سی شهردار موریل Bowser خود می گوید: او تا به حال به ‘دفاع از مرزهای ما در حال انجام دشمنی با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

شهردار واشنگتن دی سی موریل Bowser خود گفت: در مصاحبه اخیر خود که ایستاده در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای افزایش گشت زنی در خیابان برترین بود به او برای دفاع از مرزهای منطقه کلمبیا از سربازان فرستاده شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

تیتر گرفتن شهردار شده است در یک مبارزه قدرت با رئیس جمهور ایالات متحده پس از جفت شروع به مخالفت بر اجرای قانون در پایتخت کشور در پاسخ به معترضان که تبدیل به خشونت.

Bowser خود ساخته و نظرات او در یک قسمت از طبیعی جدید با مولی جونگ سریع و ریک ویلسون یک پادکست توسط The Daily Beast.

با توجه به انتشار آنها خواسته شد تا آنچه در آن بود به “تحت محاصره” توسط رئیس جمهور ایالات متحده است.

“ما صرف هفته گذشته در تلاش برای دفاع از مرزهای ما دفاع از استقلال و مطمئن شوید که معترضان می تواند در شهر مسالمت آمیز” Bowser خود می گوید.

در اشاره به در حال حاضر بدنام پاکسازی پارک لافایت روز پس از اعتراض تبدیل به خشونت و تنها چند ساعت قبل از رئیس جمهور عبور از خیابان با پای Bowser خود گفت که آنها واقعا “نمی دانم برای مطمئن بود که در شارژ است که به منظور آنچه که زنجیره ای از فرمان بود.”

Bowser خود و معترضان به نام دولت برای شکستن چه شد گزارش کامل تظاهرات مسالمت آمیز در مقابل کاخ سفید است.

نشان می دهد میزبان و شهردار نیز خطاب به رئیس جمهور jabs در توییتر که در آن او بارها و بارها به نام شهردار از جمله گفت که او “بی کفایت” به عنوان Inquisitr قبلا گزارش شده است.

“نه صدا دارم در مهد کودک, اما او شروع به آن” Bowser خود گفت: او هنوز در حال انجام دشمنی با کاخ سفید است.

شهردار در پاسخ به تهمت توییتر حملات زبان برای شکستن رکورد جمعیت در واشنگتن دی سی در یک تظاهرات در اعتراض به مرگ جورج فلوید که در آن او ادعا کرد که “سربازان ما باید درمان نمی شود این راه.”

“آنها خواسته می شود باید حرکت بر روی شهروندان آمریکایی است.”

Bowser خود در برابر نیروهای اضافی اضافه شده به این شهر نیروی انتظامی از آغاز, و او گفت: به همان اندازه به جمعیت جمع آوری شده به نام Black Lives Matter پلازا در روز شنبه.

شهردار مطمئن باشید جمعیت که او نوشته بود نامه ای به کاخ سفید درخواست تهمت بلافاصله پس از “برداشت همه فوق العاده فدرال اجرای قانون و حضور نظامی” از شهرستان. او همچنین اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد که به تصویب رسید پس از شورش گسترده بود را برداشته و تمام اضافی اجرای قانون خواهد بود برداشته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید