COVID-19 شکل کلاه & ‘ویروس, اتومبیل,’ ایده برای ایجاد آگاهی

حیدرآباد: از پلیس پوشیدن coronavirus شکل کلاه به موزه خودرو صاحب طراحی whacky ‘ویروس اتومبیل و خواننده عامیانه آوردن یک ویدیو در مورد نیاز به شستن دست یکی مردم در Telangana آمده اند با ایده های نوآورانه برای ایجاد آگاهی در مورد این بیماری همه گیر.

COVID-19: Awareness programme in Hyderabad
حیدرآباد: پرسنل پلیس با پوشیدن coronavirus با مضمون کلاه شرکت در یک برنامه آگاهی در برابر COVID-19 در طول کامل مستند در حیدرآباد. (PTI عکس)

نگهبانان قانون در زمان دوچرخه رالی در شهر به تازگی با این ترسناک به دنبال کلاه برای گرفتن توجه از دو چرخ سواران و توضیح به آنها در مورد خطرات ناشی از ویروس و نیاز به اقدامات احتیاطی.

حیدرآباد: پرسنل پلیس با پوشیدن coronavirus با مضمون کلاه شرکت در یک برنامه آگاهی در برابر COVID-19 در طول کامل مستند در حیدرآباد.

“این است که تلاش برای ترویج آگاهی در مورد این بیماری همه گیر و نیاز به اقدامات احتیاطی” یک مقام پلیس گفت:.

برخی از همکاران خود منینگ جاده دیگری صحبت در مورد ایمنی از شستن دست و غالبا و چگونه برای رفتن در مورد آن تصویری که ویروسی رفته است.

حیدرآباد را K. Sudhakar شناخته شده برای ساخت whacky اتومبیل های غیر قابل تصور در اشکال و فرمهای بیرون آمده است با یک ماشین در coronavirus مدل برای ایجاد آگاهی عمومی در مورد این ویروس مخوف.

K Sudhakar مالک شناخته شده SudhaCars موزه است که صفحه نمایش دست ساخته شده ماشین طراحی شده coronavirus به شکل ماشین.

او قبلا ساخته شده ماشین در منافع عمومی در مناسبت های مختلف و به علل مختلف که یکی از آنها یک “قفس, ماشین’ به گسترش این پیام نه برای قفس پرندگان و دیگر یک کلاه ایمنی خودرو’ به ارتقای ایمنی جاده.

“به طور مشابه, من ساخته شده coronavirus ماشین به ایجاد آگاهی در مورد این ویروس و مردم را تشویق به ماندن در خانه” Sudhakar گفت: I. P T

تک سرنشینه شش چرخ ماشین 100 سی سی موتور و می تواند ضربه سرعت 40 kmph. آن است که ساخته شده از پشم شیشه و در زمان او 10 روز آن را به او گفت.

در یکی دیگر از تلاش Palle Narasimha از Telangana Praja Natya Mandali یک شاخص بهای مصرف کننده-وابسته فرهنگی ساز و برگ ساخته شده یک ویدیو آواز خواندن یک تلوگو آهنگ در مورد شستن دست ها و سایر اقدامات احتیاطی باید گرفته شود برای جلوگیری از گسترش COVID – 19.

آهنگ آواز در محاوره زبان ویژه شده است به تماشای بسیاری از خود را در حساب های رسانه های اجتماعی علاوه بر اینکه به اشتراک گذاشته.

“من آن را احساس بود و من مسئولیت را به افراد آگاه در این زمان مشکل. به همین دلیل من ساخته شده این آهنگ. من خوشحال هستم از آن شده است توسط بسیاری از او به PTI.

Megastar Chiranjeevi و دیگر تلوگو فیلم ستاره خود را انجام داده اند بخشی از مصرف به توییتر به اصرار مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

Chiranjeevi و دیگر بازیگران مشهور Nagarjuna, Varun Tej و سای دارام Tej ویژه در Coronavirus آگاهی موزیک ویدیو, بنا به گزارش های ثبت شده از خانه های فردی.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>