کورتیس Sittenfeld در میل به نوشتن بیل از هیلاری زندگی با ‘Rodham’

Rodham توسط Curtis Sittenfeld. Penguin Random House

پس از تقریبا 30 سال در ملی, spotlight, Hillary Rodham Clinton شده است موضوع بی شماری کتاب ارائه قطعات برابر موشکافی و ستایش—احتمالا بیش از هر آمریکایی دیگر شخصیت سیاسی. در نظر گرفتن یک نگاه در Curtis Sittenfeld را 432-صفحه رمان با عنوان Rodhamآن را بسیار آسان به درخواست سوال واضح چه بیشتر وجود دارد برای یادگیری در مورد هیلاری ؟ به جای Sittenfeld ارائه یکی دیگر از سوال: چه چیزی بیشتر می تواند ما را از هیلاری ؟

صحبت با ناظر در مورد ریشه های رمان او از طریق تلفن از خانه اش در مینیاپولیس Sittenfeld بازتاب “در اوایل سال 2016 یک ویرایشگر از Esquire magazine رسیده به من و پرسید: اگر من می خواهم علاقه مند به نوشتن یک داستان کوتاه از دیدگاه هیلاری کلینتون در شب که او با پذیرش نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.” در حالی که Sittenfeld برد هر دو مهم و گسترده موفقیت تجاری پس از سال 2005 انتشار اولین رمان دبستان, Esquire درخواست مطلع شد توسط یکی دیگر از دلایل.

همچنین نگاه کنید به: ‘شارت” داستان 9 زنانی را تغییر دیوان عالی کشور

“از آنجا که من تا به حال نوشته شده آمریکایی همسر [Sittenfeld بهترین فروش سال 2008 رمان] و آن را آزادانه بر اساس لورا بوش از من خواسته بودند چند بار به نوشتن مقالات در مورد هیلاری و من تا به حال کاهش یافته است چرا که من احساس من تا به حال هر گونه روشنگری و تحلیل ارائه کرده است. و سپس وقتی که من ارائه شد این داستان کوتاه انتساب من فکر کردم اوه خدای من من اصلا به نوشتن در مورد چگونه هیلاری نگاه به مردم آمریکا اما چگونه مردم آمریکا به هیلاری. معلوم شد برای خود من جای تعجب است که من تا به حال بسیاری برای گفتن دارد.”

علاقه او در افکار درونی از هیلاری کلینتون محو نمی کند با این داستان کوتاه. Sittenfeld ادامه داد: “پس از آن تجربه نوشتن از نقطه نظر داستانی هیلاری و بعد از انتخابات 2016, من تا به حال این آهسته تحقق است که درجه کودکان مدرسه بودند تا حد زیادی آگاه از نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون, اما آنها اغلب به معنای واقعی کلمه نمی دانم که بیل کلینتون بود. من شیفته که کردم و فکر کردم ” چه خواهد بود اگر بزرگسالان دیدم هیلاری به عنوان کاملا مستقل از لایحه در راه است که کودکان و نوجوانان انجام دهید؟'”

آن را در ماه مارس سال 2017 که او تصمیم به نوشتن رمان. او اذعان می کند: “از برخی جهات آن را یک راه پردازش 2016 انتخابات که به عنوان یک دموکرات مشکل من. و من باقی می ماند بسیار مشکل” Sittenfeld نشان دهنده. در عین حال این کتاب برای کسی است که به دنبال شایعات بی اساس و یا بیشتر حقایق تاریخی در مورد انتخابات چرخه. Rodham نشان می دهد محدودیت های آمریکایی جاه طلبی های سیاسی برای زنان در حالی که cloaking خواننده در اضطراب درایو و روان نژندی از یک نسل از زنان که برای اولین بار به از طریق شکستن تعداد باور نکردنی از سقف های شیشه ای. رک و پوست کنده صحبت کردن آن را نیز یک وسواس صفحه ترنر که لولا در فرض: اگر Hillary Rodham هرگز ازدواج بیل کلینتون ؟

