سوزاندن و یا دفن: دکتر رکود اسطوره در اطراف COVID-19 مرگ و میر

دکتر راجش کومار گوپتا, اضافی, مدیر Pulmonology Noida توضیح می دهد که آنچه را که بهترین تمرین این است که وقتی که می آید به COVID-19 مرگ و میر.

یک هفته پیش دوستان و اعضای خانواده از دکتر سیمون هرکول چنای بر اساس جراح مغز و اعصاب بود که متاسفانه شکست COVID-19 شد شاهد اوباش خشونت و رها کردن خشم زمانی که آنها سعی در دفن دکتر بدن. مردم به نظر می رسید به اقدام تحت تاثیر misapprehensions و ترس و جهل در مورد این بیماری از بدن متوفی.

بهتر هند (TBI) صحبت به دکتر راجش کومار گوپتا, اضافی, مدیر Pulmonology و مراقبت ويژه Fortis نویدا کاستن از این ungrounded ترس از مردم است که ساخت آنها عمل می کنند به طوری غیرعقلانی است. “اگر یک فرد آلوده با COVID-19 ما باید برای متوقف کردن رفتار به عنوان اگر یک دزد گرفتار شده است. متاسفانه این طرز فکر به جلو حمل حتی پس از مرگ. بنابراین آنچه ما نیاز داریم این است که حساسیت درست از زمانی که یک بیمار مبتلا به COVID-19” او می گوید.

COVID-19 مرگ و میر: کفن و دفن در مقابل هولوکاست

دکتر گوپتا

“نه دفن و نه cremating می تواند در هر راه منجر به گسترش COVID-19 می گوید:” دکتر گوپتا, روشن تصویر در مواج بحث است. او بیشتر آگاه است که بر خلاف دولت های دیگر مانند سریلانکا که صادر پتو منظور بسوزانند تمام بدن بيماران از COVID-19 دولت هند آن را ترک کرده است به صلاحدید خانواده و ایمان است که آنها به دنبال.

“حتی زمانی که زنده ایستاده دو متری جدا از یکدیگر تضمین می کند که هیچ گسترش COVID-19 پس چگونه می تواند این ویروس منتقل می شود زمانی که بدن به خاک سپرده عمیق در درون یک کیسه” سوالات دکتر گوپتا.

دولت و دستورالعمل های WHO در دست زدن به بدن COVID-19 بيمار:

بازنمودی تصویر

• بدن می تواند سوزانده و یا دفن شده
• حمام کردن, بغل کردن و بوسیدن بدن نباید مجاز
• خاکستر را می توان جمع آوری شده پس از بدن سوزانده عنوان می کند که منجر به هر گونه خطر
• تجمع بزرگ در کوره های جسد سوزی/زمین دفن باید ممنوع است و حتی زمانی که در سایت باید دنبال سخت اجتماعی فاصله قوانین
• بدن نگه داشته می شود باید در یک کیسه بدن و بیرونی باید sanitised به طور کامل
• کارکنان در بیمارستان باید اطمینان حاصل شود که تمام حفره باز در بدن متصل هستند و قبل از توزیع بدن به خانواده
• بدن باید ذخیره شده در اتاق سرد نگهداری می شود در حدود 4°C.
• پس از مراسم انجام می شود باید اطمینان حاصل شود که همه بهداشت شخصی شیوه به دنبال دارد

“یکی از اصلی رانندگان COVID-19 انتقال قطرات است. بعید است که کسی آلوده از بدن مرده یک COVID-19 بیمار مثبت. چه نیاز به مراقبت گرفته شود این است که بدن به کار گرفته شده است با دقت اگر یک کالبد شکافی انجام است که می تواند عفونی می گوید:” دکتر گوپتا.

او خواستار رسانه ها به توقف طرح تعداد موارد و مرگ و میر مانند یک صفحه رتبه بندی. او می گوید: ما باید یاد بگیرند که برای درمان مردم با عزت در مرگ و زندگی است. “لطفا درک و احترام به این واقعیت است که این یک موضوع پزشکی و نیاز به کار گرفته می شود با دقت و حساسیت” دکتر گوپتا نتیجه می گیرد.


همچنین بخوانید: دکتر رکود بارداری اسطوره ها: 6 اشتباه بسیاری از زنان را و چگونه به اجتناب از آنها


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>