حیدرآباد: شش جدید COVID-19 موارد مثبت گزارش شد در روز دوشنبه در حالی که 55 سال, فرد درگذشت این ویروس مخوف. از آنجا که شرط حیاتی بود او قرار بود در حمایت ونتیلاتور در بیمارستان گاندی.با این اعدام تعداد افراد در برابر بیماری افزایش می یابد به 2 در دولت است.

تعداد کلی موارد مثبت در مجموع رسیده به 77, که همچنین شامل دو مرگ. کسی که درگذشت در روز دوشنبه متعلق به yousufguda منطقه و او سفر تاریخچه دهلی نو. او همراه با سه نفر دیگر رفت به دهلی نو مرکز برای عمل دینی.

پس از ویروس گریبانگیر Telangana دولت برای اولین بار 13 coronavirus مثبت بیماران که بهبود در قفسه سینه, بیمارستان, Erragadda و گاندی بیمارستان مرخص شدهاند در روز دوشنبه.

قبلا یک مرد جوان که پس از بازگشت از سفر خارجی بیش از حد بود و با موفقیت درمان و مرخص شد. نخست وزیر نارندرا مودی بیش از حد به حال تعامل با فرد جوان در طول Mann Ki Baat در روز یکشنبه.

این دو خانواده بودند از تاج فرد مثبت است که نقل مکان کرد و همراه با یک تیم از اندونزی واعظان که تست مثبت است.

در حال حاضر 61 Covid-19 مثبت بيماران تحت قصد درمان در دولت های مختلف-اجرای بیمارستان.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im