روز دوشنبه کوبا مدل پرادو خوشحال طرفداران با آپلود یک تحریک آمیز Instagram post.

وسوسه انگیزی تصویر نشان می دهد که گیج نما در یک حمام زیبا. یک پرتره بزرگ از یک زن پشت پوشش داده شده در شن و ماسه دیده می شود در پس زمینه. سیندی نشسته, نشسته بر روی لبه وان حمام با یک دست او را روی زانوی او. قهوهای مایل به زرد و باب روز مدل تبدیل سر خود را به صورت به دور از دوربین و نگاه کردن به فاصله با دهان او کمی باز.

27-year-old flaunted او مناسب بدن در یک توری سیاه bodysuit از شرکت پوشاک مد نوا. این risque, لباس زیر زنانه چپ کمی به تخیل و به نمایش کافی او رخ کوچک کمر و پاهای بلند و لاغر ، رسانه های اجتماعی احساس نگه داشته شرجی نگاه نسبتا ساده و تنها accessorized با یک حلقه نقره ای.

برای ساقه عکس های دختر مدل دهید او عسل رنگ مو در فر شل دادن اضافی زرق و برق. او بهبود یافته و او در حال حاضر ویژگی های زرق و برق دار با پوشیدن آرایش طبیعی به دنبال. او سخاوتمندانه اعمال برجستهنگار به استخوان های گونه ها و پل بینی, ساخت پوست خود را نگاه کاملا درخشان. زیبایی نیز sported مجسمه ابرو و هلویی, برهنه, رژ لب. علاوه بر این او ناخن بلند شد کاملا آراسته و رنگ آمیزی یک چاپلوس برهنه رنگ.

در زیرنویس دیجیتال و تاثیر گذار ارائه اضافی تبلیغات برای مد نوا.

بسیاری از سیندی پیروان به سرعت رفتند به بخش نظرات به دوش جیگر تعارف. در حالی که برخی به سادگی ترک یک دنباله از شکلک برای بیان خود را تحسین برای مدل دیگر که قطعا بیشتر آوازی خود را ستایش.

“فن فوق العاده از شما [شما] زرق و برق دار! من دوست دارم که چگونه شما نگاه کنید و چه یک تصویر شگفت انگیز بر روی دیوار” نوشت: یک فن.

“زیبا ترین زن در جهان برای مطمئن” گفت: یکی دیگر از تحسین اضافه کردن یک قلب-چشم emoji به نظر.

“وای!! شما قطعا کل بسته روبرو داغ!!!” اظهار نظر های مختلف جانباز.

“تو خیلی خیره کننده” chimed در یک چهارم Instagram کاربر.

سیندی درگیر با پیروان اختصاص داده شده توسط پاسخ به برخی از نظرات.

بسیار گرم ضربه محکم و ناگهانی به نظر می رسد فن های مورد علاقه به عنوان به زودی آن را انباشته بیش از 19,000 را دوست دارد.

به عنوان طرفداران آگاه هستند میامی بومی تمایل به پست نشاط محتوا که هل مرزهای Instagram جامعه دستورالعمل های مربوط به انجمن. او سوار طرفداران وحشی با آپلود وسوسه انگیز عکس در Instagram که در آن او به تن نحیف snakeskin الگو لباس شنای زنانه دوتکه. که ارسال شده است را دوست داشت بیش از 34000 بار پس از آن به اشتراک گذاشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de