در این تست زمان, چند قهرمانان را به شدت به گسترش کمک به دست. در اینجا شش طرح در چهار شهرستانها اطمینان حاصل کرد که نیازمند نیست و گرسنه به بستر می روند. در اینجا چگونه شما می توانید آنها را پشتیبانی.

With بیش از 512 فعال Covid-19 موارد و 10 مرگ و میر ناشی از مارس 25 هند وارد 21-day مستند به نبرد مرگبار coronavirus.

به عنوان من قبل از نشستن روی کامپیوتر تایپ این داستان در راحتی از خانه من, من نمی تواند کمک کند اما اذعان افتخار است که کار از خانه سیاست به ارمغان می آورد به افرادی مثل من.

اما چه اتفاقی می افتد به کسانی که این گزینه است ؟ بدترین مبتلا هستند و روزانه دستمزد حقوق بگیران مانند داخلی به کمک ماموران امنیتی ریکشا رانندگان handcart دستگاه کشش و زباله جمع.

با کار خود و حالت خود را از درآمد مختل هفته آینده نگاه تلخ برای آنها به عنوان خانواده های آنها اجرا از منابع.

در این تست زمان, چند قهرمانان را به شدت به گسترش کمک به دست. در اینجا شش طرح در چهار شهرستانها اطمینان حاصل کرد که نیازمند نیست و گرسنه به بستر می روند.

1. Hasiru Dala, بنگلور

Coronavirus India covid19 initiative poor workers Mumbai Bengaluru Delhi Chennai jov30

بنگلور مبتنی بر تاثیر اجتماعی سازمان Hasiru Dala که با این نسخهها کار برای حقوق زباله جمع کرده است شناسایی بیش از 1000 آسیب پذیر زباله جمع خانواده با زیر خط فقر/جیره بندی کارت های مسکن عمومی و غیر قابل پیش بینی درآمد بیش از شش شهرستانها و شهرهای کارناتاکا مانند بنگلور Mysuru, Tumakuru, Davanagere, هوبلی و Dharwad.

زبان, به , بهتر, هند, موسس Nalini Shekar می گوید: “در حالی که اکثر مردم باید افتخار به کار از خانه زباله جمع خانواده ها در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار. زباله در خیابان که آنها انتخاب کرده است کاهش می یابد و فرزندان خود را از مدرسه بدون اواسط روز وعده های غذایی. بیش از 3000 نفر بیکار هستند با هیچ منبع درآمد. کسانی که فاقد مسکن و زندگی در محله های فقیرنشین ندارد و فضا و یا پول به فروشگاه مواد غذایی در مقادیر زیاد. ما به دنبال بودجه و داوطلبان برای ارائه مراقبت های کیت به این خانواده ها است.”

یکی از مراقبت های کیت متشکل از 5 کیلوگرم برنج/گندم 2 کیلوگرم عدس و دو میله صابون, هزینه 550 تومان از جمله حمل و نقل به خانه های خود. از امروز شروع Hasiru Dala است و توزیع مواد غذایی به بیش از 500 خانواده.

در حال حاضر این سازمان با استفاده از بودجه آن است. اما اگر مستند همچنان روزی از این طرح به نظر می رسد پیچیده است. شما می توانید به کمک آنها با اهدای در

نام کاربری: Hasiru Dala
حساب پس انداز بدون: 64132965349
بانک دولتی هند Cauvery Bhavan شعبه بنگلور
IFSC کد: SBIN0003182

برای گزینه های پرداخت دیگر اهدا به خود Ketto جمع آوری کمک به اینجا.
به داوطلب ارسال به covid19carekit@hasirudala.in.

2. جوانان برای وحدت و اقدام داوطلبانه (YUVA), Mumbai

Coronavirus India covid19 initiative poor workers Mumbai Bengaluru Delhi Chennai jov30

بمبئی مبتنی بر سازمان های غیر دولتی جوانان برای وحدت و اقدام داوطلبانه (YUVA) انجام یک ارزیابی اولیه در 20+ شهرک در چهار مکان در بیشتر منطقه بمبئی —Vasai ویرر بمبئی ناوی بمبئی و پنول که در آن کار می کنند. آنها شناسایی بیش از 1500 کم درآمد و آسیب پذیر خانواده ها در نیاز مبرم به حمایت از, در پی COVID-19.

YUVA راه اندازی کمپین ‘ما با هم می توانید به جمع آوری کمک مالی برای ارائه کمک های اضطراری در قالب مواد غذایی کیت به این حاشیه رانده خانواده. این کیت متشکل از برنج و گندم و حبوبات و روغن به گذشته یک هفته و با هزینه 600 تومان در هر بسته.

در سه روز گذشته از سازمان های مردم نهاد و داوطلبان باید توزیع این به 688 حاشیه رانده خانواده متشکل 3,440+ افراد است.

زبان, به , بهتر, هند, Doel Jaikishen عضو این سازمان گفت: “ما نیز به شدت به دنبال توصیه می شود تجهیزات حفاظت شخصی (کامل بدن و لباس و دستکش و ماسک) برای افزایش ایمنی برای توزیع ما تیم و تماس های کامیون/سرعت اپراتورها که می تواند کمک به ما در حمل و نقل مواد غذایی و سرعت بخشیدن به روند توزیع است.”

می خواهید برای کمک به YUVA? کمک در اینجا برای کمک به آنها ترتیب بیشتر کیت.
تماس با YUVA در 9830795695 یا 9167723237.

3. Adhikar بنیاد دهلی نو

Coronavirus India covid19 initiative poor workers Mumbai Bengaluru Delhi Chennai jov30

پس از اخیر مستند در دهلی بنیانگذار Adhikar بنیاد Mohd انس شروع به رسیدن به روزانه دستمزد حقوق بگیران کالسکه چقدر pullers و رانندگان در جامع نگر, Okhla.

“این مستند را ترک کرده است روزانه دستمزد حقوق بگیران رشته. بسیاری از این کالسکه pullers که در تنگ اتاق با 10-12 اعضا تا حد زیادی وابسته به هتل کوچک و مفاصل مواد غذایی برای شام خود را. با خاموش کردن این خدمات و کمبود فضا به طبخ مواد غذایی خود را, ما تصمیم به ارائه مواد غذایی پخته شده بسته به آنها” انس گفت: بهتر است هند.

این توزیع مواد غذایی رانندگی دیروز آغاز شده و ادامه خواهد داد تا 31 مارس سال 2020 است. این است که به ارائه وعده های غذایی دو بار در روز به 400 نفر است. این بنیاد در حال همکاری با یک رستوران به طبخ این غذا.

“ما با ارائه این بسته در مردم درب خانه برای جلوگیری از هر گونه جرم جمع آوری و با استفاده از اقدامات ایمنی مانند sanitisers و ماسک” او می افزاید.

مردم در نیاز می توانید سفارش برای ناهار قبل از ظهر و برای شام قبل از 7 بعد از ظهر. در حالی که یک سبزی ناهار/شام بشقاب هزینه های Rs 90 غیر سبزی ناهار/شام بشقاب هزینه خواهد شد 100 تومان. بودجه مورد نیاز برای طبخ غذا برای 400 نفر می آیند تا به 15,200 تومان در هر روز است.

شما می توانید کمک به Adhikar بنیاد با اهدای در:
Adhikar بنیاد
A/C – 430501000334
IFSC کد – ICIC0004305
شاخه: SAINI ENCLAVE
تلفن پرداخت/Paytm- +91-8287059359

تماس با انس به دانستن بیشتر در مورد ابتکار عمل در +916397804723.

4. پلقر را Lynette DSouza

Coronavirus India covid19 initiative poor workers Mumbai Bengaluru Delhi Chennai jov30

Borivali مبتنی بر حیات وحش امدادگر Lynette d’souza که در حال حاضر زندگی در زادگاه او در پلقر نیز گرفته است تا علت حمایت از دستمزد روزانه کارگران است.

در یک تماس تلفنی با , بهتر, هند, Lynette سهام “من یک حیات وحش امدادگر و یک فعال حقوق حیوانات. زمانی که من تصمیم به حرکت به پلقر خانه برای مستند دوره من در زمان خاص و کسب اجازه از سرپرست پلیس برای تغذیه strays در اینجا در شب. آن را در یکی از این دیدار پنج روز پیش که من با چند دستمزد روزانه کارگران است. من تعامل تحت فشار قرار دادند من فکر می کنم در مورد وضع اسفناک خود را. من کمک کرده اند 30 نفر تا کنون. من در تماس با مواد غذایی من فروشنده به تحویل مواد غذایی کیت به خانه من, که من در حال حاضر را به مردم نیاز دارند.”

