COVID-19: دانشگاه حیدرآباد نگه می دارد خوابگاهها باز

حیدرآباد: دانشگاه حیدرآباد تصمیم به نگه داشتن آن خوابگاهها باز با امکانات محدود برای دانش آموزان خارج Telangana که رشته به دلیل موجی از مستندات اعلام کرد در سراسر کشور است. دانش آموزانی که خانه ها در Telangana خواسته شده است برای تخلیه خوابگاهها آخرین فردا بعد از ظهر. همانطور که قبلا اعلام شد این دانشگاه به حالت تعلیق در همه علمی و فعالیت های مرتبط تا آوریل 6.

مهربانانه دوباره آن سفارش قبلی درخواست دانشجویان برای تخلیه خوابگاهها مدیریت دانشگاه همچنین با اشاره به در سراسر کشور اختلال به شبکه حمل و نقل در اعلام تصمیم خود در میان یک سرعت در حال تغییر وضعیت با توجه به گسترش Covid-19 در کشور است. اما با در نظر گرفتن رفاه دانشجویان که خانه ها دور از حیدرآباد به عنوان به خوبی به عنوان این که از خدمات کارکنان در دانشگاه خوابگاهها خواهد بود با اجرای مشترک و اساسی ظروف سرباز یا مسافر با امکانات اسکلتی کارکنان دانشگاه و مرکز بهداشت تهیه خواهد شد تنها به خدمات پزشکی اورژانس.

این دانشگاه اعلام کرد که در پرتو مفاد بیماری های همه گیر عمل 1897 استناد توسط دولت از Telangana برای پیشگیری و کنترل Covid-19 گیر دانش آموزانی که مایل به باقی می ماند در محوطه دانشگاه مجاز خواهد بود به انجام این کار پس از امضای تعهد گرفتن مسئولیت برای تصمیم گیری و موافقت خود را پایبند به تمام اقدامات ایمنی حمایت دولت/مسئولان دانشگاه. آن دسته از دانشجویانی که در حال حاضر در سمت چپ محوطه دانشگاه نمی شود مجاز به آمده به عقب تا زمانی که وضعیت به حالت عادی برمی گرداند به عنوان کارگردان دولت و دانشگاه مشاوره.

دانشگاه خواست با کسانی که دانش آموزان در ادامه این دانشگاه به شدت پایبند به دستورالعمل های خاص از جمله نگهداری از ‘اجتماعی فاصله هنجارهای محدود کردن جنبش در خارج از محوطه دانشگاه و نه سرگرم کننده افراد غیر مجاز در اتاق خود را نه سفارش غذا از تحویل سیستم عامل و پیروی از هر گونه سفارشات صادر شده توسط مقامات از زمان به زمان به نسبت تلاش برای کنترل گسترش ویروس.

SIASAT اخبار


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>