دهلی نو: هزاران نفر از معترضان از شاهین باغ باید برنامه ریزی شده برای دیدار با وزیر خانه آمیت شاه در محل اقامت خود را در سرمایه های ملی در روز یکشنبه به افزایش نگرانی های خود را بیش از تابعیت متمم قانون (CAA) ثبت ملی شهروندان (NRC) و ملی ثبت احوال (NPR).

اما زنان سالمند محبوب در حال حاضر به عنوان ‘شاهین باغ dadis که رفت پا به دیدار با اتحادیه خانه وزیر مجبور به بازگشت به چادر خود را پس از محرومیت از مجوز توسط پلیس دهلی.

پلیس دهلی انجام نمی دهد اجازه خود به خودی مارس به خانه وزیر اقامت.

“آنها (شاهین باغ معترضان) به ما گفت که آنها می خواستند به یک مارس (برای دیدار با HM) اما ما به آنها گفت که آنها نمی توانند به آنها وقت ملاقات تماس از اتحادیه خانه وزیر. ما در حال صحبت کردن به آنها و ما امیدواریم که آنها را درک می کنم” RP, مینا, DCP (جنوب شرق) گفت: با توجه به آنی.

پس از بحث Dadis و معترضان بازگشت به چادر و در انتظار مجوز است.

یک بخش از آشوبگران ابراز تمایل به دیدار با وزیر خانه در روز یکشنبه یک روز قبل از دادگاه راس انجام کامل شنوایی در این مسئله است.

این خانه وزیر را روشن ساخته است که هیچ درخواست رسمی دریافت شده از معترضان به ملاقات شاه.

با توجه به دفتر وزیر اگر درخواست می آید پس از طی مراحل پس از آن دولت و یا یک دولت نماینده ممکن است در نظر ملاقات با معترضان.

خانه دفتر وزیر همچنین گفت که اگر معترضان پیوست توسط افراد برجسته و سپس دولت نمی خواهد خجالتی و دور از ملاقات با معترضان. اما هر چه اتفاق خواهد افتاد تصمیم گرفته خواهد شد تنها پس از دیدن طبیعت از غرفه داران است. اما دولت گفته است که هیچ کس را گریزی به ملاقات و صحبت کردن به کسی.

از دسامبر, زنان معترض شده اند برگزاری تحصن در تظاهرات در دهلی شاهین باغ به مخالفت NRC و NPR علاوه بر کا. این اعتراض ادامه دارد بیش از 60 روز اما فایده ای نداشت.

منبع: با سرپرستان nputs

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im