Curtis Sittenfeld

کورتیس Sittenfeld. Penguin Random House

من می توانم اعتراف کنم که من آماده شد برای Rodham به عنوان خوانده شده مانند فن داستان و خوب بود با امکان آن است. آنچه مرا شگفت زده کرد این است که چنین داستان آشنا (پرشور و خوش فکر Yale Law School عاشقانه از بیل و هیلاری او به طور بالقوه مخرب حرکت به آرکانزاس در میان دیگران) احساس تازه است. Sittenfeld خدمت می کنند نیست تا جزئیات را فراموش نویسندگان دیگر که معشوقت backstories از خط خارج به قدم زدن. این محدودیت که او برخوردار است که او را همیشه در اختیار: مشتاق توانایی به شدت به یک داستان از چشم یک خارجی. از این منظر خواننده شاهدان Rodham زندگی از دانشکده حقوق دانشگاه ییل, بعد از طریق رفتار رانندگی و مسائل اخلاقی است که فشار و کشش این زن جوان همه ما فکر می کنم ما به خوبی می دانم.

در حالی که خوانندگان به کتاب با آگاهی از هیلاری داستان و همچنین قوس از موج دوم جنبش زنان Sittenfeld باعث می شود قابل لمس انگیزه و اقدامات و پاسخ که راهنمای Rodham. مانند دیگران او را یک زن قبل از زمان او وظیفه با انتخاب جوش خود را حل و فصل و تحقق بالقوه یا sublimating تمایل خود را به ازدواج. این سوال از فداکاری—to be loved و دیده می شود برای ذهن و آرمان با این نکته که جاه طلبی خود را همیشه اول—ثابت شده این کتاب است. لامسه آگاهی از این لحظه در تاریخ invigorates این داستان. این همه سال من تعجب کردم چه تیز درایو از یک آرمان جوان است. شد حرکت از مشارکت و یا او را که انگیزه همه همراه ؟

به عنوان کتاب—بله, یک رمان شما نگه داشتن خودتان یادآوری—مراحل از طریق شیشه به دنبال skirting روایت از یک Hillary Rodham Clinton به مرکز مستقیما در Hillary Rodham, Sittenfeld انتخاب نشان می دهد یک مسیر است که به نظر می رسد تقریبا بیشتر محتمل است. بیشتر کتاب strays از تاریخ بیشتر شما بلک در این ایده است که این درخشان را انتخاب کرده اند یک فریب داد, دوست پسر که انتظار می رود او را به پرتاب بیش از فرصت های شغلی برای یک موقعیت تدریس در دانشگاه آرکانزاس است. چه عشق رو برای انجام با آن ؟ داستان خود را نه بیش از فقط به این دلیل آنها را شکست.

پس از یک شکست خورده ریاست جمهوری اجرا در سال 1992 بیل کلینتون طلاق همسر اول خود را و تبدیل به یک قدرتمند شکل در دره سیلیکون. پس از او برگ آرکانزاس Rodham می شود یک استاد حقوق در دانشگاه نورث وسترن نه چندان دور از خانواده اش. اما او کسی است که باعث می شود اولین پرش موفق به سیاست تبدیل شدن به یک سناتور ایالات متحده از ایالت ایلینویز است. او فعالیت های سیاسی گرفت که از کارول Mosley براون بود که در واقع اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار سناتور. سیاسی فراز که Rodham باعث می شود در طول این دوره از این کتاب آشکار نه تنها جاه طلبی او سبکبار توسط کلینتون بلکه این کار از مسابقه امتیاز و جنسیت. سعی کنید به عنوان او ممکن است حتی بدون لایحه مانند بسیاری از زنان او هنوز هم چهره آجر دیوار از مردسالاری. در عین حال از دست دادن ارزش مربی و دوست (مدل در کلینتون رئیس سابق و مربی یکی از این کودکان دفاع صندوق ماریان رایت ادلمن) قیمت Rodham باید پرداخت زمانی که او نادیده موضوع مسابقه. Sittenfeld خجالتی نیست و دور از توجه به عدم intersectional فمینیسم در 1990s و این که عدم وحدت است که همچنین میکشد پایین زنان در قدرت است.

