Cyberabad پلیس کمک کاری انجام شوهر last rites

حیدرآباد: این Telangana دولت پلیس شده اند که اجرای دقیق مستند در دولت نشان داده اند به جهان انسانی کنار آنها RC Puram پلیس Cyberabad پلیس commissionerate روز چهارشنبه به کمک زنان بودند که بر روی جاده با جسد شوهرش و قادر به انجام نهایی خود را last rites.

به گفته مقامات پلیس یک زن 32 ساله Fathima و شوهرش بودند بومیان Koyalakondla از Kurnool در آندرا پرادش بعد از آنها منتقل به حیدرآباد با توجه به مسائل خانواده و ماندن در RC Puram.

در طول اقامت در این شهر و شوهر خجسته بود با دو فرزند و بنا به گزارش ها Raghavendra کردم معتاد به نوشیدن و در موعد مقرر از زمان به دلیل که سلامت خود را شروع به کاهش است. او بستری در بیمارستان در Pathancheru جایی که او پس از عوارض ناشی از صرع در گذشت.

پس از مرگ Raghavendra Fathima در تماس با اعضای خانواده خود را که در آن او را سرزنش و خواسته برای انجام مراسم تشییع جنازه در معرض خطر است.

درمانده Fathima نمی دانستند چه به او راه می رفت به ایستگاه پلیس محلی با این امید که او ممکن است کمک برای همان. نقل مکان کرد و با وضع اسفناک این زن کمک Koteswar رائو سی گال ردی پاسبان موفق به صحبت با پدر و مادر متوفی بیش از یک تماس تلفنی او همراه با دیگران مشاوره هر دو خانواده.

Koteswar رائو SI کمک کرد که زنان با دادن تومان. 10,000 تضمین بدن می رسد با خیال راحت به مادری خود ایجاد کرد و همچنین موفق به انجام مجالس ترحیم به عنوان پذیرفته شده است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>