Cynthia Bailey می گوید وجود دارد شده است بسیاری از بحث در مورد پیوستن به ‘زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز’ بازیگران

Cynthia Bailey مشترک اگر او خواهد بود که جدیدترین عضو بازیگران از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز.

The Real Housewives of Atlanta, ستاره شده است با براوو حق رای دادن برای بیش از یک دهه. اما شایعه شده است که چرخش بیلی است توزیع بیش از هلو در لس آنجلس با نامزدش مایک هیل. تپه مستقر در لس آنجلس برای فیلم خود را نشان می دهد با Fox Sports که باعث شده است که زن و شوهر در ارتباط راه دور. به بیلی تصمیم حتی سخت تر است او پدر نوئل رابینسون زندگی در لا به عنوان به خوبی. با هر دو از عزیزان که مایل دور بیلی حرکت خواهد بود مفید برای هر دو شخصا و از نظر مالی. با توجه به زندگی برای تلفن های موبایلحرکت به بورلی هیلز از آتلانتا خواهد او را برای اولین بار در تاریخ به مبادله را نشان می دهد.

وقتی پرسیده شد که در مورد امکان سوئیچ بیلی بستری ایده است تا در گذشته است. او گفت: وجود دارد بسیاری از بحث” در مورد وضعیت و او باز به ایده تغییر سواحل. این بازرگان مشترک او دوستانه است با بازیگران متعدد اعضای RHOBHو نمی خواهد که در یک زمان دشوار در تعامل با آنها. او تصمیم نهایی هنوز ساخته شود و بیلی گفت که او نیست, اعتماد به نفس در مورد آنچه که او کار تلویزیون را نگاه خواهم در آینده است.

“من قبلا در [RHOA] برای 11 سال است. من هرگز امضا می شود آن را برای بقیه زندگی من, بنابراین من در مورد آن نگران نباشید,” بیلی گفت. “هنگامی که شبکه تصمیم می گیرد آن زمان برای من به رفتن من قصد دارم برای رفتن. من می خواهم به قادر به حداقل نشان می دهد که من در در زندگی من با عروسی من در حال حاضر, اما من خیلی خوب است. براوو بوده است خوب به من و واقعا اصلی است واقعا برای من خوب است و زندگی پس از نشان می دهد. من بسیاری از چیزها در زندگی است که من غیر از این را نشان می دهد. آن را خوب است. آن را خوب است.”

گزارش اطراف بیلی را نقش بر RHOA شده اند مداوم در طول فصل 12. اخیرا گزارش شد که بیلی بود که جایگزین سابق آتلانتا دار, Phaedra Parks. در گذشته بیلی گفت: شایعات در مورد او گرفتن axed از نشان می دهد هر سال اتفاق می افتد و او همیشه می گرداند برای فصل آینده است.

در حالی که موقعیت خود باقی مانده است ایمن در سال های گذشته هیچ کدام از جریان بازیگران اعضا خواسته شده است برای پیوستن به نشان می دهد برای فصل 13 فقط رتبهدهی نشده است. این RHOA مجازی مراسم در حال حاضر در حال وقوع با اعضای بازیگران بیلی NeNe گربه وحشی, tattooed Kenya Moore, دید از بالا ویلیامز کندی Burruss و اوا Marcille پخش کردن مسائل خود را از این فصل است. به طور معمول این سری از مدیران اطلاع رسانی خواهد شد هر یک از بازیگران عضو چه وضعیت خود را در نشان می دهد پس از این مراسم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>