COVID-19: امنیت پیشرفته در TS دبیرخانه

حیدرآباد: وزیر بهداشت Etela Rajender ملاقات با دبیر کل Somesh کومار و دیگر مقامات بالا و در مورد اقدامات انجام شده در دبیرخانه.

با پوشیدن ماسک و استفاده از sanitizers ساخته شده اند اجباری برای کارکنان امنیتی. بازدید کنندگان توصیه شده است برای بازدید از دبیرخانه تنها در صورت ضرورت. آنها نیز خواهد شد ارائه شده با ماسک و عفونی.

مقامات توصیه شده است برای حفظ بهداشت و به شدت به دنبال اقدامات ایمنی مانند شستن دست و اجتناب از جلسات گروه و مطابق با اصول بهداشتی ساختمان غالبا.

نصب و راه اندازی حرارتی غربالگری تسهیلات در دبیرخانه دروازه مورد بحث با پلیس و سلامت بخش است. تسهیلات درخواست شده بود توسط Telangana دبیرخانه کارکنان انجمن.

وزیر بهداشت Etela توصیه وزیران و MLAs برای جلوگیری از برنامه های عمومی و اجازه نمی دهد مردم را وارد کنید و در محله های خود را و یا دفاتر در گروه های بزرگ.

او گفت: بهترین گزینه برای دور ماندن از عفونت خود قرنطینه با پرهیز از گردهمایی های اجتماعی و اجتناب از سفر از راه دور.


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>