COVID: ایتالیا پرانتز برای بلند مستند به عنوان عوارض نوسازی چین

رم: ایتالیا آماده دوشنبه برای تمدید مستند است که می تواند اقتصاد آن رنج می برند بزرگترین شوک پس از جنگ جهانی دوم از یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن تقریبا به عنوان بسیاری از مردم آن را به عنوان در چین است.

این کشور تلفات از رمان coronavirus رسیده 2,978 پس از آن ثبت 475 جدید مرگ و میر در چهار شنبه — بالاترین مقام رسمی یک روز رقم در جهان است.

چین در گزارش جدید محلی عفونت برای اولین بار روز پنج شنبه در حالی که ایتالیا بود که البته برای رسیدن به آن 3,245 مرگ و میر بعد از آن در روز.

تعداد COVID-19 موارد هنوز به فلات با وجود دولت ایتالیا را بهترین تلاش.

  • COVID-19 causes self-imposed quarantine on 25 percent of Italy
  • coronavirus
  • coronavirus

ارتش کامیون تحویل جدید تابوت پنج شنبه به یک گورستان در شمال ایتالیا در شهر برگامو که به طور ناگهانی می یابد خود را در جهانی قلب از فاجعه اتفاق می افتند.

تدفین شد 30 دقیقه از هم جدا برای جلوگیری از سرایت بیماری از طریق جمعیت.

نقاب undertakers پیچیده از سر تا پا در لباس carted تابوت در gurneys برای سرعت بخشیدن به روند.

ایتالیا‘s خبرگزاری ANSA گفت: مرگ و میر ناشی از دو بیشتر پزشکان در نزدیکی شهر Como غرب برگامو در روز پنج شنبه به ارمغان آورد تعداد کل پزشکان کشته بیماری جدید به 13.

“استفاده از عقل سلیم خود را و عمل با نهایت احتیاط” نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در ایتالیایی.

“ما دست کم گرفته نمی شود هر چیزی و همیشه اقدام بر اساس بدترین سناریو.”

– حمایت قاطع –

کونته برخوردار است حمایت قاطع از ایتالیایی ها برای یک مستند که — در حالی که نه به عنوان شدیدی چین را قرنطینه ووهان هوبئی — به نظر می رسید غیر قابل تصور برای یک دموکراسی غربی تا این ماه است.

یک نظرسنجی منتشر شده در روزنامه La Repubblica یافت که 47 درصد بازدید از بسته شدن اکثر کسب و کار و همه shools و موسسات عمومی “مثبت”.

یکی دیگر از 47 درصد مشاهده شده آنها را “بسیار مثبت” و فقط چهار درصد گفت: آنها مخالف بودند.

برخی از کونته را دقیقترین اقدامات مانند بسته شدن تمام مغازه ها به جز فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها — تا به حال شده است با توجه به منقضی چهارشنبه آینده.

ایتالیایی رهبر قاطعانه بود که یک فرمت از تمام این اقدامات اجتناب ناپذیر بود.

او گفت: هیچ محدودیت های جدید که در نظر گرفته شده اما هشدار داد: “اگر ما ممنوعیت نیست احترام ما را به عمل می کنند.”

مدارس هستند بنابراین بعید به بازگشایی در مارس 3 و کار پدر و مادر را مجبور به پیدا کردن راه به دنبال پس از کودکان خود را در حالی که کار از خانه برای بسیاری از هفته ها یا ماه.

اقتصادی – شوک –

ایتالیا است تحمیل 206 یورو ($222) جریمه برای هر کسی یافت سرگردان خیابان ها بدون بهانه های معتبر مانند خرید مواد غذایی و یا گرفتن و از کار.

پلیس در رم تکرار تناوبی دستورالعمل از بلندگوهای برای همه به “خانه ماندن و حفظ فاصله” از هر یک از دیگر.

برخی از فروشگاه ها سفارش خریداران برای قرار دادن بر روی دستکش یکبار مصرف پلاستیکی.

منطقه شمال Emilia-Romagna در زمان گام اضافی اواخر روز شنبه از ممنوعیت دویدن و پیاده روی — ورزش که دولت ملی در رم تشویق کرده بود به دلایل بهداشتی.

به عنوان یک نتیجه, مردم در داخل و اطراف بولونیا تنها می چرخه یا پیاده روی برای رسیدن به محل کار و یا فروشگاه.

در پاسخ به به یاد ماندنی تلفات که همه این اقدامات در حال مصرف در اقتصاد کونته تیم هم قرار دادن 25 میلیارد یورو بسته طراحی شده برای کمک به بدترین صنایع.

گردشگری اپراتورهای اتحادیه روز پنجشنبه گفت انتظار می رود تعداد بازدید کنندگان برای رها کردن به سطح گذشته دیده می شود در اواسط دهه 1960 بود.

اما کونته نگاه برای پوشش نقره ای در این فاجعه است.

بحران را مجبور به وزیر “را بزرگترین تلاش در ده ها سال برای ساده سازی روند سرمایه گذاری — چیزی که هیچ کس (در ایتالیا) تا به حال انجام می شود” کونته گفت.

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>