COVID بیمار می میرد در مگالایا; 6 اعضای خانواده تست مثبت

شیللنگ: یک دکتر بود که تا به حال تنها COVID-19 بیمار در مگالایا درگذشت صبح روز چهارشنبه در حالی که شش نفر از اعضای خانواده اش از جمله همسر, آزمایش مثبت برای این بیماری وزیر کنراد Sangma گفت.

دکتر جان L Sailo Ryntathiang از 69 ساله بنیانگذار بتنی بیمارستان درگذشت 2.45 صبح یک عضو خانواده گفت PTI.

او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در روز دوشنبه.

“من غمگین به اطلاع میرساند که برای اولین بار از #COVID19 مثبت بیمار در مگالایا گذشت امروز صبح در 2.45 هستم. من صمیمانه تسلیت به خانواده خود و عزیزان. ممکن است روح خود را در صلح” وزیر توییتی.

“از 68 آزمایش تا کنون 6 آمده اند مثبت است که همه اعضای خانواده & یاران از اول #Covid-19 مورد مثبت. 6 موارد دیگر در حال برسد. بقیه موارد منفی” Sangma گفت: در یکی دیگر از پست توییتر.

در شیللنگ محل بتنی بیمارستان که در آن دکتر Sailo بستری شد و دوم آن دانشگاه در ننگپه در ری Bhoi منطقه شده اند مهر و موم شده و sanitised در حالی که همه سرنشینان این دو امکانات شده اند قرنطینه در داخل موسسات پزشکی, مقامات گفت.

مقامات بهداشتی را ترسیم حدود 2000 افرادی که تا به حال بازدید شیللنگ محل بیمارستان از مارس 22, آنها اضافه شده است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>