معاون کشیش بخش نمایشگاهی خود را با همکاران با استفاده از این موزه جدید شل برنامه

یک نمایشگاه از 16 و 17 قرن زره بدن بر روی صفحه نمایش در موزه هنر کلیولند. رابرت Nickelsberg/گتی ایماژ

در طول نوسان دوره جهانی قرنطینه مختلف هنرهای موسسات و افراد را با رمان های دیجیتال راه های از نمایشگاه مجموعه های خود را و یا خلاقیت خود را برای مخاطبان گیر در خانه. در حال حاضر در موزه هنر کلیولند تبدیل شده و توجه خود را به ایجاد برنامه نویسی است که به طور خاص طراحی شده برای کنترل از راه دور محل کار. اوهایو موسسه فقط راه اندازی یک برنامه به نام ArtLens برای شل کردن است که می توان شرکت توانایی برای ایجاد منحصر به فرد دیجیتال نمایشگاه متناسب با خود را منحصر به فرد محیط های کار. مردم دادن کار از راه دور دسترسی به این موزه مجموعه گسترده ای است که شامل همه چیز از کونته به سبک چکش طلا پلاک به شاهکارهای آلمانی رنسانس نقاش لوکاس Cranach توسعه دهندگان از برنامه امیدواریم که به ارائه الهام بخش استراحت از روز به روز سخت کار کردن.

مشخصات فنی زبان, نرم افزار استخدام موزه باز کردن دسترسی به رابط کاربردی برنامه نویسی به منظور اجازه می دهد تا کاربران به فهرست مجموعه انتخاب را به صورت دیجیتال “نمایشگاه ها” تولید شده توسط برنامه در شل و اظهار نظر در انتخاب های ساخته شده توسط همکاران خود هستند. این نرم افزار همچنین تولید روزانه تصادفی تم به طوری که کارگران می توانید یک نگاه اجمالی از انواع مختلف هنر شده اند که به طور خاص به سرپرستی اجتماعی فاصله در ذهن برخی از موضوعات عبارتند از: “دیدن جهان از مبل خود” و “ارتباط انسان.”

همچنین نگاه کنید به: Olafur Eliasson جدید برنامه اجازه می دهد تا شما را به بازی با Puffins و رنگین کمان

“موزه هنر کلیولند پیشرو در استفاده از تکنولوژی به منظور افزایش درک و قدردانی از مجموعه فوق العاده خود را” ویلیام M. Griswold, مدیر, موزه, در بیانیه ای گفت. “در حالی که این تغییر موقت در آورده با جهانی همه گیر و قابل توجه است آن را ما فراهم می کند با یک فرصت برای استفاده از دیجیتال تجارب برای ارتباط با مخاطبان ما. ما هیجان زده به معرفی ArtLens برای شل کردن و به خلاقیت های جدید و اتصال به زندگی مردم ادامه به کار از خانه در طول این زمان.”

در حالی که بسیاری هنرهای دیجیتال برنامه نویسی در طول همه گیر است و حق محور در سراسر سرگرمی و مستمر آموزش و پرورش کودکان را تشویق به دیدن برنامه نویسی پدیدار شود که به طور خاص طراحی شده برای کارگران از راه دور محدود به لپ تاپ خود را. اگر ما نمی توانیم به موزه ها, موزه ها در حال ساخت مطمئن شوید که آنها در حال آمدن به ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>