کارد و چنگال به کمپوست: Hyd مادران’ ‘Bartan شرکت’ شما اجازه می دهد میزبان پلاستیک-رایگان احزاب

یک جامعه ظروف بانک مدیریت Hyd بچه را فراهم می کند قابل استفاده مجدد جراحی بشقاب و قاشق و چنگال در اجاره.

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


Eبسیار رویداد در پشت برگ یک دنباله از زباله. هر یکبار مصرف مورد اینکه آیا زیست تخریب پذیر یا نه به پایان می رسد تا در محل های دفن زباله. این فکر آشفته Nidarshana Saikia داس یک حیدرآباد مبتنی بر بازاریابی حرفه ای روز و شب.

“من نمی تواند لذت بردن از خودم در احزاب است. من تنها می تواند فکر می کنم در مورد چگونه dustbins خواهد بود سرشار با استفاده از-و-پرتاب زباله” او اشاره.

بنابراین در فوریه 2019, Nidarshana تصمیم به راه اندازی ‘به Bartan شرکت’ (TBC) جامعه ظروف بانک فراهم می کند که قابل استفاده مجدد جراحی بشقاب و قاشق و چنگال در اجاره همراه با سه نفر دیگر از زنان همفکر—Madhumita Subramaniam, Reena جورج و Sushoma Nagaraj.

“در رویدادها, مردم برای انتخاب کردن کارد و چنگال پلاستیکی به دلیل آن است که ارزان و راحت برای استفاده و پرتاب. ما تصمیم به تکرار همان مدل با فولاد قابل استفاده مجدد ظروف ارائه شده در یک اسمی اجاره—که همچنین شامل کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود رویداد پس از پاکسازی” او می گوید.

مفهوم کارد و چنگال بانک بود و نه چیزی به او. او تا به حال در سراسر سازمان در بنگلور و دهلی نو که در همین, در حالی که تلاش برای اجاره ظروف برای خود وقایع. اما او مجبور به انجام کاری خود را پس از حضور در یک دوره permaculture در Aranya کشاورزی جایگزین یک سازمان غیر دولتی در سال 2018 است.

سرویس قاشق و چنگال استیل

“پس از اتمام دوره من احساس فوتی و فوری نیاز به انجام کاری موثر. تمام من تو را دیدم در اطراف من بد بود مدیریت زباله و من می خواستم به یک تغییر با Bartan شرکت می گوید:” Nidarshana.

چگونه او در مورد ساخت ظروف بانک ؟

اول او رسیده به ساکنان خود جامعه است.

“جامعه دردار که در آن من زندگی همواره سازگار با محیط زیست آگاه است. زمانی که من به اشتراک گذاشته شده من ایده با دیگران بیش از ما گروه واتساپ من دریافت پاسخ مثبت. نه تنها افراد از جامعه آماده به استخر در پول اما سازمان مانند Bintix زباله تحقیقات خصوصی محدود و اتلاف سرمایه گذاری های هند پا به جلو برای تامین مالی این طرح است. به زودی به من ملحق شد توسط Madhumita Subramaniam یک حرفه ای که بخشی از همان جامعه و هم ما رسما راه اندازی شد Bartan شرکت در ماه فوریه 2019 می گوید:” Nidarshana.

در چند ماه آینده اواز یا موسیقی دو نفری بودند پیوست Reena و Sushoma داوطلبان از همسایه های دردار-جوامع که مشترک علایق و سلایق مشابه.

مهمانان در یک رویداد با استفاده از TBC کارد و چنگال

در ابتدا TBC catered به تجمعات در جامعه ای که متشکل از 50 نفر یا کمتر است. به زودی کسب و کار برداشت و آنها تا به حال برای رسیدگی به مراسم ازدواج که میزبانی بیش از 400 مهمان ساخته شده است که آنها را به تجدید نظر در ایده های خود را از با استفاده از جراحی و ظروف.

