کلاهبرداران نما به عنوان Wu-Tang Clan بازداشت Scamming هتل های لوکس برای هزاران نفر

یک گروه از مردان دستگیر شده بودند برای تغییر ظاهر به عنوان اعضای Wu-Tang Clan و scamming هتل لوکس در جنوب برای بیش از $100,000.

با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط ABC News, مردان نشان داد تا به هتل ها و گفته کارگران آنها بخشی از Roc Nation, سرگرمی, شرکت – که تاسیس شده توسط Jay-Z. اسناد و مدارک نشان می دهد که مردان به حداقل یک هتل آنها اعضای افسانه ای Wu-Tang Clan.

آنها در آنجا ماند در گرجستان تراس هتل در گرجستان racking تا 45.000 دلار در هزینه های مختلف و بدون پرداخت صورتحساب. یک گزارش از اف بی آی به کشورهای آنها نیز قلم در $39,000 تب در هایت ریجنسی آتلانتا.

هتل ها وجود ندارد تنها اهداف به عنوان مظنون اجاره یک رولز رویس فانتوم از یک-ملی خودروسواری بزرگ با شرکت گزارش پرداخت نشده لایحه در اطراف $60,000. گروهی از مردان نیز صرف زمان در دو استودیو های ضبط صدا که در آن آنها مدیون بیش از $17,000.

پوشیدن ABC News 3 گزارش می دهد که دو مرد در خدمه دستگیر شدند. هر دو هارون بارنز-Burpo 28 ساله و واکر, واشنگتن, 51, به اتهام توطئه برای ارتکاب تقلب سیم و تشدید سرقت هویت. واشنگتن و دیگر اعضای گروه ذکر شده به عنوان بی خانمان.

مردان دستگیر شدند زمانی که آنها اقدام به رزرو اتاق 10 در Fairfield Inn and Suites در آگوستا جورجیا است. دادستان بگویید ABC اخبار که شرط ذکر شده در زیر Wu-Tang Clan و Roc Nation. یک عضو هیات مشکوک شد و تصمیم گرفت به منظور بررسی این ادعا با تماس Roc Nation. نماینده این شرکت گفت: آنها همسو با این افراد به طوری که این هتل از کارکنان هشدار مقامات.

پلیس دستگیر بارنز-Burpo زمانی که او سعی در بررسی همراه با دیگران تحت Roc Nation رزرو. دو نفر از اعضای این گروه ادعا کرد که آنها نادان از فعالیت های جعلی و استخدام شده بود با شک به عنوان محافظان. تنها بارنز-Burpo و واشنگتن متهم شدند.

شکایت متحده مردان با استفاده از یک کارت اعتباری به سرقت رفته و به احتمال زیاد جعلی” کارت اعتباری به رزرو در هتل ها, موسیقی, استودیو و شرکت اجاره.

ویژه FBI Agent, کریس هکر منتشر شد بیانیه ای به پوشیدن ABC News 3 تشکر از کارکنان Fairfield برای کمک به گرفتن “ادعا کلاهبرداران.” هکر به حال یک پیام برای هر کسی با توجه به کشیده شدن یک کلاهبرداری های مشابه است.

“این دستگیری ها باید به عنوان یک هشدار است که هر چقدر استادانه درست شده طرح های تقلب هستند FBI مصمم است برای محافظت از شهروندان آمریکایی که قربانی به آنها” اف بی آی عامل گفت.

اف بی آی در حال کار همراه با اداره پلیس محلی در این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر