COVID: خبر جعلی با هدف قرار دادن مسلمانان در معرض

لکنو: پس از تخلیه از اعضای Tablighi Jamaat از Nizamuddin مرکز توسط پلیس دهلی یک روند پدید آمده در یک بخش خاص از رسانه ها از هدف قرار دادن کل جامعه مسلمانان برای COVID-19 بیماری همه گیر. این بیشتر شده است تشدید ادعا گسترش خبر جعلی. این گزارش باید ریخت در چند ادعا که قرنطینه Jamaatis خواسته بود برای غیر گیاهی مواد غذایی در حالی که دیگران را متهم و آنها را از رفتار نادرست با پرستاران بیمارستان. برخی از رسانه های دیگر و حتی گزارش شده است که اعضای Tablighi Jamaat بود تف پزشکان در چند منطقه.

این گزارش از اتهام سوء رفتار با کارکنان در قرنطینه امکانات Tablighi اعضای پدید آمده از مناطق از جمله سهرنپور, بیجنر آگرا کانپور Kushinagar, رامپور (اوتار پرادش), Allahabad و Ghaziabad.

اما در بسیاری از موارد این گزارش جعلی بودند در معرض توسط دولت های منطقه و پس از آن رسانه ها خواسته شد تا برداشت خود را گزارش.

در ضمن در زمینه این جعلی, گزارش, Uttar Pradesh دولت راه اندازی کرده است یک سرکوب اطلاعات غلط و جعلی اخبار و خواسته خود را رسانه های اجتماعی در سلول های تمام منطقهای و پلیس منطقه واحد به نگه داشتن یک چشم بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی و اخبار نشریات.

سهرنپور

در آوریل 5, 2020, هندی روزانه Amar cricket live score انجام یک گزارش در صفحه وی از سوی مامورین که اعضای Tablighi Jamaat تا به حال درخواست برای غذای غیر گیاهی و defecated در داخل یک بیمارستان که در آن آنها بوده است قرنطینه.

“پس از Uttar Pradesh را در بیجنر یک مورد جدید از Jamaatis نیز به نور آمده در سهرنپور. هنگامی که آنها را غیر گیاهی مواد غذایی Jamaatis اینجا را انداخت دور غذا و defecated در باز” در این گزارش ادعا.

به زودی پس از سهرنپور پلیس با استفاده از آن حساب رسمی توییتر برای پاسخ به صدای جیر جیر با یک بیانیه که به ادعای این رسانه مورد بررسی قرار گرفت و به ترتيب “غلط و نادرست”.پلیس همچنین توصیه می شود این روزنامه به بررسی قبل از ارسال هر گونه چیزی که در رسانه های اجتماعی.

جماعت لینک در Prayagraj پرونده قتل در بر داشت جعلی

است که نه تنها مورد. این دومین مورد در 24 ساعت گذشته در دولت است که در آن اتهامات جعلی ساخته شده بودند و در برابر مردم از اقلیت جامعه که بعدا توسط پلیس.

در Prayagraj یک اتهام درگیری بین دو خانواده منجر به قتل یک فرد نام Lotan Nishad. اما پس از اخبار خود را به اتهام کشتن تعدادی از کانال های تلویزیونی و رسانه ها افراد گزارش شده در رسانه های اجتماعی ادعا این فرد کشته شد توسط یک فرد که به لینک با Tablighi Jamaat. روز یکشنبه Prayagraj پلیس جلو آمد از طریق رسانه های اجتماعی به رد این اتهامات و روشن است که نه قربانی و نه متهم به حال هر لینک با جماعت.

فیروزآباد

در فیروزآباد Zee رسانه ها گفته می شود, گیر افتاد, پخش كردن, خبر جعلی علیه Tablighi Jamaat. این گروه رسانه ای بود که مجبور به حذف آن توییت حاوی خبر جعلی پس از سخت شدن از فیروزآباد ،

در آن صدای جیر جیر در حال حاضر حذف شده, Zee, Uttar Pradesh, Uttarakhand بود گفت: “چهار Tablighi Jamaati تست کرونا مثبت در فیروزآباد سنگ حلیم در تیم پزشکی که آمد به آنها را انتخاب کنید.”

اما فیروزآباد پلیس سویفت در پاسخ خود به افشای دروغ گفته گسترش Zee News. “نادرست و گمراه کننده اخبار در حال گسترش شما در حالی که نه تیم پزشکی و آمبولانس وسیله نقلیه بوده است حلیم در هر راه در منطقه فیروزآباد. بلافاصله حذف صدای جیر جیر است که شما را ساخته اند” Frirozabad پلیس توییتی از آن توییتر رسمی اداره کند.

زیر که سازمان رسانه در زمان پایین صدای جیر جیر.

Kushinagar

در حادثه ای دیگر هندی روزانه Amar cricket live score و دیگر نشریه محلی را انجام داده بود پر شور مقاله ادعا که 14 مشکوک Tablighi Jamaatis که آمده بود از Nizamuddin دستگیر شدند از Kushinagar.

رد اتهامات Kushinagar سرپرست پلیس Vinod Kumar Mishra در حالی که در تعامل با رسانه ها افراد گفت: “کسانی که دستگیر شدند از Kushinagar نمی شد در ارتباط با Tablighi Jamaat. آنها لازم نیست که هر لینک با Nizamuddin مرکز به جای آنها از کشور همسایه نپال و روزانه شرط. با توجه به مستند آنها گرفتار شده بودند در اینجا و در حال حاضر در قرنطینه.”

بیجنر

یکی دیگر از روزانه Hindusthan گزارش داد که 13 نفر از جمله هشت شهروندان اندونزیایی بودند که نگهداری در قرنطینه این منطقه بیمارستان بیجنر در سوء ظن از آلوده شدن با رمان coronavirus پس از شرکت در Tablighi Jamaat برنامه ایجاد هیاهو در بیمارستان و خواستار تخم مرغ بریانی.

اخبار کانال Sudarshan تلویزیون نوشت: از توییتر آن دسته که مردم از Tablighi Jamaat قرنطینه در بیمارستان منطقه بدرفتاری با کارگران بهداشت و آزار آنها.

اما بیجنر پلیس رد این اتهامات.

در ضمن علمای-e-Hind برجسته مسلمان در بدن است ثبت یک دادخواست در دادگاه عالی متهم یک بخش از رسانه ها از گسترش نفرت علیه مسلمانان به نام ماه گذشته Tablighi Jamaat جماعت در دهلی نو به دنبال دستورالعمل از مرکز برای جلوگیری از انتشار ‘خبر جعلی” و اقدام علیه کسانی که آن.

این درخواست اما فلاک کشیده شده از چند گروه. در پاسخ به این حرکت ارشد دادگاه عالی دهلی نو شد وکیل فرخ خان گفت NewsClick, “نفرت مربوط به گزارش های رسانه ای می توانست با برخورد به موارد فردی با تشکیل پرونده افترا رسیدگی و اسکان فیرث. نمی فهمم چرا Jamiat می خواهد جهت از SC? SC به طور معمول تنها احتیاط رسانه – اگر در تمام آن در نظر دارد به پاس هر جهت – با توجه به حل و فصل قضایی موقعیت SC تصویب نمی هر گونه پتو ممنوعیت سفارش در برابر رسانه ها. به هر حال علمای عقبی به دست آورید برخی از توجه رسانه ها توسط برخی بیشتر در زمان نخست ” بحث.”

“و به یاد داشته باشید – هر گونه عوارض جانبی مشاهده توسط SC تنها خطر انداختن سرنوشت از موارد فردی که می تواند در زمینه بعد تحت مقررات مربوط از قانون است. من نمی فهمم که چرا بسیاری وجود دارد و با عجله به رویکرد SC این روزها برای هر موضوع داده شده است که طرفین دعوا باید جایگزین درمان های در دسترس را در اختیار خود. Jamiat با استفاده از آن شبکه می تواند در زمینه های متعدد مجرمانه افترا موارد در برابر رسانه های خانه از طریق آن اعضای… اما صبر کنید … ما می خواهیم فوری توجه رسانه ها – که در برابر ما به تصویر بکشد به مبارزه در مطابق با قانون” خان اضافه شده است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>