواهر بزرگتر و دو آنهایی که جوان تر—اما تصمیم گرفت تا آن را بر خودش را به خانواده اش بازگشت به ساحل و شروع به برچسب زدن همراه با مادرش برای دستمزد روزانه کار می کنند.

“که در آن نقطه در زمان عجیب و غریب بود برای دیدن یک دختر در انجام مشاغل متعدد. اما من هرگز واقعا به انتخاب کار کنم چون من در یک مسابقه برای پول” Tahira به یاد می آورد.

چادری در مردان پیراهن و دامن بلند با یک حوله دور سر او را در مورد کار او بود و هرگز دیده می شود در حالت استراحت در هر نقطه در زمان.

“من استفاده می شود به تمسخر توسط چند نفر برای پانسمان به عنوان من و من حدس می زنم بسیاری از آنها آن را عجیب و غریب بود که من انجام مشاغل که عمدتا گرفته شده توسط مردان در جامعه ما است. اما من چشم به همه کسانی که سخنان زیرا که آنچه پدرم انجام داده اند. او شروع به ماهیگیری در سن بسیار جوان و فرزند ارشد 10 خواهر و برادر. او تمام عمر خود را صرف مراقبت از خواهر و برادر خود را درست مثل من. شما در واقع می تواند می گویند من به دنبال رد پای خود,” او توضیح می دهد.

او همیشه به حال یک چشم در آینده است. در حالی که کار در یک میگو کارخانه او پس انداز برای خرید چند گاو و شروع به فروش آنها شیر است.

“من می خواهم از خواب بیدار در 4 هستم هر روز شیر گاو و سپس توزیع آن را از درب به درب. به زودی من خودم دست دوم روروک مخصوص بچه ها به طوری که تحویل می تواند سریع تر و من می تواند صرفه جویی در وقت. اما حتی پس از آن مردم در اطراف نمی توانستم هضم این واقعیت است که یک زن بود رانندگی روروک مخصوص بچه ها,” او اشاره.

این کسب و کار کوچک در زمان خاموش و چند سال به عقب Tahira خرید یک ماشین یاد گرفتیم که چگونه به درایو و در حال حاضر ارائه می دهد درس به افراد دیگر نیز هست.

“Tahira پشتکار و شن است و تنها دلیل ما می توانیم با عزت زندگی می کنند امروز. اگر چه او قادر به پایان برساند او در مطالعات او مطمئن ساخته شده است که او دو خواهر کوچکتر از خود شد و به مدرسه فرستاده. هر دو آنها در حال حاضر معلمان است. من نمی تواند بیشتر افتخار به یک دختر مثل او می گوید:” Tahira را Beepathu.

به محل موردتوجه وتماشای عموم

Tahira با مدیر صدیق Paravoor

برای Tahira زندگی بود و همیشه در مورد بقا است. او همیشه درحال از یک شغل دیگر و تا به حال هیچ وقت به فراغت برای هر کسی—
و یا هر فعالیت دیگر.

اما زمانی که صدیق Paravoor یک کارگردان مشهور در Malayalam film صنعت شنیده Tahira داستان وجود دارد هیچ عطف بازگشت.

“من از دیدن مردمی در Kodungallur زمانی که من به طور اتفاقی به دیدن Tahira رفتن از خانه به خانه ارائه شیر در روروک مخصوص بچه ها. این قطعا چیزی است که لحظه توجه من پس از من پرسید: در مورد او و این زمانی است که من شنیده ام داستان او شد و بلافاصله شیفته” توضیح می دهد صدیق.

پس از چند هفته بحث و مذاکره با تولید کنندگان و همکاران صدیق تصمیم به رفتن به جلو و مستقیم فیلم Tahira زندگی. اما وجود دارد یک چالش بزرگ برای غلبه بر.

“من تا به حال این کار از کسی که می تواند همه چیز را که Tahira انجام داد که از, ماهیگیری, پرورش گاو حتی به رانندگی یک ماشین. من متوجه شدم که او یک شخصیت غیر قابل تعویض و تنها او می تواند تا نقش” او توضیح می دهد.

Tahira بسیار مردد اما صدیق به حال صبر در کنار او و در نهایت او را در اطراف و توافق به عمل امتحان کنید.

چراغ و دوربین Tahira

Tahira در جشنواره بین المللی فیلم کرالا

“این اولین بار بود که در مقابل دوربین برای من. من به وضوح وحشت زده همه هرج و مرج شد که اتفاق می افتد در این مجموعه یک تجربه کاملا جدید است. من خرابکاری می کردم و نمی توانستم درک دستورات داده شده توسط تصویربردار,” اشاره Tahira.

“اما Tahira نمی دهد. او از من خواست اگر او می تواند سعی کنید از چند عکس بدون دستورالعمل از فیلمبرداران. من موافقت کرد و این زمانی است که ما شاهد این فیلم واقعا به زندگی می آیند. او رفتار و زبان به ارمغان آورد یک طعم و مزه از زندگی خود را در مبارزه به فیلم ساخت آن را به عنوان واقعی به عنوان آن می تواند” صدیق توضیح می دهد.

علاوه بر مواجهه با دوربین های دیجیتال برای اولین بار در زندگی خود Tahira که هرگز سفر خارج کرالا هیجان زده بود در مورد تجربه پرواز به دهلی نو و چنای برای اکران این فیلم است.

“این فیلم زندگی من تغییر کرده است. من به اندازه کافی خوش شانس برای دیدن مردم از سراسر هند قدردانی از کار من و عزم و اراده. که تا حدودی از معجزه نیست ؟ ” او می پرسد با یک لبخند.

زندگی امروز

پس از انتشار این فیلم, Tahira کمک دریافت کرده و کمک های مالی از تمام گوشه و کنار جهان است. بانی خیر ناشناس حتی ارائه خود را با 5 درصد از زمین که در آن او در حال حاضر ساخته شده است خانه خود را.

وقتی پرسید که آیا او خواهد همچنان به عمل در Tahira به شوخی پاسخ ” اگر کسی مایل به ایجاد یک فیلم دیگر در مورد داستان من و سپس مطمئن شوید! اما تا آن زمان من مشغول با کار های دیگر من.”


همچنین بخوانید: نوآوران در 12 شهرستانها را به صورت سپر با دست عرضه 54000+ به سلامت کارگران


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>