“برای حوادث با تعداد زیادی از مهمانان با استفاده از فولاد قابل استفاده مجدد سرویس قاشق و چنگال بسیار منابع فشرده. وجود دارد استفاده بیش از حد از آب و نیروی انسانی برای تمیز کردن. این رفت و ما در برابر ابتکار عمل به مسئولیت اجتماعی. بنابراین ما معرفی زیست تخریب پذیر برگ موز صفحات با یک شرط در سایت کمپوست می گوید:” Nidarshana.

این تفکر سریع در Nidarshana بخشی سزاوار قدردانی می شود چرا که یک سوئیچ ساده به محصولات زیست تخریب پذیر نمی خواهد کاهش ضایعات تولید شده است. مگر اینکه از آن است که کمپوست آن به پایان خواهد رسید تا در محل های دفن زباله همراه با زباله های دیگر.

“با یک سیاست سختگیرانه از ارسال هر گونه زباله به محل دفن زباله ما جایگزین dustbins با سطل کمپوست در اطراف محل. مهمانان خواسته شد به دور از صفحات خود را در این مخازن همراه با یک حرکت شبیه چمچه زنی از coco-ذغال سنگ مخلوط با یک شتاب دهنده. کمپوست آماده بود به استفاده از ظرف سه ماه” او توضیح می دهد.

میزبان پس از آن می توانید هر دو را انتخاب کنید برای حفظ کمپوست برای استفاده از آنها را انتخاب کنید و یا به ارسال مرطوب زباله به زباله مدیریت شرکت برای توافق هزینه.

ارتقاء

سطل کمپوست

پس سطل کمپوست نمی تواند داشته باشد غیر از مواد زیست تخریب پذیر مانند لیوان های کاغذی پرتاب به آنها TBC تضمین گسترده شوی و اعزام کارآموزان به ایستادن در نزدیکی این مخازن و کمک به مهمانان جداسازی زباله به راه راست.

TBC کمک کرده است بسیاری از مهمانان به کشتی سوار در یک سفر سبز. یک کاربر که تا به حال availed خدمات خود را برای یک رویداد با 100 نفر شگفت زده شد در ارتقای کیفیت نگهداری در میان ظروف. کاربر همچنین بیان شده که چگونه آن را یک ابتکار بزرگ برای کسانی که مایل به ‘سبز’.

“بسیاری از مهمانان شروع به رسیدن به ما را به دانستن بیشتر در مورد فرآیند کمپوست و تعجب به یاد بگیرند که آن را یک کار بسیار دشوار” لبخند Nidarshana.

‘Sar Utha Ke Peeyo’

TBC راه اندازی دومین طرح در ماراتن برگزار می شود روز جهانی دوچرخه, روز 2019 در حیدرآباد.

“ما آن را به نام ‘Sar Utha Ke Peeyo” و تشویق مردم به نوشیدن از جراحی, عینکی, طراحی راه, بدون دست زدن به لب خود را. این راه ما می تواند در خدمت 2000 مهمانان با 80 جراحی و ذخیره بی شماری لیوان های کاغذی و مهمتر از همه آب که ما را غیر این صورت استفاده می شود برای شستن تمام کسانی که جراحی ، پس از این ابتکار عمل ثابت می شود یک موفقیت ما شروع به استفاده از این روش در برخی دیگر از حوادث کوچک و آن را به یک ضربه بزرگ در میان هر دو بزرگسالان و کودکان,” او می گوید.

در حالی که COVID-19 همه گیر است و قرار دادن یک توقف به تمام حوادث Nidarshana و تیم او در حال برنامه ریزی برای استفاده از تنها محصولات زیست تخریب پذیر به جای جراحی, کارد و چنگال, در سال به آمده است.

“ما هنوز در تلاش برای کشف کردن یک سیستم جدید اما با استفاده از محصولات زیست تخریب پذیر است که تنها راه حل برای حفظ اجتماعی دورى و اجتناب از تماس با سطوح می گوید:” Nidarshana.

در آینده Bartan شرکت همچنین قصد دارد به همکاری با تزئینات مواد غذایی آلی فروشندگان و دیگران به منظور ارائه یک دور پایین-اتلاف حزب بسته است.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>