طوفان Amphan: این زنان هستند قهرمانان از Odisha را تخلیه ماموریت

“در این سال عملیات امداد و نجات در مواجهه چالش های اضافی با توجه به در حال حاضر موجود COVID-19 بیماری همه گیر. اما ما زنان مقامات غلبه چالش کارآمد و زندگی را نجات داد.”

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


یکدور 5:30 صبح امروز, Super Cyclone Amphan محصل در coastal district از Bhadrak در Odisha. با وجود حضور قابل ملاحظه جمعیت در مناطق ساحلی این منطقه غلبه فاجعه با حداقل آسیب به لطف هوشیار تلاش از ناحیه نیروی انتظامی.

و مستقر در خط مقدم تخلیه تلاش بودند حدود 118 زنان پلیس پرسنل که به نقل مکان در اطراف 15,000 ساکنان شبه موجب صرفه جویی در زندگی خود را در نیک از زمان.

118 پلیس در حال کار بر روی زمین در Bhadrak

صحبت کردن بهتر هند (TBI), راجش Pandit, Bhadrak سرپرست پلیس, سهام, “The Odisha دولت مقرر 30 درصد زنان مقامات در نیروی پلیس است. آنها باید بخشی از فاجعه تمام تلاش های مدیریت و بدون هر گونه تبعیض جنسیتی. حتی در طول COVID-19 بحران ما پلیس کارآمد مدیریت همه بخش ها – از ترافیک برای کمک به کارگران مهاجر اتاق کنترل و به طور کلی نظم و قانون.”

او اضافه می کند که این پلیس از جمله پاسبان بازرسان زیر بازرسان خانه پاسداران و دیگر پرسنل کمکی رهبری روز گذشته تخلیه و عملیات امداد و نجات با مطلق بهره وری. “در حال حاضر آنها در حال کار در جاده ترخیص کالا از گمرک و دیگر پس از فاجعه امداد عملیات. در مجموع 118 پلیس درگیر در Bhadrak منطقه. این تیم شامل 73 پاسبان, 7 بازرسان 6 sub-بازرسان 4-sub-بازرسان 9 Odisha کمکی Police Force (OAPF), 1 CASI و 18 خانه نگهبانان” او اطلاع.

بعلاوه حتی در میان متناوب رعد و برق و بارندگی Bhadrak پلیس ادامه داد: تغذیه کارگران مهاجر, خدمت, حدود 5000 وعده های غذایی در هر روز است.

COVID-19 بحران مطرح کرد چالش های اضافی

بودن تکرار سالانه پدیده Odisha کاملا مجهز به مقاومت در برابر طوفان ، گردباد پناهگاه های ساخته شده در هر منطقه. Bhadrak خود را تا 104 چنین طوفان پناهگاه که در آن اکثریت تخلیه شهروندان قرار داده شد. اما در این سال عملیات امداد و نجات در مواجهه چالش های اضافی با توجه به در حال حاضر موجود COVID-19 بیماری همه گیر. بسیاری از ساختمان مدرسه که قبلا مورد استفاده به عنوان پناهگاه طوفان شد در حال حاضر تحت اشغال این زمان قرنطینه کارگران مهاجر که به خانه بازگشت به تازگی.

اما زنان نیروی کار و همچنین همتایان مرد خود موفق به سرعت کردهاید مکان های جایگزین برای پناهگاه. مردم قرار داده بودند در حالی که پیوستن به تمام اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. “ما همچنین توزیع جیره خشک برای چند روز به نجات شهروندان در طول تخلیه” به اطلاع SP پاندیت.

شماره تلفن اضطراری

تا کنون تنها یک گزارش از تلفات طوفان در Bhadrak منطقه. محصولات و خطوط انتقال برق مواجه شده اند حداکثر خسارت و درختان کنار جاده ای نیز بی خانمان از تاثیر. جمع آوری در منطقه و مربوطه گرم panchayats در حال حاضر سازماندهی کافی امداد و بازسازي.

ارتقاء

24×7 تلفن اضطراری شماره آغاز شده توسط Bhadrak پلیس منطقه: 06784 250007 / 250911 / 240911 / 240007

Bhadrak collectorate نیز آغاز شده یک خط تلفن – 06784251881

این تلفن رایگان اضطراری ملی خط تلفن 999 و آب و تلفن 1090 نیز عملیاتی باقی می ماند در حال حاضر.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>