COVID: رسانه های بین المللی برجسته حضرت محمد آموزه

حیدرآباد: در میان Coronavirus شیوع پزشکان بیرون آمدن با یک لیست از اقدامات پیشگیرانه از جمله شستن دست خود انزوا ،

تقریبا در تمام کشورها ممنوع مسافرت های بین المللی در حالی که تعداد کمی از آنها حتی اعمال محدودیت در حرکات داخل کشور است.

همه این اقدامات احتیاطی گرفته شد برای جلوگیری از گسترش coronavirus است که زندگی هزاران نفر از مردم و آلوده میلیون ها نفر در سراسر جهان است.

رسانه های بین المللی برجسته آموزش از پیامبر

در همین حال رسانه های بین المللی خانه های برجسته آموزش از حضرت محمد (ص) است.

در مقاله منتشر شده توسط روزنامه اسپانیایی ABC نویسنده نوشته است که پیامبر می دانست که چه باید انجام شود در طول یک بیماری همه گیر.

یکی دیگر از مقاله منتشر شده توسط مجله آمریکایی ‘نیوزویک’ آمریکا محقق کریگ Considine برجسته این واقعیت است که آنچه پزشکان توصیه در حال حاضر برای مبارزه با این بیماری همه گیر شد پیشنهاد شده توسط حضرت صدها سال پیش.

حمایت از ادعای خود این محقق با اشاره به سخنان پیامبر است.

در یکی از سخنان پیامبر (ص) به گفت: “اگر شما از شنیدن از شیوع طاعون در یک زمین نیست آن را وارد کنید; اما اگر طاعون شیوع بیماری در یک محل در حالی که شما آن را ترک نمی کند که محل”.

پیامبر گفته بود که نظافت و پاکیزگی بخشی از ایمان است. برخی از دیگر احادیث پیامبر در بهداشت هستند “دستهای خود را پس از شما از خواب بیدار; شما نمی دانید که در آن دست خود را نقل مکان کرد در حالی که شما خواب” و “نعمت مواد غذایی دروغ در شستن دست قبل و بعد از غذا خوردن “.

Coronavirus موارد در سراسر جهان

در سطح جهان بیش از 80,000 نفر کشته شده اند در 192 کشور از ویروس پدید آمده در چین در ماه دسامبر.

این بیماری همه گیر را کشته است بیشتر 57,351 مردم در اروپا از جمله 17,127 در ایتالیا و 13,798 در اسپانیا. وجود دارد 12,021 مرگ و میر در ایالات متحده 10,328 در فرانسه و 6,159 در بریتانیا.

بیش از 1.39 میلیون مورد بوده است رسما ثبت شده در سراسر جهان است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>