غذا کیت شامل برنج و دالنفت و اساسی آشپزی ادویه جات ترشی جات.

D’souza دارای پوسته پول از جیب خود به صندوق ابتکار. “ما از نظر مالی راحت است. شوهر من است به یک متخصص زنان; ما اجرای یک بیمارستان و یک بانک خون. بنابراین من خوشحال هستم برای کمک به مردم است.”

کسانی که در نیاز می توانید جمع آوری مواد غذایی کیت از او به صورت رایگان از نزدیکی Kanta بیمارستان پلقر. شما می توانید تماس خود را در 9765472264.

5. Roti Ghar بمبئی

Coronavirus India covid19 initiative poor workers Mumbai Bengaluru Delhi Chennai jov30

بر اساس شهر فعال اجتماعی Chinu melissa sweet را Roti Ghar آن باز کرده آشپزخانه برای طبخ غذا به صورت روزانه دستمزد حقوق بگیران.

زبان, به , بهتر, هند, melissa sweet مشترک که توزیع مواد غذایی شروع خواهد شد امروز که در آن از 1000 تازه پخته شده وعده های غذایی تحویل داده خواهد شد به ماموران امنیتی کارگران و دستمال وانت در بمبئی خان, ایرلی, بیواندی.

او می افزاید: “من خوشحالم که به اطلاع شما که هفت نفر از اعضای ما را دریافت کرده اند ‘ضروری خدمات عبور از پلیس بمبئی توسط DCP منطقه – 9 برای انجام Roti Ghar هموار در این مستند.”

برای اطمینان از ایمنی از داوطلبان وجود نخواهد داشت و تجمع جرم. این مواد غذایی توزیع خواهد شد در بسته با استفاده از وانت. همچنین داوطلبان می پوشند تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و عینک و دستکش و کلاه و استفاده از sanitisers.

Roti Ghar ارائه خواهد شد این وعده های غذایی دو بار در روز. هر وعده غذایی هزینه های Rs 25. شما می توانید از این طرح با اهدای در:

Paytm/گوگل پرداخت 9769181218
برای نفت/Imps نقل و انتقالات:
دارنده حساب نام: Khushiyaan بنیاد
شماره A/c: 919010011925633
IFSC کد – UTIB0000772
بانک: بانک محور
شعبه – Ghodbunder جاده تانه
A/c از نوع پس انداز

6. ساکنان چنای متحد برای کمک به محافظت از کارگران

Coronavirus India covid19 initiative poor workers Mumbai Bengaluru Delhi Chennai jov30

نه همه ابرقهرمانان پوشیدن capes. بسیاری از پوشیدن ماسک نگه داشتن درها و حمل بشکه از ستون زباله. سیل و یا بحران مانند COVID-19 متوقف نمی محافظت از کارگران است. این سربازان از چنای به خیابان ها هر روز برای اطمینان از بهداشت پایه.

برای حمایت از این کارگران مدنی بدن چنای است که اقدامات به ارائه آنها را با sanitisers دستکش و ماسک یکبار مصرف.

اما با این وضعیت در بالا هشدار ساکنان منطقه 13 چنای باید جلو آمده و شروع به جمع آوری کمک. این محافظت از کارگران کار برای نوکر حقوق و دست به دهان وجود با هیچ حقوق بازنشستگی یا پس انداز اضافی. سهم خود را کمک خواهد کرد که ساخت آنها حمایت صندوق if (امیدوارم) آنها بیمار قرار می گیرند.

مقدار مطرح شده ارسال خواهد شد به طور مستقیم به حساب های بانکی خود را.

شما می توانید به کمک این جمع آوری کمک در Milaap اینجا.


شما همچنین ممکن است مانند: دولت کلاه قیمت ماسک Sanitisers: در اینجا این است که چگونه به شکایت علیه Overpricing


بنابراین در حالی که شما نگه داشتن خود و خانواده خود را ایمن ماندن در خانه و انجام یدکی فکر به کسانی که کمتر ممتاز.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de