بازگشت به این حقایق دوباره و دوباره Sittenfeld شانه نمی کند از این زشتتر کنار سیاست و جامعه است. در حالی که این طرح را تاب و چرخش ارائه لذت های بزرگ و انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته لحظات این کتاب را با هم می آیند بدون کار بزرگتر ایجاد یک باور فضای فکری و نقاط قوت و مشکلات عاطفی و انعطاف پذیر آرمان گرایی از رونق کودک دوران زنان در آمریکا است. کار یک رمان اجازه می دهد تا برای متنوع سؤال که ممکن است در سطح سیاسی و خاطرات و یا یک کتاب غیرداستانی. Sittenfeld خودش اذعان می کند “به این دلیل من می خواهم برای نوشتن داستان است که وجود دارد بسیار ابهام و بسیاری از تناقضات است.” او را ماهر در گرفتن که ظرافت از طریق تحقیقات گسترده ای که قرار داده و سپس به بازی در عرصه داستان.

آنچه باعث می شود این تلاش ها ارزش زمان است که تمرکز نیست خیلی دقت حقایق اما در احساس. Sittenfeld نشان دهنده “یکی از دلایلی که من می خواهم به انجام تحقیقات است که اغلب باعث می شود کار بسیار جالب تر است.” به جای بستگی دارد یک چک لیست برای دقت تاریخی و تحقیقات باعث می شود او تقریبا بیشتر باز به تعجب. “واقعیت زندگی گاهی اوقات کمتر چشمگیر است از آنچه که من را ساخته اند اما در واقع بیشتر جالب است. این بافت از حقیقت است که نه آنچه که من را ساخته اند تا نمی خواهد که تا به حال حتی اگر من می تواند از آن ساخته شده بود،” Sittenfeld است که اشتها یک روزنامه نگار. “من بسیار مدبر در مورد ضربه زدن به شبکه من. و مردم شده اند فوق العاده سخاوتمندانه به من در زمانی که من بپرسید که ” آیا من می توانم با شما مصاحبه برای 20 دقیقه؟'”

به جای تلاش برای مصاحبه با همکاران و مردم از نزدیک آشنا با هیلاری کلینتون Sittenfeld به جای مصاحبه زن استادان حقوق از سنین مختلف از جمله برخی که هیلاری سن و نیز با حضور هفت خواهران کالج, آیا به عنوان وزیر. راه رفتن را از طریق تجارب زنان در این حرفه و نسل اجازه می دهد تا Sittenfeld به او اعتماد داستانی انگیزه در حالی که همچنین ایجاد یک باور جهانی برای شخصیت او.

این معتبر تن است و همچنین آنچه به خواننده می دهد مانند یک حس باور نکردنی از تطهیر در حالی که خواندن کتاب. آن را به شما جلب کردن گارد. در حالی که شما در حال بدیهی است که نمی reliving 2016 انتخابات (شما شگفت زده برای دیدن راه چهره های آشنا در سطح این کتاب تصور 2016 بحث) شما در حال خواندن این کتاب را از طریق دو لنز—واقعیت و داستان است. خواننده داخلی فعل و انفعال همراه با Sittenfeld ناوگان پا قدم زدن و انتقال نقطه اوج با مجموعه پیچیده ای از احساسات است.

وجود دارد یک wistfulness به کتاب او که نشان داده به من که شاید دلیل من بیش 2016 انتخابات است زیرا من آماده هستم به گل نشسته تعیین زنانی که از سن آمد در 1970s. فرود بر تلخ و شیرین تطهیر نبود که من انتظار داشتم. این گفتن که من پاره از طریق این رمان در حالی که من هنوز به خواندن هیلاری کلینتون چه اتفاقی افتاده است. آنچه من به دنبال چیزی فراتر از riffling طریق هنوز هم گیج کننده حقایق است. Sittenfeld مشاهده, “قدیمی تر کردم بیشتر ناراحت کننده من نوشتن مقاله یا نظر تکه. من فکر می کنم که یک رمان است که به نوعی مخالف از یک تک جمله بحث در مورد هر چیزی.” بافی داستانی از یک تاریخ است که هیچ یک لزوما نیاز به فکر بود گفته, Sittenfeld امتداد تخیل ما را ببینید که توسط فریبنده ما را با این, قدرتمند, رمان, ما در حال آماده به رها کردن هیلاری و یا دیگر به چالش کشیدن زنان—از جمله خودمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>